Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mírumilovná země

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
ObY
Ramaru
Damrod
Koketsu
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:02

Shinju

Šla jsem pomalu z louky směrem k budově kage.
To by mě fakt zajímalo kdo to bude...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:20

Tatsuya

Šel jsem i s Kiteisochim pár kroků za Shinju. Zřejmě si mě nevšimla...
Trochu jsem zrychlil, abych jí dohnal, ale nestál vedle ní. Poslední dobou jsem dost nesvůj, když jsem vedle Shinju... Od zkoušek se toho dost změnilo.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:22

Nami

Přiběhl jsem k budově Kage a čekal co se bu dít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:43

Zavál silný vítr a z dálky se blížila jakási postava, které už z dálky lidi tleskali, protože ji poznali.
Chlápek asi 40ti letý kráčel skrz davy lidí a na krku mu plandal přívěšek, který měl i Utakata, Aiko a Tatsuya od Jira.
Mírumilovná země - Stránka 2 Kaze_by_pokefreak
Najednou se z davu ozvalo. "Jsme rádi, že jste se vrátil 1.Sendokage Takashi Kentiri." Pak se Takashi usmál a kývnul hlavou. Pozvedl ruku a vítr zavál a klobouk kage mu přistál na hlavě.
"Vrátil jsem se zpět na požádání Jira. Přebírám vedení vesnice jako nynější 3tí Sendokage Takashi kentiri." Řekl hrozně příjemným hlasem na poslech a lidé začli radostí tleskat a to mohlo naznačit, že takashiho vidí rádi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:46

Tatsuya

Ichidaime? Proč zrovna on... No, nemělo by mě to překvapovat, už jednou vesnici vedl... Jen tak jsem postával stranou davu, protože mi ty zástupy lidí nedělaly dobře. Nechtěl bych se mačkat mezi nimi...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:55

Nami

Co proč jak.Proč je vrací zpátky na pozici Sendokage???Přemýšlel jsem s nechápavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:58

Montaro

Nevím čemu zas tak tleskaj ... šel jsem se opřit o nejbližší dům
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:05

Sora

Náhrada? pomyslela si a koukala se furt na toho přicházejíciho
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 14:13

Masaru

Přišel z louky k budově kage, kde už byl nový SendokageNo .... zajímavý řekl překvapeně a čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 15:14

Takashi Kentiri

"Než jsem sem dorazil tak mě napadla smečka nějakých lidí a chtěli mě zabít jako nějaká zvířata. Je dost pravděpodobné, že se pokusí zajít i sem a tak se pohybujte po dvouch nebo více lidí. Toto je můj první rozkaz po pěti letech." Usmál jsem se a zašel do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 15:17

Montaro

dál jsem byl opřenej a vyhlížel miko tak že jsem čekla až promluví neba tak .. chtěl sjem se pokusit o splnění toho ukolu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 15:21

Tatsuya

Jako zvířata? Zarazilo mě... Možná jen slovní obrat... Nikdo z klanu tu přece není... Prostě to jen přirovnal... Když jsem došel k Shinju, chytil jsem Shinju za ruku, což ji mohlo trochu vyděsit, protože to nejspíš nečekala. "Tak jak je," zeptal jsem se jí se širokým úsměvem. Chtělo by to trénink... Moc jsme se toho nenaučili.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:48

Koketsu

Sedel som na streche a pozoroval nového sendokageho. Ach keby som dával pozor keď sme sa učili o prvom. Zamyslel som.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:06

Najednou se ozval hlasitý povyk jakýchsi zvířat, které začaly pobíhat po místě, kde všichni stáli. Byly to opice, vlci, kočky i ptáci a všichni dělaly hrozný randál. V tu chvíli z dálky kráčelo pět postav.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:09

Masaru

To je blbej vtip todle, mam na ty plyšáky zautočit bo co? Vypadají mírumilovně Přišel k jedné běsnící opičce a začal jí hladit Ale no to je ale pěkná opička culil se na ní
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:22

Sora

Koukala se na zvířata hm... ze Suichu je zoogická? pomyslela si , otočila hlavou a zaní byl vlk hele vlk není to ten vlk jak má Tatsuya? pomyslela si ale tenhle vlk vypadal nepřátelsky je to jenom vlk.. uchychtla se
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:25

Koketsu

Čo sa tu deje? Spýtal sa ma nanabi a aj ja som sa čudoval. No začali tu pobehovať opice, vlky a tak. Odpovedal som mu a postavil som sa aby som mal zo strechy lepší výhľad. To bola rečnícka otázka. Zamračil sa Nanabi.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:26

Saburo
Stál jsem poblíž novýho Sendokageho,nebo spíše "starého nového"...
Pak tam přišlo pět trapáků...
Zakoulil jsem očima...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:38

Iwashi

stál som v dave
toto sa my nepáči tie zvieratá sú zvláštne a Sendokage hovoril že ho napadli ninjovia čo sa chovali ako zvieratá... rozmýšľal som zrazu som si všimol tých piatich do kelu to sa my už vôbec nepáči povedal som si a pripravil som si palicu ale nič viac som neurobil nechcel som sa unáhliť
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:46

Tatsuya

Něco je špatně... Něco se tu děje... Vyrazil jsem vstříc té pětici. "Kdo jste a co chcete," zeptal jsem se jich, když jsem k nim doběhl. Nelíbí se mi to...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 22:56

Montaro

Jediný co jsem udělal bylo že jsem se odrazil od země a vyskočil jsem na střechu ... kde jsem slychával co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 15:07

Zvířata

Masara opice nakopla přímo do xichtu a skočila na jednoho z těch pěti. Když k nim došel Tatsuya tak ho ten uprostřed chytl za hlavu a odstrčil. "Uhni Tatsuyo." Řekl a vlk k němu přeběhl a začal chlápkovi pobíhat kolem nohou. "Vrátili jsme se, aby jsme navrátili vládu klanu Gojo, když Jiro odešel!" Řekl chlápek a stál tak, že všem nebylo vidět do obličeje, protože měli kapuce.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 15:17

Tatsuya

Jak... jak... Klan Gojo přece nikdy nebyl... To musí být nějaký omyl... Přece by... "Jak to jen můžete říct," řekl jsem celkem podivným hlasem. "Neustále jsem jen myslel na sebe... Už vím po kom to mám... Jste sobci," zařval jsem na ně, jako bych je znal. "Jestli hodláte jít proti vesnici. musíte přese mě!" Stoupl jsem jim do cesty a přitom rozpřáhl ruce, jako bych chtěl vesnici ochránit, což jsem také hodlal. Sayaru mi ukázal cestu... Jiro do mě vložil svoji důvěru.. Na mě je jen po té cestě jít a důvěru, kterou mi dali nezklamat...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 15:23

Masaru

Ty blbá opice! zařval uraženě, ale nic nedělal nebudu na ně utočit to není chytré, zatim.... kazebunshin no jutsu špitl a vedle něj v uličce, kam nemohli vidět udělal klon, kawarimi špitl podruhé a vyměnil se za klon, Masaru byl zatím ve stínu uličky a vyčkával.


Naposledy upravil MrSrotak dne Mon Apr 05 2010, 15:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 15:25

Iwashi

už som sa pripravil a zložil som pečate na Doton: Doryūheki ale nepoužil som ju zaťial
nemal som útočné techniky takže som len čakal čo spravia oni
teraz sa uvidí ako som sa zlepšil povedal som si v duchu a čakal som na útok
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mírumilovná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mírumilovná země
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Země Orlů (Adop)
» Říční země aneb "Cesta pro nového Senseie"
» Cesta do železné země (Sendokage, Simon a Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: