Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pohřeb významné osoby

Goto down 
+6
Rhaegar
joemandel
Meiki_Ookami
Morgen
Damrod
Check
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:54

Další den se uspořádal pohřeb...Všichni byli obeznámeni s tím,kdo dnes bude pohřben...Byl to Sorino Yushi...
Celý obřad probíhal na místním hřbitově...
Byla tam většina obyvatel Iwagakure,mezi nimiž nechyběli bratři zesnulého Yashi a Yoshi,vůdcové všech klanů a Tsuchikage s jeho bratrem...
Potom se Tsuchikage ujal slova...
Zdravím vás...Je mi to líto,ale sešli jsme se zde,abychom pohřbili našeho přítele,kamaráda,bratra a otce,Sorino Yushiho...Položil život,aby ochránil svého bratra...Celá Iwagakure bude vzpomínat na jeho činy,nemálokrát zachránil můj život...Tímto chci všem popřát upřímnou soustrast...
Řekl Tsuchikage a potom se odebral o pár kroků dozadu...
Jeho jindy neústupně kamenná tvář se dnes nedostavila...Jen měl smutný obličej...
U hrobu stáli všichni členové klanu Sorino a po jednom vhodili do hrobu dary...Yashi tam hodil katanu v pouzdře,Yoshi jednu vzácnou minci a manželka,teď už vdova,tam hodila růži...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:02

Deidara

stál som som tam s polu z ostatný mi z klanu Taigza bol som oblečený v čiernom
Zomrel ako bojovník tak zomriem aj ja raz ak zomriem. povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:05

Moroshi Maitre

snad mu teď bude líp...řekl jsem si pro sebe.neměl jsm svoji typickou naštvanou a hrubou tvř,ale měl jsem ji uvolněou a posmutnělou.bylo vidět že i já truchlím.měl jsem oblečený černý šaty a nevzal jsemsi brýle ani pásku což jsem nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:11

Ushio

Stál jsem tam opodál, doteď jsem nevěděl, komu to vlastně jdu na pohřeb, až když jsem viděl bratry klanu Sorino, tak se mi jeho jméno dalo do souvislosti. Byl to ten, co zachránil mě a Lin... Nechápu... proč musí zemřít všichni dobří lidé... Copak už není spravedlnost, copak už nikdo neuznává čest... Byl to něčí bratr a manžel... Jak mohl někdo tak bezcitně zabít někoho takového.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 09:26

Renji Hagane

Stál som tam v čiernom kimone a matka mala ruky na mojich pleciach stojac za mnou. Nebol som z toho šťastný. To vonkoncom nie.
Veď to je predsa sensei nášho týmu...
Spomenul som si. Pochopil som, aký je svet shinobi krutý. Plný nenávisti, smrti a utrpenia. Ja sám som ho veľmi nepoznal, ale verím, že to bol obdivuhodný človek. Keď zomrel môj starší brat, mal som vtedy iba päť. Potom som sa pozrel na oblohu s myšlienkou na to, ako som bol vtedy blízko smrti.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 14:18

Joe-Ehm, nie to bol moj otec Cool laugh

Taka Sorino
Stal som pri svojich strykoch. Stal som a ignoroval celi svet. Neplakal som. Aspon to na tele nebolo vydiet. Ale v dusi sa mi hmytali 3 myslienky Preco otec, kto to urobil?? a nakoniec Zabijem ho ked prisiel rad na mna, hodil som do otcouvho hrobu privesok s orlom aBY SI BOL AJ V TEJ ZEMI VOLNY pomyslel som si. Nemusel som to hovorit nahlas, vedel som ze ma pocuje. Pozrel so sa na oblohu. Niekde v dialke zakriakal orol. Usmial som sa. Odrazu mi svet nepripadal az taky temny.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 15:14

Dedisu

Jen sem tam beze slov stál a vzpomínal na něj,byl sem oblečen do černého.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 15:20

Všichni truchlili...Najednou se ozvaly něčí výkřiky...
Potom jste uslyšeli vytí...Bylo velmi hlasité...Když jste se podívali za zvukem,spatřili jste něco divného...Bylo to černé,vypadalo to jako hlava vlka a rudě tomu žhnuly oči...
Nyní vám došlo,že ta legenda nebyla vymyšlená...Vlk vás zatím jenom pozoroval...Ovšem byl veliký asi dva metry,kdyby se postavil na zadní,tak mnohem víc...
Tsuchikage překvapeně přihlížel...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 15:24

Taka Sorino
Pozeral som sa na toho vlka Prisiel si uctit alebo pospinit otcovu pamiatku? pre istotu som len tak obdalej stal. Ak by sa snazil nejako pospinit otcou pohreb, zabil bi som ho...Ak sa to da.....
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 16:01

Dedisu

Stál jsem a sledoval to bylo to obrovský,ale co to chce,řekl sem si a ustoupil stranou apřipravoval se na to co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 16:02

Moroshi Maitre

já to tušil...díky bohu že mám pod tím černým oblečením katany...pomyslel jsem si a koukl se na vlka.z mých bílých,slepých očí byl vidět vztek a to že jestli na někoho zaůtočí tak ho zabiji.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 17:08

Deidara

Pozrel som sa na vlka
Krásny ten je krásny a silný také chcem aby bolo moje umenie. povedal so si v duchu začal som sa veľmi opatrne približovať k vlkovi chcel som ho vidieť z blýska
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 17:28

Renji Hagane

Čo to?
Odrazu sa tam objavil nejaký vlk. Akoby smrť Sorina niečo predvídala. Má sa niečo stať? Ten vlk sa tu určite neukázal len tak zhodou náhod. Bol som zvyknutý byť trochu poverčivý. Mama a stará mama často zvykli rozprávať legendy o Iwagakure a o našom klane. Preto ma prítomnosť toho vlka tak zaskočila. Videl som, ako Taka zatína päsť. Niečo sa bude asi diať.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 17:33

Kaname

Doma som nemal veľa čierneho tak som si dal tričko na ktorom bol vstrehe lajdácky prišitý bieli pás.
Takže niekto z Tsushikageho rodiny? Hmm...ale pečo som tu ja? Ako by ma to trápilo.
Pomyslel som si ke´d som sa zrazu otočil na zvíjanie.
V tedy som pochopil strýkovu schopnosť boja so skalpelom.
He...ten vlk by mal mať kopu chakry.
Sám ho nedostanem...a do toho skalpelu neviem vkladať chakru.
Radšej sa budem držať v ústraní a liečiť ranených...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 17:47

Taka
Pozrel som sa na Moroshiho Ten preco nosi na pohreb zbrane zatal som ruky do pesti. Deidara isiel za tym vlkom To nikoho nezaujima ze moj otec je mrtvy? znova som sa pozrel na vlka Keby som ho ovladol, mohol by som otca pomstit pozrel som sa na hrob...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 19:57

Deidaru zadrželi ANBU a nepustili ho blíže k tvorovi...Zřejmě na něj neměli dobré vzpomínky...
Vlk seskočil dolů a s muhotným řevem varoval všechny,kdo tam byli...Lidé se rozutíkali do stran,aby se nemuseli střetnout s tímto tvorem...Za chvíli tam stálo jen pár ANBU,jouninů a Tsuchikage ( plus hráči Cool laugh)...
Vlk si vás chvíli prohlížel,ale potom zavrčel,zavyl a vyběhl proti vám...Jounini a ANBU začali skládat pečetě na různá jutsu...
Proti vlkovi jako první vyletělo pár ohnivých koulí,ovšem těm se s lehkostí vyhnul...Další ohnivé koule absorboval...Potom absorboval další jutsu...Byl asi tak 50 metrů před vámi a běžel k vám s úmyslem vás zabít...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:02

Deidara

vytrhol som sa Anbu
super ukážem moje umenie v celej mojej kráse ! zakričal som a poslal som na vlka troch malých ílových vtákov boj konečne užíval som si v duchu a nasmeroval som ich na vlka bol som zvedavý či sa uhne


Naposledy upravil Deidara dne Tue Apr 20 2010, 20:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:08

Dedisu

Udělal sem do země tři červi s C2.Vytvořil jsem dvě včely,který sem mmu poslal na obě oči,když byly u očí jen sem řekl Katsu a včely mu vybouchli u očí,potom sem odstoupil stranou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:09

Moroshi Maitre

já jsem rozepl jeden knoflík a hned z mého smutečního oblečení bylo oblečení které jsem nosil pořád(taky černé).vytáhl jsem ze zad katany ale nerozběhl jsem se na vlka.spíšjsem byl v obranné linii.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:12

Taka
Urobil som 6 klonou a vytiahoo vsetky katany. Narozdiel od inych ja som stal pri hrobe. Nikto ho neznici
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:28

Vlk absorboval všechnu chakru,kterou jste proti němu vyslali...
Potom otevřel tlamu a z ní vylétlo pár černých koulí,které podle všeho hořely nějaký černým plamenem (Ne,není to Amaterasu)...
Tsuchikage doslova pleskl dlaněmi o zem a před vámi vyrostla zeď,která vyblokovala ty ohnivé koule...Ovšem ty se začaly jako kyselina propalovat přes zeď,až se tam propálily kruhy,přes které jsme viděli na druhou stranu...Tam běžel ten vlk a proskočil tím...Tsuchikage vytvořil kolem své pravé ruky z dotonu jakési obalení,které jeho ruku zvětšily asi 20krát...Touto rukou uhodil v rychlosti do vlka,a ten zničil zbytek zdi a narazil přímo do skály,která byla někde u vesnice...Ruka se ale začala tříštit,a tak ji Tsuchikage úplně zrušil,aby se vyhnul popálení...
Ten náraz bylo jako údeřit do gumové hmoty...Odrazilo to i Tsuchikageho...Ale jenom o pár kroků dozadu...
Vlk mohutně zařval a vylezl z trosek skály...
Bylo vám jasné,že se mu bez Tsuchikageho dlouho neubráníte...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:34

Deidara

zabijeme dve muchy jednou ranou povedal som si a vytvoril som v rukách hromadu ílových pavúkov a hodil som ich okolo vlka pritom som ešte urobil jedného hada a poslal som ho k vlkovi ten bol z výbušniny C2
Teraz len počkám kým ten vlk vbehne do mojej pasce povedal som si v duchu a nechutne som sa usmial zložil som pečať Kats a odpálil som pavúkov aj hada Umenie je výbuch!!! zakričal som šťastne


Naposledy upravil Deidara dne Tue Apr 20 2010, 20:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:36

Renji Hagane

Ten vlk pohlcuje chakru. Takže netreba zbytočne prilievať olej do ohňa. Musíme sa ale nejako zorganizovať a zaútočiť na neho. Kdeže...toto nie je obyčajný vlk. Je to....démon! Alebo summon nejakého shinobiho, ktorý mu na diaľku dáva pokyny. Videl som už všeličo... Kým nevymislím nejaký plán, asi bude na nič zbytočne plytvať chakrou. Tak na neho vypustím smršť kunaiov.
Kouton: Kunai senbon!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:02

Ushio

Ten vlk se mi nelíbí... Něco mi říká, že je jen dost... rozmrzelý... nešťastný... potřebuje pomoc.. Co za to dám... Pomalým krokem jsem přešel až k němu, pomalu na to aby se necítil ohrožen.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:07

Taka
Neser ma, ty mokre stena vykrikol som a 6 klonou na klona zautocilo. AKTIVOVAL som OZ cakal kym pride blisie. Nechal som utoky na niekoho, kto ma viac sili Mozno by pomohlo Gen pomyslel som si Lenze ja ho neovladam . Nieco skusim. Nabil som si katanu 30% chakry a hodil po nom Aj tak si kupim novu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohřeb významné osoby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pohřeb významné osoby
Návrat nahoru 
Strana 1 z 21Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Svatba nebo pohřeb?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: