Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Kage budova

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:58

Torri

Netopýři mají mozek. Nezůstali jako blci na jednom místě, ale automaticky se rozletěli na bezhlavě útočící vlčí dvojku. Kyteisochiho jeden netopír chytl obrovskými pařáty za srst a odhodil ho na Creepyho a druhý naletěl k zemi a křídlem se snažil podrazit Tatsuyu což nemělo být těžké, když spoléhal na tamty dva, že je zastaví. /toky Creepyho a Iwashiho nic neudělaly, protože netopýři se pohybovali a nezůstali na místě. Mezitím jsem doskládal pečetě a tiše řekl. "Netopýří spojení." Netopýři zazářili znovu modře a já je pohltil a také zazářil modře a kolem mě se objevil dým a z dýmu jsem najednou vzlítnul k nebi s rudými křídly, dlouhym ocasem a místo nohou jsem měl obrovské pařáty a ruce jsem měl zbarvené do ruda.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:01

Tatsuya

"Není čas zjišťovat, co ta technika umí nebo neumí." Dopadl jsem na zem a z kotoulu jsem složil pečeť: "Yajuugan!" zařval jsem a soustředil jsem se. Musím to zvládnout...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:03

Boj

Letícímu spojenci jsem se vyhnul bočním kotoulem. Ne že bych ho nechtěl zachraňovat ale s mečem v mé ruce hrozilo že bych ho ještě víc zranil, načež se onen chlápek proměnil v něco křídlatého a zubatého zatímco další můj kolega začal vyvolávat jakési jutsu. Sebral jsem se tedy ze země a protože já proti nepřátelům v dálce nemám v podstatě žádné techniky postavil jsem se tak abych kolegovi nezavazel ale zároveň ho mohl krýt před případnými útoky.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:08

Iwashi

Čo to do pekla je. napadlo ma ako máme poraziť keď lieta na nič som neprišiel a nemal som techniky na boj na diaľku tak som aspoň si pripravil som si pečate na Doton: Doryūheki a postavil som sa tak aby som mohol ochrániť všetkých troch aj keď útoku zo vzduchu to bude na figu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:21

Najendou se oči Tatsuyi změnily a on viděl jinak.
Iwashiho napadlo, že má Kuchiyose no jutsu.

Torri

Kroužil jsem nad nima a přemýšlel jak je zabít, pak jsem se zastavil na jednom místě a mé oči zčernaly a já teď nic neviděl, ale měl mnohem lepší sluch než oni, protože netopýři nevidí a nezapomínejte, že je tma. Připravil jsem se na útok.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:26

Creepy boy

Naštvaně jsem sledoval poletujícího netopíra který byl pro mě poněkud hůře viditelný a ze všech sil jsem se přitom snažil neztratit jej z dohledu a přitom otevřít své oči v naději že by mi to v tomhle mizerném boji nějak pomohlo.
Ts...jak to tak vidím jsme docela slušně bez šance...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:28

Tatsuya

"Co to je?" zeptal jsem se sám sebe, když jsem vlastně skoro nic neviděl, všechno bylo šedé, bílé a černé, jen když jsem se podíval na toho netopýřího muže, tak jsem viděl klikaté a různě zahnuté červené linii, které jako by neustále pulsovaly. Jedny byly takové klidnější a světlejší, druhé mnohem více rozbouřenější a tmavě rudé. To je krev? Napadlo mě, ale nebyl čas zjišťovat, co to v něm vlastně vidím. Vytáhl jsem kunai na lanku, na druhém konci byl jenom shuriken jako závaží, ale dal se využít i jinak. Jednou rukou jsem chytil shuriken a druhou lanko tak třetinu délky od shurikenu. Začal jsem s tím otáčet nad hlavou a pak jsem to po tom netopýřím muži hodil. Shuriken jsem stále pevně držel a kunaiem jsem mu mířil na pulsující červené linie.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:34

Iwashi

stál som tam a premýšľaľ som nad tým či použiť kuchyonese alebo nie ale stále som si dával pozor na betmena
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:35

Torri

Byl jsem mnohem vysoko a než ke mně lanko dorazilo tak jsem ho slyšel a vyhnul se a v zápětí otevřel pusu a z ní začaly vycházet silně pištící zvuky, které trhaly uši.

Najednou Creepy ucítil jakési rozlepení a pocítil vlhkost, protože mu stekla slza, jeho oči se najednou otevřely.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:37

Tatsuya

"Sklapni! Shanarou!" zařval jsem na něj a hodil jsem po něm výbušný lístek na kunaii následovaný třemi dalšími. To je hrozný piskot... Kiteisochi mezitím lezl na strom, pak skočil na kage budovu, při zvuku se mu smekla tlapa a málem spadl na zem, ale jeho ostré drápy ho zachránily a on se vyškrábal nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:39

Iwashi

čo to do pekla je napadlo ma ako som si chytal uši asi nemám ínu možnosť povedal som si
a začal som skladať pečate na Kuchiyose no Jutsu a použil som ho bolo dosť ťažké sa sústrediť kvôli to mu revu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:05

Torri

Máchl jsem rychle křídly a velký vítr odrazil kunaie a ty najednou letěly zase dolů. Docházela mi chakra a tak jsem využíval vašich chyb a vznášel se ve vzduchu.

Kong

Najednou po přivolávací technice Iwashiho se objevil dým a vedle Iwashiho jsem stál já opičák s pouzdrem na katany na zádech a kšiltovkou a brýlema na hlavě. "Yea! Co to je za řiťoksich.a a proč tak řve!" Zařval jsem naštvaně a odplivnul si a sundal sluneční brýle a dal je do kapsy a následně se podíval na Iwashiho. "Hm?"
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:07

Creepy

Překvapeně jsem zamrkal nevěříc tomu že se mi zkutečně podařilo otevřít oči, které ve tmě slabě zářili krvavě rudou barvou. Najednou jsem si uvědomil že vidím velice dobře a nejen nepřítele ale i své spojence. Z pochopitelných důvodů mě více zajímala aura která obklopovala netopíráka, rychlá nezpoutaná aura kterou bych bez váhání přirovnal k divoké bouři lépe řečeno k větru. Co víc zdálo se jako by jeho aura nezářila jasně ale jaksi tlumeně, snad s půlkou nebo trošku menším množstvím síly.
Co...co to je?
zamrkla jsem překvapeně to on ale už začal řvát a já si rychle přitiskl ruce na uši.
Co to sakra...umlčte ho někdo
to už ale řvát přestal, zatímco s pomocí větru odrazil kunaie a kousek od nás se objevila opice snad nápomocná nám.
Zdá...zdá se že náš nepřítel má větrnou podstatu a...už mu nezbívá moc chakry spíš méně než půlka
řekl jsem ostatním a stále na netopíráka upíral oči. To že síla oné záře odpovídá množství chakry jsem si uvědomil když po větrné technice se její záře opět oslabila.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:10

Iwashi

Zdravím vás Koga-san mohli by ste nám s ním pomôcť ? spýtal som sa a potom po tom po nás začali letieť tie kunaie tak som sa im radšej uhol a čakal som čo povie koga-san
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:23

Tatsuya

Uskočil jsem stranou, abych se vyhnul kunaiům, které se vracely. Kiteisochi? Doskočíš na něj? Zeptal jsem se, měl jsem obavy, že spadne vedle a tak jsem se zaměřil na něho. Připravil jsem se na to, že ho zachráním před nebezpečným pádem na zem, ale chtěl jsem mu taky trochu věřit, obzvlášť, když to vypadalo, že je netopýrák na konci svých sil. Kiteisochi na něj skočil z vyvýšeného místa Kage budovy, což nejspíš netopýří muž nemohl čekat, já byl dole připraven Kiteisochiho chytit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:24

Kiteisochi neskočil, protože Torri nelétal v pěti metrech ve vzduchu, ale mnohem výše.

Kong

"Jsem Kong ty retarde a né Koga." Řekl jsem naštvaně a rozeběhl jsem se ke zdi a vyběhl po ní na kage budovu a najendou přede mnou byl vlk tak jsem přez něj skočil salto a pak salto dozadu přímo na jeho záda a začal skládat pečetě a odrazil se od něj na nejvyší věž budovy ze které jsem se odrazil do vzduchu na netopýráka, který začal silně máchat křídly, aby mě odrazil, což se mu povedlo, ale byl to účel ve chvíli kdy jsem byl blíž k němu jsem otevřel pusu a začal nasávat a on začal padat k zemi se mnou a já ho dostal na úroveň vedle mě a chytl se za jeho křídlo a jednou z katan, kteoru sjem držel ocasem jsem mu to křídlo useknul a on dopadl se mnou na zem a všude se objevil dým. Když ustál tak sjem skočil k iwashimu.

Torri

Celý od krve jsem se zvedl a z hluboka a anštvaně vydechoval. "Teď vás zabiju!" Začal jsem skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:28

Tatsuya

"Nezabiješ! Yajuu no Ro-bu!" zařval jsem. Kiteisochi byl nahoře v bezpečí, daleko od něj, mohl jsem to riskovat. Proměnil jsem se a prudkým výpadem jsem dopadl k němu a pokusil jsem se mu uhryznout ruce, aby už nemohl složit pečetě, nikdy. Nebyl to jen reflex, ale měl jsem chuť, když jsem viděl krev v něm, dostal jsem na ni chuť.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:40

Creepy

Stěží jsem uhnul zpět odraženým kunaiům a sledoval co se kolem mě děje v podstatě bez možnosti jakkoliv zasáhnout. Když nepřítel začal skládat pečetě a vlčák vyrazil, pomocí Shunshin jsem se přesunul k jeho pravé straně a sekl mu svím nodachi po krku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:49

Kong

Rozeběhl jsem se a chytl se srsti Tatsuyi a díky tomu se vymrštil nad toho chlápka a ze vzduchu na něj útočil katanou.

Torri

Dal jsem před sebe to druhé křídlo, abych zastavil Tatsuyu, ale to mi useknul Creepy a já silně zařval, ale v tu chvíli už jsem neměl jednu ruku a měl jsem měč zapíchnutý do prsou a padl jsem na kolena. Kong vytáhl katanu a odskočil zpět k Iwashimu. Já jsem chvíli koukal na své protivníky a jen jsem tiše řekl. "Doufám, že vás brzy někdo zabije." Pak jsem padl k zemi a tam pomalu vykrvácel.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:55

Tatsuya

Ležel jsem nehybně na zemi, srst i jiné vlčí znaky zmizely. Co se stalo? Uvědomil jsem si ten zvláštní pocit, když jsem viděl krev, tu chuť, která již byla pryč. Ucítil jsem ale její chuť, její skutečnou chuť, měl jsem ji plná ústa. Začal jsem ji vykašlávat, ale už bylo pozdě, už jsem věděl, jak chutná lidská krev, už jsem znal jeji sladkou chuť, jeji opojné aroma, které mi omámilo smysly, ale zdálo se mi to nechutné. Stal jsem ze země, s ústy od krve, které jsem si začal rychle utírat, ale krev dolů nešla, zůstávala tam, jako nějaký trest, chtěl jsem se toho zbavit, ale nešlo mi to. Kiteisochi doběhl vedle mě, také cítil tu chuť, také si uvědomil, že jakkoliv je to nechutné, tak je to vlastně velice chutné. Nechtěl jsem myšlenky na to, ale už se s tím nedalo nic dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:56

Creepy

Mému meči se postavilo do cesty křídlo toho otravy ale nemělo proti mé čepeli moc šancí, načež mu pejsek ukousl ruku a opičák mu zabodl meč do hrudi, načež se netopírek svalil k zemi a vykrvácel.
To by bylo
zamručel jsem a švihnutím očistil svůj meč od krve načež jsem se zadíval po jednom na své společníky. Jeden, ten co vyvolal opici měl silnou a jaksi mohutnou chakru Země, zatímco druhý přizpůsobivou a divokou Voda.
Ehm, mohl bych si něco ověřit?
zeptal jsem se jich přičemž mi oči stále slabě rudě svítili.
Ty
ukázal jsem na opičího mladíka
Máš podstatu Doton a ty
tentokrát na vlčáka
Suiton?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:04

Tatsuya

"Suiton? Ne!" v tu chvíli jsem byl trochu mimo, nevěděl jsem ani co po mě chce a tak jsem raději odpověděl ne, byla to jistota, že s k ničemu nezavazuji. "Asi by jsme měli jít... Kiteisochi... Určitě bychom tu někde mohli najít Utakatu-sana."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:09

Iwashi
po tom ako som vyvolala konga som už nebojoval ale stál dolu a čakal či náhodou nepadne
Ďakujem vám Kong-san. poďakoval som mu a čakal som čo na to on
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:13

Kong

Rozeběhl jsem se na něj a vyskočil s napřaženou pěstí, že mu ji napálim a těsně před nim jsem se proměnil v kouř a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:22

Tatsuya

Když už jsme tady... Nejdřív zkusíme budovu Kageho... Co říkáš Kiteisochi? Ani jsem nemusel čekat na odpověd, on sám mě již vedl směrem k budově. Buď bude stále tady nebo někde ve vesnici bojuje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Kage budova
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: