Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeFri Sep 02 2011, 14:10

...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:06

Meth už je tu

Methyl napsal:
Gozu

Zamířil jsem z kanceláře ihned, jakmile kage řekla, že můžeme odejít. Nechtěl jsem s tím klukem být v místnosti ani o chvíli déle. Zamířil jsem ihned na tréninkovou louku číslo 2, abych čekal na mé spolubojovníky. Mezitím, než dorazí sensei, jsem si lehl do trávy a pohrával si s plazmou. Takže můj první tým, zajímalo by mě, jací budou. řekl jsem si a rozhodl se dál neplýtvat chakrou.

Sensei pomali spomalil tempo behu a nakoniec úplne zastal na tréningovom poli číslo 2. Pozrel som na ležiaceho Gozua a povzdychol som si. No dobre asi ešte budeme musieť počkať na toho tretieho omeškanca... pousmial som sa a pozrel sa na Zera. Chceš nejak vysvetliť ako to tu chodí? spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:48

Zero Ketsueki

Nasadil som prehlbenú tvár. "takže ma nebudete učiť variť?" Povdzychol som si sklamane a nasledoval ho. V tej chvíli sa ozval a prehovoril na mna. Stále som bol otrhaný a jediný dôkaz, že patrím k ninjom bola moja čelenka. To však nič nedokazovalo o mojej síle. Na zemi ležal další člen našej skupinky, asi další čo sa chcel vyučiť za kuchára. určite bol sklamaný. pri jeho postave sa na normálneho bojového ninju vyvcičil určite tažko. premýšlal som nad otázkou, ktorú my položil. Ano. zaprvé mi povedzte načo je potrebné mať troch študentov? neznamená to, že sa nebudete môcť plne sústrediť na jedného a tým ho vycvičiť všetkých iba priemerne? A čo s vami ako vztah "študent-majster" budem musieť robiť? Pozývať vás na jedlo? A ako často sa budeme vídať? Čo okrem tréningu sa bude robiť? Vychril som otázky, vdaka ktorým odpovediam by som len získal dalšie a dalšie. Tento svet ma nezaujímal avšak bolo treba poznať svojeho nepriatela..
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:59

Kin Kayuka

Chvílu potom čo Vodkyňa povedala že máme ísť som sa vybral na tréningovu lúku číslo 2.Rozbehol som sa von s budovy a cestou som premýšlal.Hmm môj prvý tým,som zvedavý aký budú.Sú tam aj ludia z môjho klanu a niaky týpek ktorý asi niečo spravil kedže ho niesli Moonwalkery.Dorazil som na miesto.Už tam boli tý dvaja aj náš sensei.Ehm..prepáčte že meškám.Bol som zadýchany,oprel som sa o strom a čakal čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:06

Gozu.

Pomalu a líně jsem vstal, jakmile jsem zjistil, že přišel sensei. S nelibostí jsem se podíval na toho otrhance. Vypadá jako někdo, s kým budou problémy. řekl jsem si a raději jsem se podíval na druhého parťáka.Zatím jsem nic nedělal, jenom jsem svůj pohled věnoval zpátky Zerovi. Doslova jsem ho probodával očima. Já s ním nechci být v týmu. řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:38

Sensei

Sme tým... Každý tým má troch členov a jedného velitela... Tréning zvládnem v kľude s vami všetkými, keďže trénujete vy a ja vám len pomáham... pozívať ma na jednlo nemusíš ale ak chceš môžem vás pozvať ja, i keď to nieje povinnosťou... zasmial som sa.
A okrem tréningu budeme plniť misie, za ktoré dostane každý z nás peniaze pokiaľ ich úspešne zvládneme... dokončil som a vtedy práve dorazil Kin.
Eh... to je v poriadku... tak snáď môžeme začať... povedal som a pozrel na Gozua. Videl som ten pohľad akým sa pozeral na Zera.
mhm... budú si na seba musieť zvyknúť... a dôverovať si... bude to ťažké... pozrel som hore na oblohu.
Doobre, takže... prehovoril som po chvílke ticha.
Som Ryu Kayuka... Špecializujem sa na Ninjutsu a Taijutsu... Moja podstata je plazma, čo asi Gozu a Kin vedia... Vaše spisy som videl, ale tuto so Zerom sa budem musieť ešte neskôr porozprávať... prestavil som sa a usmial.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:47

Zero Ketsueki

Jeho otázky ma neuspokojili, avšak bolo to viac ako som čakal. Cítil som sa tu nepríjemne, presne ako v dave predtým. Všetky tie oči sa na mna dívajú. Reflexy získané z divočiny ma však naučil tieto zmysli, ktoré vraveli újisť poslúchať. Avšak tu to bolo iné. nemal som už kam újisť. otočil som sa na toho, ktorý mal ku mne natočenú tvár s tými očami. Gozu alebo Kin, bolo mi to jedno. Moje oči boli narozdiel od jeho tiché, hlboké. V tej nekonečnej špirále modrej sa človek strácal. Odvrátil som zrak a počúval "senseia". netváril som sa múdro ani tajomne, aspoň nie dobrovolne, avšak niečo mi vrtalo hlavou. Tá "plazma" je kakkei genkai? nejaký druh hmoty? Moja otázka bola na niekoho kto ich klan nezná jasná. Chcel som vedieť čo najviac o ich klane a dúfať, že o sebe nebudem musieť prezradiť nič.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:54

Gozu

Zadíval jsem se na něho. Vypadl, jako kdyby žil v divočině. Není divu, že nezná náš klan. řekl jsem si a rozhodl jsem se mu to objasnit. Ano, plazma je naše kekkei genkai. Je to něco jako element. Dá se využít jak k útoku, tak k léčení. řekl jsem mu ne zrovna moc přátelsky a stále jsem se na něho díval. Teďka ale už trochu jinak. Spíše jsem si ho prohlížel do každého detailu.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 15:06

Kin

Hmm,tak tu asi bude zábava..povedal som si ticho pre seba a pozeral na tých dvoch.Po chvíli som obrátil zrak k senseiovi.Eh..sensei? taak mohli by sme už niečo začať robiť nemyslíte? Znudene som povedal a začal sa obzerať po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 15:18

Ryu

Ehm... Ano... Mohli by sme začať. Nejdem vás nijak skúšať zohráte sa časom... Aspoň dúfam... povedal som.
Takže, mohli by sme začať s tréningom... teda aspoň Gozu a Kin, u teba Zero si niesom istý čo by som mal s tebou trénovať... Možno ti to bude nepríjemné, ale budeš mi o sebe musieť niečo povedať... presunul som sa medzi Zera a Gozua, aby som Gozuov pohľad stopol. Zero si ale bude musieť zvyknúť na zmeny.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 16:24

Zero Ketsueki

Ano, prezeraj si ma, všímaj si každý detail mojej síly pocíť strach pretože ja som posledný z nesmrtelných. Jeho pohlad som príjmal, aj ked nenávidel. Povýšenecký pohlad od človeka, ktorý sa každý deň vracia za rodinou. Nikdy nedosiahne mojej úrovňe, retože postráda 2 veci, ktoré potrebuje aby zosilnel. Lásku snád mal, laskú k rodičom, kvôli ktorým chcel zosilnieť, aby boli na neho hrdý. Avšak ostatné vlastnosti mu chýbali. nenávisť a srach. Nenávisť, ktorá mu pomáhala vzlietnuť do neuveritelných výšin aby dosiahol svoj ciel. A strach, strach zo silnejšieho, strach z bolesti. Snaha vyhnúť sa strachu a prekonať ho je to najdôležitejšie, avšak úplne zbytočné bez zvyšných dvoch. Avšak ja ho naučím cítiť strach a nenávisť. Mne sa nikdy nevyrovná, kým nestratí lásku, nepocíti nenávisť a neprekoná strach. Nikdy....Hlas ma prebral z myšlienok, ktoré by sa začali tápať v kruhoch. Chcete vedieť niečo o mojich schopnostiach? nadvihol som jedno obočie. Natiahol som ruku za chrbát. Bola tam katana. Vytiahol som ju. Bola mierne zhrdzavená od vody a soli, avšak to som si nevšímal. Napriahol lavú ruku do vzduchu. Zasakol rukáv. Ruku položil pred seba. Zarezal. Raz. Dvakrát. Krv tiekla, avšak nevšímal som si to. Je to iba silnejšie sfrbenie, toto nie je bolesť. katanu som vrátil späť do puzdraKrv si na predlaktí rozotrel. o chvíli tam už žiadna rana nebola. Dlaň od krvy som si oblízol. Už poznáte základ, techniky mám spojené s krvou. Je to boží dar,krv, tekutina života.... Z úst mi vytiekol pramienok krvy, ktorý som nezhtol. Chcete vedieť ešte niečo viac?
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 17:39

Gozu

Sensei mi zastoupil cestu. Možná to bylo dobře, protože bych jinak od něho oči neodtrhl. Ale také pravděpodobně špatně, protože jsem neviděl co dělá. Pouze se ho slyšel.Používat krev k jutsu, fuj, ohavnost. řekl jsem si pro sebe a odvrátil zrak na druhého parťáka. Toho jsem si jenom letmo proběhl a poté se zadíval na senseiovi záda.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 17:55

Kin

Keď som videl čo si Zero spravil s rukou tak som ostal zaskočený.Hmm poúžíva krv na techniky,a keď si prerezal ruku tak ho to vôbec nebolelo.On nebude len obyčajný ninja,a ten druhý by sa od neho asi mal radšej držať stranou.Odvrátil som pohľad od Zera a pozrel na senseia.No tak už sme sa dá sa povedať "zoznámily",noo a čo budeme robiť?Povedal som a sadol si.Asi sa tu ešte budu chcieť dalej prebodávať pohľadmi tak si radšej sadnem,zrejme to bude na dlhšie.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 18:09

Ryu

Pozorne som sledoval Zera a len sa pousmial.
Pôsobíve.. ešte posledná otázka, na čo sa špecializuješ... Ninjutsu-Taijutsu..? Len typ... povedal som.
okej, vyzerá to, že každý z nás sa vie regenerovať... Mno tak by sme mohli začať s tréningom... Máte nejakú jutsu čo sa chcete naučiť? spýtal som sa.

/srry chlapci spísané narychlo bo idem do sprchy Wink
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 18:24

Zero Ketsueki

Môj pohlad sa opäť upel na moju dlaň Utrel som si zvyšok krvy do oblečenia. Zadíval som sa na senseia. Môj štýl boja sa nedá tak lahko zameriať. Pre vás by to bolo Taijutsu, ale využívam chakru. Bojujem telom, avšak techniky mám základ na Ninjutsu. je to to načos te sa pýtal? Ten s tými očami konečne uhol pohladom. Bojí sa krvy. To je dobré, aj ked hlúpe. technika...čo by som mal chcieť...neviete ma naučiť nič, čo používam ku svojemu boju. Ale môžte mi pomôcť na naučený sa dalšej cesty... Vydýchol som. zatial ma táto "práca" ninju nijak nezaujala. Pýtal som sa sám seba, či je to dobrý npad.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 18:36

Gozu

Přemýšlel jsem nad senseiovou otázkou. Léčit umím, boj z blízka a zmatení nepřítele taky jakž takž umím, takže bych potřeboval se naučit něco na dálku, sensei. řekl jsem normálním hlasem poté, co Zero domluvil. Zatím jsem mu nebyl dost dobrej, ani aby mi řekl svoje jméno.řekl jsem si, ale potom jsem přemýšlel dál: Ale já jsem mu moje taky zatím neřek. Však na to bude času ještě dost při tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 20:07

Kin

Čo by som sa chcel naučiť?Chvílu som rozmýšlal..Noo mohli by ste ma prosím naučiť niečo s plazmou hlavne,neviem to ešte dokonale ovládať.Pozrel som na Senseia a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 18:06

Ryu

Nadvihol som obočie a vzdychol som si.
Mhm... Gozu, dobre mám pre teba niečo... vytvoril som klona a ten sa začal venovať Gozuovi. Potom som pozrel na Kina.
Dobre, to nebude ťažké.. usmial som sa a vytvoril klona aj pre neho. Potom som opäť pozrel na Zera.
Nah, o teba sa budem musieť postarať osobne, tákže... Ako ti teda môžem pomôcť? spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 20:34

Gozu

Poodešel jsem s klonem trochu mino. Zajímalo by mě, co to bude. řekl jsem si a jakmile jsme došli na vhodné místo, tak jsem se zastavil. Tak co pro mě máte sensei? Doufám, že to bude něco s plazmou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 13:59

Gozu-> Čo tak Alfa 4? Guličky plazmy... pousmial som sa, vystrel dlaň a vytvoril menšiu plazmovú guľočku.

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 14:44

Zero Ketsueki

Vietor mi rozfúkal vlasy a chladne pohladil rozpálené telo. Avšak ja som si to takmer neuvedomil, necítil som ten chladný vánok. vydýchol som vzduch z plúc a zhodil košelu, aspoň to, čo z nej mesiacmi otrokskej práce ostalo. Mal som vyrisované telo, rokmi tréningu prakticky od narodenia a mesiacmi strávenými živote, kde si sa musel starať sám o seba. Na mojom tele však bolo niečo neuveritelné k mojemu štýlu života. Pokožka bola hladká, bez hocijakých nezrovnalostí. Bez jaziev. Zadíval som sa na učitela. "Ak chcete pochopiť princíp mojej techniky nehýbte sa prosím ." Nechty som si zaryl hlboko do pokožky, ktorá praskla ako zretá bobula. krv vystriekla a stekala na prsty. nechal som si ju na rukách. Pravý senzibil by si všimol že v tom pulzuje chakra. Pomaly som nakreslil symbol na senseiovu pravú ruku. Spojil ruky. Chakra začala pulzovať v krvy. Prešlo pár sekúnd a sensei ucítil šklb v ruke, mimovolný pohyb. "Toto je základ mojich techník, ktoré už ovládam. Ako som už povedal, základ je v krvy, možností je vela. V tejto technike dokážem zvyšovať alebo uberať určité schopnosti ako rýchlosť sílu či spôsobovať bôlesť, ako to bolo v názornej ukážke. Teraz už len musím premyslieť, aké oslabenie či vylepšenie by sa hodilo do budúcna.." Nasadil som si späť dotrhanú košelu. Ranka už bola takmer zahojená. "Máte nejaké nápady? už sa dokážem postarať o sústredenie potrebné na genjutsu, čo bola táto ruka a o chakru, ktorá v jednej polovičke nevíde. A na taijutsu neexistuje človek, ktorý by ma porazil."
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 18:25

Gozu

Alfa 4? To mi něco říká. Ale jakmile sensei řekl kuličky plazmy a pak dokonce i předved, tak mi to bylo úplně jasné. Pokusil jsem se taky vytvořit kuličku, ale jakmile jsem rozevřel dlaň, tak se rozplynula. Zkusil jsem to znovu, tentokrát jsem se více soustředil. S napětím jsem rozevřel dlaň.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:59

Ryu

Moje klony sa rozplynuli a ja som sa zahľadel smerom k prichádzajúcej búrke pomaly sa zotmelo a začal fúkať vietor a padať prvé kvapky prehovoril som na vás Tak chlapci toto bude zaujímavé. a kývnutím hlavy som vám naznačil že máte prísť ku mne. Rozpršávalo sa pomerne rýchlo.

Gozuovy sa podarila vytvoriť malá pokrivená guľôčka ktorá sa po pár sekundách rozplynula.

Tebe Zero sa zjavila alebo snáď prisnila pred očami tvoja milovaná Hime a cítil si akoby bola blízko, celkom blízučko a sledovala ťa. Možno to bolo len tvoje zbožné prianie možno nie všetko sa ukáže až časom.

Zakričal som na Kina Chlapče poď sem chceš vedieť lepšie narábať z plazmou tak mi povec čo všetko o nej vieš a predveď sa. Pomaly nás začal bičovať dážď no zatiaľ sa to dalo vydržať.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeThu Sep 29 2011, 22:29

Gozu

Podařila se mi konečně udělat koule. No, koule se to moc nazývat nedalo, ale aspoň to chvíli vydrželo. Budu se muset víc snažit. řekl jsem si, když jsem si povšiml, že se schyluje k bouřce. Sensei nás zavolal k sobě a já jsem poslechl. Došel jsem za senseiem a čekal jsem, co bude tak zajímavého.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 15:44

Ryu

Medzi časom búrka zosilnela a ja som po nej stále pohadzoval očkom keď tu sa pri nás zjavil jeden člen Moonwalkers a spustil si svoje Prišli rozkazy od Tanami-sama všetky tými boli odvolané naspäť do dediny. pozrel som naňho a gestom som mu ukázal aby sme sa išli porozprávať o tom bokom. Spolu sme odišli o kúsok ďalej od vás a o čomsi sme sa zhovárali. Keď sme dokončili rozhovor ktorý ste vy nemali šancu počuť tak Moonwalkers odišiel a ja som sa zahľadel na vás, no nepovedal som ani jedno slovo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nový klan nebo nové problémy?
» Kharg Graphics
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: