Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven , Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:11

Právě jsme scházely po mostě z vesnice
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:12

Akito

Šel jsem dál za Miko. A co uvidim? Co na mě zas chystaj? Začal jsem být trochu víc nervózní, ale dalo se to vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:22

dál jsme šly zatím nic neříkala
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:27

Akito

Najednou jsem se začal smát. Vzpomněl jsem si totiž na to, co se stalo na zkouškách. Na její obličej a pak až na její výstřih. Já sem takový idiot... Ale jako musim se sám sobě zasmát... Kdybych to asi udělal při plném vědomí, tak se proletím a jeden ocas rovnou za mnou. Nemohl jsem se chvíli uklidnit, protože smát se sám sobě se mi líbilo, ale nakonec jsem přestal a zase pokračoval v té mrtvé atmosféře mezi mnou a Miko.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:29

Miko

Je celkem podobný mímu přítely .. bedlivě ho sledovala .. není až tak vážný a je mily a ty věci to jenom doplnujou .. no nic máme před sebou misi .. řekla jsem a rozeběhla se dopředu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:31

Akito

Raději jsem zrychlil, abych ji stačil. škoda, že u ní nemám šanci... Ale mohla by být alespoň důvěrná kamarádka, když už ne přítelkyně... Ale snažit se o to budu pořád.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:57

Asi po hodce a půl jsme se zastavili a ty si ucítil moře jak burácelo o kameny a vlny vstávaly
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:58

Akito

"Kde to jsme," zeptal jsem se jí.


Naposledy upravil seven73352 dne Mon Mar 29 2010, 17:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:02

Miko

to ti ještě nemůžu říct .. řekla ti a šla k malé lodce na první pohled se to zdálo jako šílenost .. v tak obrovzkých vlnách ject tka na malé lodce
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:04

Akito

Šel jsem pomalu za ní, i když jsem měl obavy z toho, že by se ta malá loďka mohla jaksi převrátit, ale to se snad nestane. "A kam se jede,... to taky nemůžu vědět?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:08

Miko

Ne .. usmála jsem se nastoupili jsme do lodky a najednou nás obalila modrá chakra a mi jsme ty vlny krájely a jely u plně v pohodě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:10

Akito

Ach jo... Takže to bude určitě něco nudného... Jinak bych už mohl vědět, kam jedeme... Takhle furt jen ne, nesmíš... K čemu to? Díval jsem se kolem nás a střídavě na Miko. Škoda, pomyslel jsem si, ale v tu chvíli jsem to řekl i nahlas, což jsem si ale neuvědomoval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:15

Miko

C-co ?? řekla jsme nechápavě nato "škoda" protože to nebylo ubec k řeči pak sis mohl všimnout že okolo nás bylo dost kamení a bylo jich čím ádl tm vác uprostřed moře uprostřed hloubky divné
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:17

Akito

"Ale nic..." řekl jsem jí a pak jen slabě vzdychl: "Kdybych Ti to tak mohl říct," což ale nejspíš nemohla slyšet. To kamení tady... Divný... Ale co...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:23

Miko

mně můžeš říct vše .... řekla mu v klidu a s milím hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:25

Akito

"Nevěřím, že by Tě zrovna tohle zajímalo... Určitě by ses začala smát a myslela by sis, že jsem blázen... Prostě je to jistá osobní věc," řekl jsem mírně rozmrzele, protože bych jí to rád řekl, ale zase jsem neměl odvahu a ani důvod, vždyť je o tolik starší.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:30

Miko

no jak myslíš ... je načas ti říct o misi ... deme na tajné místo Iragakure nebo spíš jeho odlomku který se taky vznáší a tam vyzvednem jisté dokumenty a ted to nejlepší vyzvednem jisté dokumenty o jisté ženě .. řekla ti
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:32

Akito

"Jisté ženě," zeptal jsem se jí. Kdo by to mohl být? "No... Měli by jsme si nejspíš pospíšit."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:42

Miko

jenom kývla a najendou jsme vyletěly do vzduchu lodkou a vyděl si nákýho jounina a ten udělal jutsu a oběivli jsme se na malym vznášejívím ostrůvku ... pojd .. řekla a vystoupila z lodi .. šla k té největší budově
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:47

Akito

Šel jsem za ní a sám pro sebe jsem si říkal, jakej jsem srab, že jsem jí to neřekl, několikrát jsem zakopl, ale ne kvůli plášti, ale kvůli tomu, že jsem byl zamyšlený, zahloubaný do toho, jak by asi reagovala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:13

Miko

Došly jsme před velkou budovu miko ti ukázala kam máš jít bylo to nejvyvyšenější místo jako na ráji nebylo moc velké ale bylo kouzelné Vítr si pohrával s vlasy sluníčko se paprskama dotýkalo země a pod sebou byly vidět vlny rozbouřené nastřibrnělé vlny od slunečních paprsků .. Miko zatím zašla dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:22

Akito

Šel jsem přesně tam, kam mi Miko ukázala a čekal jsem tam. A co jako teď? To tu mám jen tak stát nebo co?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:26

Miko

čekal si tam asi 30 minut ... pak jsem k tobě přišla vlasy mi vlály ve větrů ... měla jsem 2 dopisi .. jeden už byl rozbalený ... přišla jsem kněmu a sladce se naněj usmála ... takvidíš ... tím to tě prohlašuji Chunninem .. a znova se naněj sladce usmála


Naposledy upravil Ramaru dne Mon Mar 29 2010, 21:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:29

Akito

"Chuunin? Já?" chvíli jsem byl trochu zmatený, ale pak jsem Miko objal. Ale rozhodně ne přátelsky, byl z toho jasný cit, i když. Kdo ví... Třeba už ani neví, co je to láska... Přeci jen její přítel zemřel a jako jinchuuriki asi moc přátel neměla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:36

Miko

Pousmála se a obětí mu opětovala ... třeba ho todle ještě potěší ... a ta druhá správa je že jsme na misi aby jsme našly tvoji matku .. řekl mu a bylo v tom halse cítit bolest a smutek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta
» Ramaru
» Soul (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: