Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pohřeb významné osoby

Goto down 
+6
Rhaegar
joemandel
Meiki_Ookami
Morgen
Damrod
Check
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:15

Ushia zadržely ANBU...
Katana se do vlka zabodla,ale viděli jste,jak se podalu roztavuje,až se roztavila úplně...Měl jsi po kataně,ale také po útoku...
Kunaiům se vlk vyhnul,a pokud v nich byla chakra,tak ji vtáhl do sebe...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:21

Taka
Ocakaval som to. Musime odstupit a doviest ho k vode, tam mozno jeho ohen zoslabne vykrikol som na plne hrdlo..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:23

Dedisu

Když Deidara nechal vybouchnout toho hada nechal sem vybouchnout ty červi z tý C2,způsobilo to díky tomu větší výbuch
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:23

Deidara

mňa ignorovať nebudeš zakričal som a urobil som si ílového vtáka naskočil som na neho a preletel som cez Anbu a nechal som vtáka vraziť do vlka sám som zoskočil len tesne tak aby ma výbuch nezasiahol
Tak čo ty šteňa čo chceš spýtal? som sa ho len tak rečnícky nečakal som žeby my odpovedal a radšej som rukou zjedol ďalší íl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:27

Ushio

"Co udělal tak špatného, že ho odsuzujete," zeptal jsem se jich. "Vše má své důvody a něco mi říká, že v jádru tak špatný není... Ale rozhodnutí padlo již dávno, že... takže nemá cenu vám něco říkat..." řekl jsem jim a otočil jsem se. "Pokud jde o mě... Nelze se ho dotknout, chakru absorbuje... Já a ani nikdo tady z geninů nemá šanci... Spíš by jsem udělal líp, kdybych je odsud dostal..."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:29

Taka
Preco su Taizqa taky tupi?? pomyslel som si. Pribehol som k Renjimu. Mozes urobit zopar klonou? Tych snad tak lahko neznici. A dfavsj tam co najmenej chakry... stale som drzal dve katany.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 06:35

Moroshi Maitre

pokud to správně chápu tak absorvuje chakru...TAK POTOM SENEMÁM ČEHO BÁT!zařval jsem a rozběhl se proti vlkovy.těsně před ním jsem vyskočil do vzduchu a každou z mých katan mu zaůtočil na jedno oko. promiň...je mi to líto...řekl jsem potichu vlkovy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 06:52

Ushio

"Bakayaro, neviděl jsi, co udělal s tou katanou! Vždyť se rozpustíš při kontaktu s ním! A že absorbuje chakru a nemáš se z čeho bát... Jestli ji vysaje z tebe přímo, tak je po tobě," zařval jsem na Moroshiho, jestli si to třeba ještě nerozmyslí, ale nejspíš už bylo pozdě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 14:18

Moroshi Maitre

nedovolím aby byl enhle pohřeb přerušen...a ani nechci aby byl další pohřeb!zařval jsem ale vzpoměl jsem si naposlední chvíly na tukatanu a odrazil jsem se od jednoho kamene a dopadl na zem nedaleko vlka.odhodil jsem plášť takže jsem tam teď byl jen v kalhotech a rozhodl jsem se že toho vlka nenechám projít i za cenu mého života.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 15:48

Taka Sorino
Odstupil som od Renjoho a pozeral sa na vlka rovno do oci. Oci dvoch dravcou, nebeskeho a zemskeho, sa stretli.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 18:19

Kaname

Je nemožné aby ho pár geninov porazilo...
Na niečo takéto bude potreba pečatiaca technika a tú nikto nezvládne.
Pomyslel som si a držal sa v zadu.
Moje útoky by nemali zmisel...iba ak.
Z vrecka som vytiahol zvitok ktorý sa roztočil okolo mňa.
Následne som zložil pečate na druhú techniku.
Zvitok privolal nejaký batoh a pečate otvorili pečať ktorú som si pred nedávnom implantoval.
Táto pečať otvorila prvú chakrovú bránu.
Na tichého zabijáka neni čas,
Kawarimi.
Povedal som a vložil všetku chakru do nôh. Vyštartoval som veľkou rýchlosťou na vlka so skalpelom v ruke.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 18:34

Ushio

Když jsem uviděl Kanameho, tak jsem ho srazil na stranu. "Zbláznil jsi se... Pokud chceme zaútočit, tak pořádně a nepřilívat olej do ohně... Pokud se s ním nedá vyjednávat, tak nic nezbývá a kawarimi... Dřív než by se kawarimi vůbec spustilo, tak by z tebe byla louže..." Copak to je tak těžký pochopit... Prostě na něj nestačíme... Pokud tu zůstaneme nebo zaútočíme, tak bude po nás...
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:27

Kaname

Keď ma Ushio chitil v rukách mu ostalo len vrece plné papiera.
Ja som sa objavil tam kde som zložil peče.
Ushio ty idiot!
Mal som techniku s ktorou som vám ho mohol naservírovať a ty my ju pokazíš?!
Ak ťa nezabije ten vlk tak to urobím ja osobne!

Zakričal som s obrovskou žilou na čele.
V tom som zrazu pocítil prudkú bolesť v žalúdku.
Ohol som sa a začal vracať.
Mal som len jeden pokus a ten je preč...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:28

Osami Turaki
Dnes som mala ísť za Tsuchikagem-sama aby ma zaradil do týmu. Vlastne, dneska si vezmem na oblečenie čierny plášť, povie a oblečie si aj ten. Pomaly kráča na pohreb. O chvíľu tam dôjde. ČO? Neverila keď videla vlka. Pomaly sa postaví za ostatných. Ahojte! Povie celkom nahlas a usmeje sa....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:33

Moroshi Maitre

USHIO!kANAME!PŘESTAŇ TE SI TAM HRÁT NA SHINOBI A ZAČNĚTE KONEČNĚ BOJOVAT...JÁ NENECHÁM NIKOHO ABY NIČIL POHŘBY!TOHLE SI ZESNULÝ NEEZASLOUŽÍ!zařval jsem a byl ve mě vidět vztek.ovšem bylo divné že jsem neměl na horní polovině tělazhola nic.rozběhl jsem se proti vlkovy a katany si zasunul na záda kde jsem měl pořád pouzdra.vytáhl jsem dva kunaie a ty po vlkovy hodil.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:37

Osami Turaki
Osami zrazu zmizne. Nikde sa neobjaví. Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu! Povie si v duchu a chytí Moroshiho za nohu. Potom ho stiahne a vyskočí. Toho neporazí žiadny genin, povie a znovu sa usmeje...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:42

Moroshi Maitre

nechytíš mě protože t uskočím.ty blázne...vypadám jak gennin?JSEM CHUNNIN Z IWYA ZA TUHLE ESNICI POLOŽÍM I ŽIVOT A ŽÁDNEJ BLBEJ ČOKL MI DO TOHO LÉST NEBUDE!zařval jsem ale potom si na něco vzpoměl.sedni....řekl jsem vlkovy.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:43

Kaname

Zbadal som neznáme dievča čo ma pozdravilo všetkých okolo
To sa my len zdá...čo myslí že sme na pikniku?!
Povyslel som si a vyvrátil posledné zvišky obeda.
Potom som si utrel ústa a kívol na ňu hlavou.
Ehm...mala by si zmiznúť kým máš hlavu na krku...zdravotníci nemajú čas starať sa o dalších ľudí...
Kage bushin!

Povedal som a vytvoril 4 klony.
Tie sa následne rozbehli po vlkovy.
Jeden z nich vytrhol Ushiovy batoh z ruky.
Ja som mal dosť bledú farbu a bolo vidieť že nemám najlepšiu náladu.
Nervózne som točil skalpel medzi prstami.
Keby som len mal kosu...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:45

Osami Turaki
Na tvári sa jej objaví čudný výraz. Ja, ja som dievča, povie a pokračuje: Nie si pokročilí chuunin, iba nový. To ti moc väčšie výhody nedá. Ale byť som sa nedošla. Povie a pozre sa mu do očí. Došla som ti pomôcť, povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:46

Moroshi Maitre

stůj kaname...něco vyzkouším...a stejně na něj nemáš šanci...oh promiň devče....já občas nevnímám okolí...a ty sedni!přikázal jsem vlkovy doufajíc že to vyjde.dívka si všimla že mám bíle oči a jsem slepý.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:48

Osami Turaki
On je slepý, preto, povie si v duchu a nahlas povie: Nevadí, teraz tu máme vlka, povie a zhodí zo seba čierny plášť. Vytiahne si dve katany. Vlk dostane, povie si a trošku sa zasmeje. Ideme nato, nie? Spýta sa....
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:50

Kaname

Naser si!!!
Teraz idem Jaa!!!

Vykríkol jeden klon po Moroshim
Radšej sa nepribližuj zle by si skončil
Povedal druhý a s ostatnými bežal k vlkovy.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:52

Deidara

stále som stál pred tým vlkom a pozeral som sa mu do očí
čo chcete Vlk-sama zopakoval som svoju otázku ešte raz nevedel som či odpovie ale za pokus to stálo
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:53

Kaname

Keď klony zbadali čo robý deidara tak zastavili.
Čo to...si blázon
namosúrene povedal jeden z nich
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:54

Moroshi Maitre

ách jo...devče možná budeš patřit do našeho týmu...tenhle blbec každou chvíly chcípne...zatím nemusíme útočit..fyzycké útoky na něj neplatí...řekl jsem a odcházel za dívkou.bylo vidět že i když jsem slepý tak se dobře orientuji.vzal jsem ze země plášť a ten si nasadil abych měl na horní polovině těla alespoň něco.dojdu k dívce a sednu si na jeden kámen klepajíc nohou do země atak skenui boj vlka a Kanameho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřeb významné osoby   Pohřeb významné osoby - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pohřeb významné osoby
Návrat nahoru 
Strana 2 z 21Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Svatba nebo pohřeb?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: