Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kharg Graphics

Goto down 
+2
Check
Kharg
6 posters
AutorZpráva
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeFri Nov 18 2011, 21:50

Kharg Graphics Scaled.php?server=233&filename=kharggraphkw2
Vitajte v Kharg Graphics! Na pravo môžte vidieť legendárny obraz Moni Lízi kt...Ehm ale k téme Cool laugh Takže rozhodol som sa že ked už tu má každý Grafik niaky svoj topic,tak ja nemôžem byť vínimkou.Na začiatok som sem pridal "pár výtvorov" Cool laugh Cool laugh Postupne budem pridávať dalšie Wink No tak komentujte,lajkujte Cool laugh znesiem aj niaku tú kritiku.

Kharg Graphics Scaled.php?server=18&filename=avatarykw
Kharg Graphics Scaled.php?server=856&filename=khargkw1 Kharg Graphics Scaled.php?server=542&filename=khargkw2 Kharg Graphics Scaled.php?server=854&filename=khargkw3 Kharg Graphics Scaled.php?server=842&filename=khargkw5 Kharg Graphics Scaled.php?server=442&filename=kwrinavatar Kharg Graphics Scaled.php?server=408&filename=kharinkwKharg Graphics Scaled.php?server=405&filename=khargkw4 Kharg Graphics Scaled.php?server=405&filename=khargxn Kharg Graphics Scaled.php?server=269&filename=kharinkw2 Kharg Graphics Scaled.php?server=525&filename=hukharg Kharg Graphics Scaled.php?server=14&filename=sasukeavakw Kharg Graphics Scaled.php?server=585&filename=adopkw Kharg Graphics Scaled.php?server=853&filename=adopkw2 Kharg Graphics Scaled.php?server=687&filename=khargxmas

Kharg Graphics Scaled.php?server=171&filename=signatureskw
Kharg Graphics Narutotgnok.th Kharg Graphics Sasuketda.th Kharg Graphics Kwsignkharg1.th Kharg Graphics Khargsignkw2.th Kharg Graphics Kwrinsign.th Kharg Graphics Madarau1.th
Kharg Graphics Kwsignkharg3.th Kharg Graphics Kwsignkharg2.th
Kharg Graphics Narusig1.th
Kharg Graphics Tsunasig1.th
Kharg Graphics Konsig1.thKharg Graphics Pikakw.th
Kharg Graphics Greenarrsig.th
Kharg Graphics Merrychristmasw.th
Kharg Graphics Itasigkw.th
Kharg Graphics Batmansig.th


Kharg Graphics Scaled.php?server=411&filename=headerskw
Kharg Graphics Kagewheader1.th Kharg Graphics Kagewheader2.th Kharg Graphics Narukwheader.th Kharg Graphics Kwmadaraheader.th


Staršia Grafika
Tak toto patrí medzi prvé výtvory ktore som začal tvoriť v PSku.A to By Bloodsan si nevšímajte,prezývka na WoW Cool laugh Neviem načo to sem vlastne dávam ale tak možno sa vam aj tu niečo zapáči Cool laugh
Kharg Graphics Blackrockshooterr.th Kharg Graphics Zabuzafw.th Kharg Graphics Soulq.th Kharg Graphics Bloods4n.th Kharg Graphics Rockleec.th Kharg Graphics Lightiy.th Kharg Graphics Darkd.th Kharg Graphics Homercj.th Kharg Graphics Soulz.th Kharg Graphics 61610645.th


Naposledy upravil Kharg dne Thu Jan 05 2012, 23:26, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeFri Nov 18 2011, 22:04

některý jsou fakt pěkný ... Třeba ten sig se Tsunade je výbornej. Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeFri Nov 18 2011, 22:23

Pěkné, pěkné.. Tvé výtvory stojí aspoň za zmínku Smile Něco se mi moc nelíbí, ale něco tam je dobré.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeFri Nov 18 2011, 22:27

Diky :O aa čo sa ti konkrétne nelíbi? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeSat Nov 19 2011, 11:30

Jestli chceš, tak ti to hned vypíšu. Smile První dva sigy: Pro mě je ten render moc maličkej a písmo zase zbytečně velké, i když zajímavě udělané a ani ty velikosti na sig mi nějak nesedí. Smile Potom ten sig co máš teď v podpisu se mi na tebe zdá takovej jednodušší, sice je hezkej, ale chybí tomu správnej šmrnc.. Avatary až opět na první dva jsou v pohodě, tam mám stejnej problém s tím renderem a písmem, i když to působí hezky, příště zkus třeba nechat velikost, ale zvětšit render. Smile První header je fakt hezkej, stejně jako poslední tři sigy se ti fakt povedli, asi nejlepší. Ten druhej header se Sasukem je sice pěkně udělanej, ale moc se mi tam nelíbí ten styl toho písma, podle mě zrovna tam to chtělo něco menšího. Smile Neber to nijak osobně, já se jen snažím radit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeSat Nov 19 2011, 11:39

OK ja to beriem Cool laugh Predsa len ty máš už dosť skúsenosti a podla mna aj iných si najlepší Grafik tu.No tie prve sigy viem ..tie rozmery ani mne sa nezdaju Cool laugh ale tak čo už.A tie posledne sigy noo ak mam pravdu povedať tak tie som robil včera a tiež si myslim že sa podarili.Ten Header so Sasukem no ked tak na tom pozeram tak fakt ten font tam niak nesedi,nabuduce sa s tym viac pohram tento bol narychlo Cool laugh A ten sig čo mam v podpise viem že je to take jednoduche aa idem tam dať niečo ine tento už mam aj tak pomerne dlho.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 19:37

Pridaný nový Sig s Pikačuom! ^^ Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 19:40

Strašně se mi to líbí Cool laugh ten sig je fakt pecka.. Tohle už je prostě dílo, který dokazuje fakt zkušenost Smile Ať už to mám jako podpis! :DD


EDIT: Je tam.. snad ti to nevadí Smile
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 19:43

Razz Diiiky,neviem čo povedať Cool laugh Cool laugh keď už samotný majster Lyall mi toto povie..samozrejme že môžeš ^^

EDIT: Pridaný Sig s Green Arrowom a pridane názvy (Kharg Graphics,Avatary,Signatures a Headers)
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeThu Dec 01 2011, 21:25

Pridaný vianočný sig Smile Cool laugh viem že je asi ešte skoro,aj ked je už december ale som sa nudil..

EDIT: Pridaný nový sig s Itachim..
EDIT2: Pridaný avatar
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 07 2011, 22:36

Pridaný Header.. Razz
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 16:07

Pridany header s Madarou Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 16:32

Sakra já chci taky takhle dobře dělat grafiku! Cool laugh Všichni jste se zlepšili, jen já zůstal stejnýd řevák. Máš to hezké. Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 16:36

Headery ti moc nejdou Cool laugh pořádnej header chce dost času Cool laugh a na to mnohdy nemám nervy, takže tě aji chápu. Cool laugh ale hezké ^^


Aspe: To bys měl začít makat x3 Cool laugh a nebo toho nechat a dělat videa, který ti šli.. =)
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 17:06

Všichni jste se zlepšili, Aspi zůstal stejný dřevák a já už PSko ani neumím zapnout... :DD
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 19:49

Aspire: No tak tomu sa treba aj venovať vieš?? Cool laugh ..Ale dííky Razz

Lyall: No nejdou nejdou :/ Ale ten prvy sa mi celkom páči Cool laugh

ObY: Takáá modrá ikonka (aspon ja mam modru) a dvojklik na ňu s lavým tlačítkom myši Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 21:33

Adop - no máš tam 2 avatary si vyber Wink Cool laugh ..neviem či sa mi podarili či nie ale buď rád že niečo máš! Razz
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 21:53

Si hraješ na chytrýho, viď?:DD
Ale mně to tak nefunguje.. ^^
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeTue Dec 20 2011, 14:12

Pridaný Aváč s Rytmausom xD Razz robený tak na rýchlo vôbec som nevedel ako to spraviť ptm sa s tym ešte asi pohram.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeTue Dec 20 2011, 19:10

Ej-kej-ej Cool laugh aj ja taký chcem ... jablková... jáj hrušková Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeTue Dec 20 2011, 20:04

Vím že to ani není moje téma, ale nějak na to upozornit musím.
Koukejte na můj podpis! :DD
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeTue Dec 20 2011, 20:06

xDD Vpoho..ale ja som ho už videl :DD Like! Razz

EDIT: Víš aká je najlepšia detská výživa?! Hrušková detská vyživa.. Som Zabil!! xDD Miinka no keby som vedel skôr tak by som tam nedal Kharg ale Mia.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitimeThu Jan 05 2012, 23:29

Pridaný Batman Sig Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kharg Graphics Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kharg Graphics   Kharg Graphics Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kharg Graphics
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Vaše tvorba :: Obrázky-
Přejdi na: