Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Nov 07 2011, 21:39

Pokračuj zde teda.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeTue Nov 08 2011, 06:53

Shinju

Heště jsem se podívala po Aiko a po děckách, poté už jsem se otočila trochu od nich a protřela si oči vodou z čutory, která se mi houpala u opasku. Zasoustředila jsem se na oči a během chvilky se mi dvakrát proměnili. Nejdříve to byl suinatar 1. stupně a poté so objevil suinatar 2. stupně, v té zvláštní oranžové barvě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeWed Nov 09 2011, 07:29

Aiko

Aktivovala jsi druhý stupeň a najednou jsi neviděla vodu, ale místo toho jsi viděla naši chakrovou síť. Viděla jsi ji uplně zlatě, v barvě, která zachycovala veškeré detaily sítě. Všimla sis, že Yoshiro má více chakry v rukou a Keiko naopak v krku. Jakoby to již lehce ukazovalo jejich budoucí schopnosti. Já jsem na nic nečekala a hned jsem se tě musela zeptat. "Co vidíš Shinju?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeFri Nov 11 2011, 17:40

Shinju

Nejdříve jsem se rozhlédla jestli neuvidím Kanojo ale nikde se neobjevovala.
Poté až jsem odpověděla Aiko.
Vidím... Chakrouvou síť... Myslím. Vidím úplně všechny detaily. Kde má člověk víc chakry kde míň...
Ríkala jsem fascinovaně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 15:49

Aiko

Uviděla jsem tvé oranžovo zlaté oči a přišla k tobě blíže. Když v tu chvíli se z tvých boku vyřítila oranžová chakra v podobě dvou úzkých rukou, podobných tvým a praštily mě do dvou bodů na břichu a já se rozlletěla do dálky, při čemž jsem v letu upustila Keika a Yoshira. Ty jsi dostala pocit, že je musíš chytit a v tu chvíli je obě oranžové ruce chytly a v pohodě je u tebe držely. Bylo to zvláštní. V jednu chvíli jsi ty ruce neovládala a hned poté zase ano. Pomalu jsem se zvedla a hned se pousmála, protože jsem cítila, jak jsme měla lehce zablokovanou chakru. "Máš v sobě gen lišky, Kyuubiho. Jen Naruto ovládl tyto ruce a ty jsi je nějakým způsobem zdědila." Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 18:55

Shinju

Rychle jsem kluky položila na zem a trochu se od nic vzdálila.
No super... Moc se ti omlouvám Aiko. Myslím že teď bude lepší kdyý odvedeš kluky zpět domů. Já si tady s tím budu hrát, ale nechci riskovat že by se jim nebo tobě něco stalo.
Řekla jsem a snažila jsem se aby to vyznělo mile, ale bylo vidět že jsem hodně rozrušená.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeThu Nov 17 2011, 16:09

Aiko

Kývnula jsem hlavou a kluky si vzala do náruče. Pak jsem si stoupla k tobě. "Dobře, donesu je domů a počítám s tim, že už bude Jiro doma, tak ti ho sem pošlu, on už jistě bude vědět co s tim má dělat." Řekla jsem a pomalu se rozešla pryč od tebe. Když už tak přemýšlim, bude Jiro zase chtít skončit s ninja karierou nebo bude chtít být stále ninjou? Naposledy skončil, ale musel zasáhnout, protože ten z Haiko by jinak zničil celou vesnici. Pomyslela jsem si a odešla uplně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeFri Nov 18 2011, 17:07

Shinju

Děkuju. řekla jsem naposledy Aiko a chvíli se soustředěně dívala na ty "ruce."
Poté jsem pomalými kroky přešla k nejbližšímu stromu a začala jsem se pekelně soustředit na to, že chci aby ruce začali mlátit do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Nov 21 2011, 23:13

Jenže to vůbec nešlo. Ruce se ani nehnuly, ba naopak dělaly spíše opak. Jakoby ten strom hladily a děsně je to bavilo. Nešlo tedy o klasickou lišku, která by chytla příležitost a hned by vše níčilo, ale spíše šlo o něco hodně milého, něco co nechtělo ničemu zbytečně ubližovat, ale přeci Aiko říkala, že jde o lišku. Říkal to přeci i ten rádce Sendokageho, tak co se to tu děje?
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeWed Nov 23 2011, 14:40

Shinju

S hlasitým povzdechem jsem si sedla pod ten strom a začala si prohlížet ty ruce.
Tak takhle se určitě liška nechová... Pomyslela jsem si a začala namáhat mozeček.
Když mě nenapadlo žádné rozumně vysvětlení proč se liška chová tak jak se chová, rozhodla jsem se, že zůstanu sedět pod stromem a počkám na Jira. Doufala jsem že mi takáže vysvětlit co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 12:38

Jiro

Čekala jsi tak 15 minut až jsem se nakonec v dálce objevil a pomalu došel až k tobě. Viděl jsem tvé nové ruce už z dálky a ty sis teda mohla všimnout mého překvapeného výrazu. "Ahoj Shinju, koukám, že Aiko si ani trochu nevymýšlela a opravdu máš liščí oči." Řekl jsem ti a pak na tebe hodil kunai, který ruka chytla a hodila ho na mě a já musel uhnout. Následně jsem se pousmál. "Asi je čas ti říct něco o tvém Suinataru, pamatuješ si, jak si s nim měla problémy, ksyž jsi byla malá, že?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 22:11

Shinju

Chvíli jsem usilovně pátrala ve své paměti. Vybavovali se mi pouze záblesky.
Dostala jsem Usiku, pořád jsem nemohla aktivovat Suinatar a poté až nějaká poušť, spousty klíčů a poté ohromné trápení se s deaktivováním Suinataru.
Vzpomínám si jenom matně Řekla jsem nakonec Jirovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)   Co to mám za oči? (Shinju Kentiri) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)
» Tým 1 a 2 v Akci - Saburo Shinju
» Tai Kentiri
» Taki Kentiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: