Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mírumilovná země

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
ObY
Ramaru
Damrod
Koketsu
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 15:26

Montaro

Skočil jsem bokem vedle tatsuyi ... Si blázen .... ale v tomdle tě podpořím ... řekl a oběvil se mu usměv ale ne ten jako vždy ale pravý ...
Nevím kdo pořídně jste ale nic vracet nebudete ... řekl těm Chlápkům/Zvířetům
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 16:08

Koketsu

Takže sa ide na to. Usmial som sa a išiel som zoskočiť zo strechy. Počkaj ešťe. Prečo. Lebo máš lepšiu šancu na útok. Povedal démon. Aha tak fajn. Pokrčil som plecami a čakal čo sa bude diať, a prejistotu som zložil pečaťe na housenka no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 21:53

Gojo klan

Chláepk uprostřed se jen mohutně zasmál a skočil před Montara a Tatsuyu. Najednou ti tři co stáli za tim chlápkem se změnili na zvířata a zvířata vedle senseiů zase na ně a každý chytl jednoho ze tří senseiů. Jedna postava však zůstávala stát za tim chlápkem. "Nemá cenu vzdorovat Sendokage! Se silou se kterou jsme se vrátili nemáte šanci bojovat." řekl chlápek a sundal si kapucu.
http://fc09.deviantart.net/fs22/i/2007/344/1/d/Naruto_OC__Kagai_Luin_by_muzikmastamaku.jpg
Usmál se pod bílými obvazy a sledoval Tatsuyu a pak přejel pohledem Masarovího klona, tkerý se zrovna pomocí Kawarimi přenesl. "Hochu, jsme klan se zvířaty. Asi nebudeme mít smysly jako vy." Zakroutil očima, ale v tu chvíli ho k zemi strhl natažená ruka Takashiho. "Jsem 1. a zároveň 3. Sendokage! Tudíž jsem dvojtý a proto se dá očekávat, že jsem mocný. Vesnice se ani nedotkneš Luine Gojo." Řekl Takashi av tu chvíli se ozval hlas každého senseie a bylo vidět jak mají u krku jehly a za nima stojí ti z klanu Gojo.
Luin se pomalu zvedl a upřeně sledoval Sendokageho a ta postava za nim tam furt stála a svítily ji jen oranžové oči.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:02

Tatsuya

Probodl jsem Luineho zlostným pohledem a zavrčel jsem na něj: "Budeš mě muset zabít... Vesnice se ale nedotknete. Jsou to moji přátelé, učitelé, přítelkyně," přitom jsem si uvědomil, že ve vesnici je kromě mnoha lidí i Shinju. "Nešlo by to vyřešit v klidu," zeptal jsem se normálně.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:04

Iwashi

Skočil som na strechu kde stál Koketsu potom som počúval o čo sa snaží Tatsuyo a čakal som na príležitosť
stále som mal pripravené pečate na zemnú stenu
To to neskončí dobre povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:06

Montaro

V klidu to nikdy nejde .. odpoveděl jsem tatsuyovi i když ta otázka nebyla na mně ...
pak jsem do rukou nakoncentroval chakru a zautočil obouma dlaněma na toho co stál přednámi .. čekat jsem nechtěl
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:11

Koketsu

Kývol som hlavou na brata. Toto je už vážne. Som pripravení Nii-chan. Povedal som mu. Bojíš sa? Opýtal sa škodoradostne nanabi. Zmlkni.. Vtedy som si všimol čo urobil Montaro. Čo robí..Prečo útočí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 11:11

Gojo klan

Postava v zadu si sundala kapucu a bylo vidět, že její oči se změnili na černé a byla více chlupatá a od zadku ji mával ocas. V bleskové rychlosti se objevila před Montarem a stoupla si na jednu ruku a nohou ho nakopla do krku a pak skočila salto k Luinovi. Luino se usmála a kývl hlavou a všichni tři senseiové s těmi tři z klanu zmizeli někam pryč. "Fajn, jak chcete. Chcete to po zlém tak to bude po zlém." Řekl a zvířata zmizeli a on složil pečeť a společně s tou druhou postavou ženy zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 11:50

Koketsu

No vidíš čakali sme a uniesli senseiou. Zamračil som sa. Ale aspoň si živý. No ako vieš že by som nebol živý keby som im pomohol. Bol som naštvaný a zoskočil som zo strechy.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 12:13

Iwashi

už sa nedalo nič robiť tak som len zoskočil zo strechy a išiel som za Sendokagom
postavil som sa pred neho a čakal som čo povie
Hlupáci prečo boli tak zbrklí dokonca aj Koketsu sa zadržal nadaval som im v duchu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 14:26

Masaru

Sakra, takže mají asi dobře vyvinutý čich, na to moje klony nebudou fungovat, musím najít způsob aby moje klony byli nerozeznatelné od originálu...... porozhlížel se okolo sebe a pak to viděl zbystřil LÁHVE SAKE proběhlo mu v hlavě KazeBunshin no jutsu špitl a vedle něj se ukázal druhej klon, oba přišli k láhvým, které byli pložené na stole a polili jím kruh okolo nich, pak se polili oba dva (jen tak na oko, aby to nešlo moc vidět, ale pach z něho šel silně) a originál dal klonu pod tryčko výbušný lístek, díle si klon sundal vestu, a ten nechal u originála první klon, který byl na očích se rozplynul a přišel druhý O-Ok neníí-í pro-problém řekl opile nahlas, a bylo dost vidět rozdíl mezi prvním klonem a druhým (kvůli té sundané vestě) mezitím originál přemýšlel Podle tohoto by si budou určitě myslet, že sem originál, ja je zatím mužu pozorovat a zjistit jak na ně
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 14:45

Nami

Stál jsem a čekal co se bude dít dál.
Gojo klan byl jeden z klanů který bojovaly s Yasujay klanem!!!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 14:53

Tatsuya

Sakra... To pako jedno Montaro... zaklel jsem v mysli a Kiteisochiho jsem dal do baťohu. Chtějí si hrát... Budeme si hrát. "Yajuu no Ro-bu," řekl jsem si pro sebe a změnil jsem se na vlkodlačí monstrum. Musím je najít... "Pohlídejte vesnici," řekl jsem ostatním, i když mě zřejmě neslyšeli nebo nevnímali, ale bylo mi to celkem jedno.
Ach jo... Copak já vim jak někoho stopovat. vzdychl jsem si a po čuchu jsem se je snažil vypátrat, i když jsem vlastně nevěděl jak na to.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:02

Sora

Vlk zmizel a já jsem si vyskočila na barák a rozhlížela se achjo...chtěloby se to vrátit k tréningu pomyslela si a sedla na střechu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:05

Koketsu

Montaro ti baka prečo si nepočkal.Bol som dosť naštvaní. Teraz budeme musieť čakať na rozkazy. Povzdychol som si a vtedy som si všimol že Tatsuya niekam ide. A ešte aj on sa niekam zachviľu ho zabijú. No čo už asi ho idem odchytiť. Vybral som sa za Tatsuyom. Prečo mu ideš pomáhať? Opýtal sa nanabi. Lebo je to člen dediny.Aj keď ho asi nedobehnem aspoň sa pozriem kam ide.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:21

Takashi Kentiri

Skočil jsem zády před tatsuyu a napráhl se rukou a a plácl ho do čela a on ztratil podobu a vnímání vlka a Kiteisochi byl zase "živej". Když jsem dával dlaň od něj tak na ni byla vidět pečeť. "Nikdo si tu neb ude hrát na hrdiny Tatsuyo. Viděl jsi jak s Montarem zametla ta žena? Dokážeš si představit jak by s tebou zametl jejich vůdce?" Řekl jsem a hvízdnul jsem a kolem mě se objevila malá skupinka lidí a byli tři.
"Poslední jednotka se hlásí do služby." Řekl Satoshi Matsumoto a pak se všichni naráz Takashimu uklonili. https://kage-wars.forumczech.com/osazenstvo-vesnice-f36/posledni-jednotka-t200.htm
Usmál jsem se. "Satoshi povedeš tým 2, Izumi ty povedeš 1 tým a ty Akki povedeš třetí tým." Usmál jsem se znovu a tiše řekl. "Satoshi spoléhám na tvůj vycvičený tým, vraťte se se senseii a svázanými členy Gojo klanu." Pak jen Satoshi kývnul hlavou a dodal "Tým 1 za deset minut u východní brýny, tým 2 u severní a tým 3 u jižní. Rozchod." Pak všichni tři zmizeli a já pomalu odcházel do kage budovy.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:26

Koketsu

Tak aspoň takto a zachránime senseiov. Usmial som sa a bežal domou pre nijake veci. Načo ich zachranovať. Lebo sú to senseii. No a. Aké No a ale už na teba kašlem.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:28

Iwashi

rýchlo som sa išiel pripraviť
to to bude stáť za to povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:29

Nami


Rozeběhl jsem se k jižní bráně a při tom vytál z brašna svitek.Na chvíli jsem zastavil a ze svitku vyvolal své věci.Tohle je dobrý způsob přepravy věcí.Usmál jsem se a poté pokračoval k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:40

Masaru

Ožralý klon se rozplynul a original dostal informace Chjo.... no neva, lepši, když se nic nestalo, měl bych byt na přiště připraveny přišel do jednoho obchodu s parfemy a řekl, dejte mi 4 lahvičky vašeho nejsilnějšího parfému prodavačka se jen nechapavě podívala, ale i tak mu to prodala Hehehe... přiště se tim postřikám a i klon, takže mne nerozeznají došel domů tam se na rychlo osprchoval od toho saké a vyměnil si oblečení, nabalil nějaké shurikeny, kunaie, kouřové bomby, lístky atd.... KDyž už byl nachystaný, zamkl dveře bytu a vydal se k jižní bráně


Naposledy upravil MrSrotak dne Tue Apr 06 2010, 17:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:17

Sora

když se to dozvěděla tak se vydala domů kde si nabalila věci,tentokrát si vzala i rukavice na větší ochranu při rozštěpení,když si všechno zbalila tak vyrazila k jižní bráně,achjo.... proč teď musí bejt mise když zrovna jsme trénovali pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:05

Posel

Rychle jsem se blížil k vesnici.
Nesl jsem důležitý vzakz pro Sendokageho.
Předemnou se již rýsovala brána a její strážní....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:07

Posel -> zafoukal silný vítr a před tebou se zjevil sám Sendokage. "Hm?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:13

Posel

Byl jsem překvapený že to byl sám Sengokage.
Vytáhl jsem Dopis zapečetěný od Kazekageho.
Nesu vám důležitý dopis. řekl jsem mu a podal mu ho.
V Dopise stálo:

citace :
Dobrý den Sendokage,

Včera v napadla naší vesnici Organizace Haiko. Respektivě dva její členové.
Vesnice byla na půl zdevastována a Kazekage zabit. Přebrala jsem po něm Funkci.
Mé jméno je Rina Nakate. Podařilo se mi zabít jednoho z nich.
Připadalo mi důležité informovat důležité osoby o tomto útoku.

Hezký den.

Rina Nakate
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:27

Sendokage

Usmál jsem se. "Vyřiď, že je mi stráty líto a rád bych dostal nějaké informace o tom co oba uměli." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mírumilovná země - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mírumilovná země   Mírumilovná země - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mírumilovná země
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Země Orlů (Adop)
» Říční země aneb "Cesta pro nového Senseie"
» Cesta do železné země (Sendokage, Simon a Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: