Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Žij s námi, zemři sám!

Goto down 
+4
ObY
Shika-san
chappi
RiiKenWay
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Žij s námi, zemři sám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žij s námi, zemři sám!   Žij s námi, zemři sám! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 21 2015, 16:38

Kaizen

Když prováděl Bombastickou pěst, tak sledoval ruku. Viděl, že tam prochází chakra, ale málo. Když vyměnil zásobník, tak k němu přišel. "Nakoncentruj trochu chakry do zásobníku. Vedou chakru." Řekl a radši poodešel, při čemž se lehce usmál. "Hehe, já mám k ninjovi daleko, neumím skoro žádné jutsu. Ale zkus si při té ráně zařvat název téhle "techniky". Uvidíš." Zasmál se, protože z psychologického hlediska skutečně ninjům pomáhalo pořádně svou techniku zařvat.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Žij s námi, zemři sám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žij s námi, zemři sám!   Žij s námi, zemři sám! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 25 2015, 20:35

Ryuu Emiro

Zařvat název techniky? Jak to sakra myslel? Já, no ... Popravdě jsem ho zapomněl, pokud mi ho říkal. A pokud ne, tak ho nevím. É-tó. Jak že se jmenuje ta technika? Nebo, říkal si mi to vůbec? Hm? Špatná paměť co? řekl jsem s úšklebem a poté jsem nadzvedl obočí. Připravil jsem si ruku a čekal na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
 
Žij s námi, zemři sám!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nami Uchiha
» Nami Tanaka
» Nami Sato
» 3. Souboj - Nami Yasujay(Tbc) vs Amaki Sushimi (Neal-x)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: