Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter - Ramaru

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:09

Jméno: Montaro Yuurinshi

Věk: 17

Hodnost: Jounin , Zástupce vůdce klanu Yuurinshi

Oblíbené: Trénování a Bojování

Neoblíbené: Arogance

Rodina: Nepoznal nikdy svoji rodinu a zatím o ní nic nevý , i když se chce zeptat Suiza , ale odvahu nato nemá. Zatím je to tak ,že Suizu Yuurinshi je jako jeho otec.

Povaha: Hodnej , Obětavej , Přátelskej.

Historie: Nikdo o něm nic nevý ani on sám nemá svojí rodinu a ani ho to nezajímá nemá přátelé a nevadímu to ...
když byl malý vzaly ho Yuurinshi ti mu daly sílu ty ho naučili vnímat sami sebe a ti ho nakonec připravili o oči ... o něco co on nepotřebuje
někdy bohovy je věrný a někdy ne jednou se mu dokonce i zepřel kůli pocitům což byla hloupost ted už por něj udělá cokoliv
na chunninských skouškách nikoho nepotkal s nikým se nebavil prostě prošel skoušky a stal se chunninem

Potom co přišly ze zkoušek se pokoušel zabít svoji senseiku Aiko ani jeden pokus se mu nepovedl ale zranil ji což jemu bohovi nestačilo navíc ho připoutaly k lůžku a on nemohl nic dělat dostal ho z toho vůdce yuurinshi který mi připoměl můj ukol a taky mně zasvětil do nového jutsu

Po dalším nepodařeném pokusu mně opět přivázali k lůžku tentokrát se mi v hlavě ozval hlas boha nebo jsem si to spíše myslel byl to suizu který ovládal Yuurinshi včas ke mně přišla aiko a tak jsem jí to všechno řekl okamžitě stím šly za takashim nýnějším Sendokagem a v tu chvilku je přepadl Suizu bojovaly jsme v genjutsu až nakonec jsme zjistliili že je po všem vůdce yuurinshi padl všem se implantovaly zpátky oči načež jsem se natom podílel z časti já

Oběvil jsem v sobě nové já které mělo zpátky svoje oči změnil jsem se ale to starý já je pořád ve mně

Po krátké odmlce jsem se učil svoji novou techniku se kterou mi pomáhal vůdce klanu Yuurinshi Suizu ... V zápetí nato zautočila zvířecí vesnice na nás a tma jsem prvně u hlavní brány bojoval proti Ulqovi a Hiyori .. dopadlo to nakonec tak že jsme jako tým šly do jejich vesnice aby jsme zajistili mír .. jenomže nás přepadly a odvlekly do jeskyně a zam nas Ulqa v klidu zachránil ... nato jsem ja vyběhl z jeskyně jako první aby měly šanci utect ,,, to se mi ale nakonec nepodařilo a víc si nepomatuju

Když jsem se probral už v naší vesnici .. mír byl zajištěn a Hiyori a Ulqa se u nsás zabydleli , sotva uběhl týden a zautočila na nás dvojka ... byla to nukeninka z organizace Yutaka se kterou jsem měl něco dočinení dříve ale hlavně jsem chtěl aby zemřela pod míma rukama protože to ona nám všem sebrala oči a ona náš klan lehce potopila ... po dlouhém souboji .. jsme zvítezili a dvojka padla ...

Po tom souboji se mi začly dít divné věci z rukou mi vylejzali drápy když jsem byl naštvaný , došel jsem za suizem že potřebuju zjistit co to znamená a co to je .. ten mě vzal do vězení a uspal stráže já si však instiktivně vybral celu hiyori .... ale ajk jsem doufal .. doufal jsem špatně a hiyori mi o tom něchtěla nebo spíš nevěděla co říct ... stráže už se probouzuely .. a ma mysl se zatemnila vytáhnul jsem kunai a v zápalu boje jsem je chtel zabit .. zabit vlastni lidi ... v tu chvilku me suizu odvrhl a nechal mě zavřít ... v cele jsem strávil celekm dost času ale společnost mi tam dělal aspon tak o 5 cel dál Utakata kterýho tam nový sendokage taky uzavřel prtoože ho považoval za hrozbu .. čas plynul a najednou se zničeho nic oběvil Jiro .. bývalý sendokage který nás zachránil a vtom se konal další utok na suichugakure ...

Jiro mi řekl at tam jdu a tak jsem šel do boje ... tentokrát nepřítel byl jinej .. byl to pravý šéf haiko .. a když jsem tam doběhnul akorád jsem viděl jak probodaný suizu padá k zemi a v tom jsem chytnul strach , smutek .. ale taky velkou odhodlanost se do toho nepřítele pustit a zabít ho ... Suizu mi tam odpustil a řekl že ve mě věří .. což jsem se vzchopil a začal jsem s plnou silou bojovat proti nepřítely pod klanem Yuurinshi ... Po delším boji jsem se ocitl zraněný v domě kde mě zachránila neznáma dívka jejíž jméno si nepomatuju ... ten z haika najednou ale vyvolal ostny a ja jsme mohl zachránt bud sebe a nebo ji .. vybral jsem ji protože jsem udělal hodně špatnost a ona si nezasloužila zemřít .. vymrštil jsem jí do vzduchu a bodák mi projel zkrz na zkrz nohou a já upadl do bezvědomí .... o malinkou chivli jsem se probouzuel lehce ošetřen na zemi od krve ... všude byl prach .. ale v tu cvhilku jsem slyšel hlas Suizua ... a v tu cvhilku jsem byl špatný jako nikdy a tka jsem se kněmu doplazil ... mezitím Jiro , bývalý sendokage porazil toho z Haika ale vzápětí naot zemřel ... a jeho démon šel dobrovolně do té dívky kterou jsem zachránil .. udělal jsem dobrou věc konečně .. ale to jsem ještě neveděl že o pár týdnu později ta holka umře ... a demon byl zase bez majitele

Potom jsme trávil čas v suichugakure abych zdokonalil svou techniku .. mezitím se ty 2 ze zvířecí vesnice dostaly z cel a zabydleli se tu ... Ulqu jsem dostal jako Senseie a Hiyori byla pořád sním ... v tu chvilku jsem se doní zabouchnul ale nedokážal jsem to říct ... na misi kde jsme byly kuly pozůstatkům haiko jsme se navzájem ochranovaly až nakonec nás odnesl její orel . po misi jsem dostal nabítku nést šesti ocasího což jsem okamžitě příjmul a tak se země stal jinchuuriki ...v zápětí jsem jí pozval do restaurace kde jsem se všechno dozveděl o její minulosti .. potom jsme si šly zabojovat .. a já dostal naprdel ... probudil jsem se unich doma kde jsem sima chvilku diskutoval ale pak jsem zmyzel ze dveří a předla jsem spícímu suizovi dopis ,,,

V ted samý den jsem k večeru opouštěl vesnici a mířil do Amegakure ... tka jsem trénoval abych zdokonalil svou techniku .. ale oběvil se tam někdo s černou kápí s rudýma mráčkama který hledal náký meč ... chtěl jsem ho zastavil a tak jsem proti němu bojoval .. jmenoval se Tokuzen Uchiha a byl členem organizace akatsuki která vyhledává démony ... svedl jsem sním vcelku pěkný souboj až nato že jsem musle použít téméř plnou sílu démona kuly tomu že řekl že suizu zemřel ... bojovaly jsme a když už jsem chtělpužít závěrečnej ocas .. omámil mého démona a já se vymanil z jeho moci oběvili se tam Ooninové a ty se postaraly oto aby ten z akatsuk zmyzel a mě převezly jsem do věznice ...
V duchu si ale kladu otázky ... "Žije suizu ?" ...

Svoboda ! ... toje první pocit který dokážu vyslovit kdyžř jsem se dostal ven za pomocí Suizua vůdce klanu Yuurinshi ,ale to předbýham .. ted co se vté věznici dělo .. První dny nebyly moc příjemné málem jsem zemřel ale pomohl mi odsouzený vězen jménem Akuma jak se ukázalo pro mě tak odsouzený vezen byl tu zato co neudělal vědomě či schválně ... byl tu neprávem ale to se tady neřeší naučil jsem se žít mezi těmy největšímy vězni co mě můžou zabít okamžitě .. Bojoval jsem taky proti nákým zmutovaným příšerám který na nás pravidělně posílaly aby jsme nabraly Body na velký turnaj .. Zabil jsem jednoho .. ale pak mě napadl "uklízeč" celkem sympatický chlápek s hodně dlouhýma bičema svedly jsme boj a já ho sundal v tu chvilku jsem se stal prvním cílem všech věznů ... Po pár dnech se tam zjevil saburo .. starý známy ze suichugakure ale já si ho moc nepomatoval protože jsem dříve měl pásku přez oči .. Nakonec byl mou odměnou jako spolubojovnik ve velkem turnaji který se jmenoval Souboj Titanu málem jsme našeho protivníka dostaly ... ale opravdu jenom málem skoro jsem umřel ale pak tam přišel suizu já zářil radosti že žije a to pronás okamžitě skončil turnaj přišel jsem na slovíčko s akumou a domluvil jsem se sním že mu najdu sestru a zabiju padoucha jmenem Sazar a najdu jeho sestru a o nudělá rozruch ve vězení bych mohl utect což se povedlo ale Akuma to "asi" nepřežil ... dostla jse se ven z vezení kpde jsem sendokagovi řekl vše co vím o Akatsuki a o jeho členovi nezůstal jsem tam dlouho a dostalu se mi odpuštění a smazíní trestu jakože to byl omyl ... Pak jsem byl na kus řeči se suizem a u doktora ... nezůstal jsem tam však dlouho hned poté co mi vytetoval nádherného draka na záda jsme se vydaly do sídla Yuurinshi a tam jsem dohodnul poslední věci a vydal jsem se na dlouhou misi najít akumovu sestru ...

Akumova sestra

Navrat do vesnice

Přepadení Věznice v Suichugakure no Sato

Poslední setkání s Jinem a Kamereonem

Povýšení

Tréning

Cíl: Nyní když se stal zástupcem klanu yuurinshi , tak chce co nejvíce rozvíjet tento klan a proslalit ho. Proslavit se jako Modrý drak ze Suichugakure

Klan: Yuurinshi
___________

Podstata: Fuuton

Hlavní atribut: Rychlost ,Sluch

Zbraň: Kunaie (klasika) , Shurikeni

Specializace: Taijutsu

Schopnosti:
To co se učili na Yuurinshi akademii
Bazukyatto (D)
Fuuton : Fukka (C)
Kaiten(C)
Fuuton: Kuikku shi (C+)
Jūho Sōshiken (A)

Foto:Charakter - Ramaru Anime_Emo_Boy_2


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Oct 25 2011, 17:06, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:25

Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:05

Povoleno...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:45

Pfff .. Foto ...... historie ... Hodnost .... technika doplněna ... prostě celkový Edit
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeThu May 06 2010, 19:41

životopis , povaha , techniky ... no jeto Editlý Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:21

Tak jsem editnul ten věk ... takdle postav ajetu od uplnýho začátku Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 13:20

Jojo, cajk Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 10:45

Přidánááááááá dlouháááááááááá historie montara Smile a technika
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 14:20

Přidán další blok historie Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:55

Juuu montaro nám nějak roste Cool laugh +1 Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:14

Teď je stejně starej jak Shinju.. Kurňa a já doufal že budu mít nejstarší postavu Sad
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 13:08

Upravil jsem cíl , oblíbené , neoblíbene , hodnost apd Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 14:38

Přidej si jeden rok Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 17:06

Done.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Ramaru   Charakter - Ramaru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Ramaru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Ramaru
» Charakter - Ramaru - Genin
» Ramaru
» Takahiro (Ramaru)
» Soul (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Charaktery-
Přejdi na: