Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Kage budova

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:58

Pro ty co běží ke kage budově.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:59

Creepy boy

Stále ještě užívaje Shunshin no jutsu jsem zamířil co možná nejrychleji ke Kageho budově.
Ksó takže jsme přeci jen pod útokem, ale kdo by mohl...?
lehce jsem zkousl ret a pokračoval v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:53

Iwashi

stále som išiel z bratom teraz sme išli ku kage budove
Koketsu si pripravený? spýtal som sa brata
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:21

Tatsuya

Kage budova byla nejblíž ze všech míst "činu" a tak jsem běžel i s Kiteisochim k ní. Nakonec jsi měl pravdu... Ale zvládneme to?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 08:29

Bylo divné, že běžíte čtyři, protože byli tři místa napadení, ale doběhli jste k budově kde už seděla na schodech jakási postava, která měla dva meče a opřený o schod vedle sebe a koukala se na vás skrz jakousi masku. Podíval se směrem k Ramen shopu a na střeše stál Rikko Suikafuurado a ještě jeden jounin, kteří se rozeběhli k ramen shopu, protože doufali, že vy to tu zvládnete.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 09:00

Tatsuya

"Kdo jste?" zeptal jsem se, ale Kiteisochi mě hned okřikl: "Nepřítel, víc vědět nepotřebuješ!" Nebuď tak nevrlý... Za zeptání nic nedáš a stejně by nejspíš neodpověděl. Bedlivě jsem pozoroval tu osobu s maskou, aby mi ani sebemenší její pohyb neunikl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:48

Pomalu se postava zvedla a začala si sundavat kapucu a následně i masku.
http://fc06.deviantart.net/fs51/f/2009/321/8/3/A_Real_Vampire_xD_by_Ninjatic.jpg
Pomalu se pousmál a bylo vidět jak má červené zuby od krve a trochu krve mu ještě kape ze zubů na zem. "Další jídlo?"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:04

Tatsuya

"Upír?" zarazilo mě. CO je tohle za hloupý vtip? Ale tohle si odskáče... Chce jídlo, bude ho mít! "Kiteisochi," podíval jsem se na něj a on už věděl, co mám na mysli. Během boje uděláme výměnu... Složil jsem pečetě na kawarimi. Kiteisochi i já jsme se rozeběhli přímo na něj, Kiteisochi z pravého boku a já z levého.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:09

Torri

Jen jsem se podíval na vlka a následně na Tatsuyu a kopl do čepelí mých dvou mečů a ty vzlétly do vzduchu a já jen rozpažil ruce a chytl oba meče a počkal jsem až budou oba u mě a pak jsem skočil salto dopředu a udělal prudkou otočku s úmyslem seknout Tatsuyu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:30

Tatsuya

Ve chvíli, kdy se meč dotkl mého těla, tak se jen ozvalo *Poof* a místo mě tam byl Kiteisochi, jakožto zvíře a vlk byl nižší a proto ho meč musel minout, počítal s tím, že za prvním mečem musí následovat další, protože má dva, a tak se překulil vpřed, aby ze zóny, kam meče dosáhly, dostal, kam již dosáhnout nemohly. Já sám jsem byl na místě Kiteisochiho, odkud jsem mu po krku hodil kunai a vyskočil jsem do vzduchu, protože z otočky meče dozajista pokračovali dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:11

Torri

Oba meče jsem rychle zapíchl do země a vyskočil na jejich rukojeti a kunai minul. V tu chvíli už tatsuya skočil a já nečekal a když byl ve vzduchu, kde je špatná uhýbnost tak jsem po něm vymrštil dva Shurikeny, které jsem měl také na lankách a lanka jsem držel pevně a ve chvíli, kdy se Shurikeny zapíchnou tak trhnu rukama, abych Tatsuyu strhnul k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:16

Creepy boy

K hokageho budově jsem dorazil zrovna když chlápek co vypadal jako pošahanej EMO se snažil zpoutat vlčího kluka pomocí lanek což pro mě byla vlastně výhoda. Pomocí svého Shunshin jsem se mu dostal za záda a když měl obě ruce zaměstnané lankami ťal jsem ho po zádech z bezpečné vzdálenosti díky délce čepele svého nodachi.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:21

Iwashi

čakal som trocha vzadu aby som si počkal na správni okamžik k útoku zaťial som sa nezapojil do boja
Nesmiem biť moc hrr inak to pokazím .hovoril som si a mal som pripravený meč
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:24

Tatsuya

Nemůžu teď používat svoji nejsilnější zbraň... Yajuu no Ro-bu, protože bych tím možná odrovnal i sám sebe... Stejně by byl Kiteisochi nepohyblivý a snadný cíl... Musí to jít jinak... "Tsuuga," zařval jsem a začal jsem se rychle otáčet, nebylo to natolik rychlé jako při odrazu od země, ale za pomoci chakry se roztočit dalo, nevěděl jsem o těch lankách a proto jsem ani nevěděl o nebezpečí, že mě lanka mohou obmotat.


-> Vlčí kluk? Na co přesně tím narážíš? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:47

Torri

O běžícím Creepym jsem neměl tušení a proto vše bylo spíše jen štěstí. Seskočil jsem z mečů a cukl s lanky k sobě a tudíž jsem zamotaného tatsuyu strhnul k zemi a sehnul se pro meče tudíž mě meč Creepyho minul a já zjistil, že je za mnou. Chytl jsem jeden meč, druhou rukou držel lanka a seknul rukou s mečem za sebe na Creepyho.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:51

Kiteisochi

Tatsuya byl svázaný, takže to teď bylo vlastně jenom na mě. Moje oči byly dost dobré na to, aby se zorientovaly v boji a čich ještě lepší, ten nepřítel dost smrděl po krvi, což pro něj nyní byla nevýhoda. Zrovna seknul za sebe, to byla ta příležitost. V tu chvíli jsem vyrazil vpřed a zakousl se mu do ruky s lanky. Ocasem jsem mu švihl po obličeji, a protože to nebyl zrovna malý a lehký ocas, tak působil tak trochu jako lehký kyj.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:58

Creepy

Naprosto jsem nevěřil štěstí toho člověka který se mi vyhnul prostě tím že se sehnul pro své meče
Parchant, ale takhle mě nedostane
zavrčel jsem a sekl proti jeho meči. Vzhledem k váze mé zbraně a tomu že bojuji obouruč by svůj jednoruční meč prostě neměl být schopen udržet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:09

Torri

Vzhledem k tomu, že jsem byl asi o 10 let starší než vy jsem meč udržel lehce, protože jsem měl tak trojnásobné svaly než vy a proto můj meč jen trochu cukl zpět a díky tomu jsem se protočil a do tlamy Kiteisochiho jsem dal lanka tak, že jsem mu ji trošku natrhnul a zabránil tomu, aby mě kousnul, ale úderu ocasu už jsem se nevyhnul a proto mi ji cáknul do obličeje a já teď byl čelem ke Creepymu a jelikož jsem kvůli ráně začal padat tak jsem upustil meč blokující Creepyho meč a chytl ten svůj druhý a odrazil se od země o kus dál a cuknul rukou ve které jsem měl lanka a Tatsuya s Kiteisochim pocítili bolest, protože jsem lankem pořezal Tatsuyovo tělo a po lanku ke mně sjela jeho krev a já ji z lanka slíznul do své pusy. "Tak Tatsuyo Gojo."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:12

Creepy boy

Nemysli si že mě můžeš ignorovat...
zavrčel jsem načež jsem se pomocí shunshin odrazil a dostal se do vzduchu nad cizincovu hlavu odkud jsem se ho pokusil rozseknout na půl dávaje do síly úderu i celou svou váhu která opravdu nebyla malá.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:19

Kiteisochi

Oklepal jsem se, věděl jsem, že tohle prohrát nemůžu, chtěl jsem být jako Tatsuya, bojovat i přes to, že to nejde, i přes zranění. Sedl jsem si na zem a pozoroval jsem toho hematomaniaka. "Neměl by sis zahrávat s cizí krví... Mohl by ses lehce spálit," řekl jsem mu s klidem. Moje oči zažhnuly touhou po krvi, olízl jsem si zkrvavenou tlamu. "Tak..." rozeběhl jsem se na něj, viděl jsem útok Creepyho a tak jsem počkal, až kam ten chlápek uhne.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:21

Iwashi

stále som tam stále keď som uvidel ako je na tom tatsuyo tak som sa pokúsil skočiť pred neho a preťať mečom to lanko ktoré ho viazalo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:33

Torri

Upustil jsem lanka a rozeběhl se dopředu, aby mě Creepy minul a popadl jsem můj druhý meč a před Kiteisochim jsem uskočil do prava. Iwashimu se nakonec povedlo osvobodit Tatsuyu a proto jste teď byli všichni pohromadě a já se jen pousmál a skřížil meče a ty zazářily modře a a za chvíli vedle mě poletovali dva velký netopýři, velký asi jako normální člověk, ale byli opravdu ošklivý a z pusy jim kapal jakýsi sliz. Meče už jsem neměl a proto těm bystřejším mohlo dojít, že se změnily na netopýry. Začal jsem skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:36

Tatsuya

"Kiteisochi," řekl jsem Kiteisochimu a ten jen kývl. Oba jsme se rozeběhli v rychlosti k němu a každý jsme se mu zakousli do jedné ruky. Drželi jsme dost fest, takže na skládání pečetí mohl zapomenout, stejně jako na to, že by nás ze sebe dostal. Očekávali jsme, že se Creepy a Iwashi o netopýry postarají.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:39

Creepy boy

Původně jsem chtěl poté co jsem dopadl na zem zrušit jeho pečetění pomocí kunaie s výbušným lístkem ale to se k němu už řítil ten klučina se svím pejskem a tak jsem hodil dva kunaie vylepšené o výbušný lístek po netopírech. Je to poněkud riskantní protože jsem kvůli tomu musel pustit jednou rukou meč.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:42

Iwashi

Premenil svoje meče na netopiere ako? napadlo ma počkať to je teraz jedno. povedal som si a a začal som používať opičie kroky y a vyskočil som po tom netopierovi z úmyslom ho rozoťat na poli ale dával som si pozor aby ma nepohrizol ak sa zbavíme tých netopierou nemal by mať už tie meče napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Kage budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Kage budova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Úsvit lovců - Ramen obchod
» Severní pevnost lovců
» Sněm kage
» Aktivita Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: