Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Kage budova

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:22

Creepy

Zatímco jeden neodpověděl odpověď druhého jsem přeslechl v hluku doprovázející zmizení opičáka.
Teda, připadám si proti vám dvěma jako neschopné dítě
řekl jsem s úsměvem a opět zavřel své oči.
Kam vyrazím teď? Řekl bych že útok stále ještě nezkončil...
to už ale vlček zamířil do Kageho budovi a tak jsem ho následoval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:26

Kageho budova byla zamčena a tam opálený lístek od krve, že je kage na srazu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:28

Tatsuya

"To mě ale vážně nezajímá," rozčílil jsem se a dveře jsem se pokusil vyrazit. Beztak tam možná bude nepřítel... A Utakata se tam věčně zašívá...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:43

Iwashi

usmial som sa nad kongom a potom som sa pozrel na Creepyho
Máš pravdu navyše som tu niekde stratil brata. Odpovedal som mu


Naposledy upravil Deidara dne Sat May 15 2010, 21:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:47

Creepy

Vhledem k tomu že byli dveře zamčené schoval jsem meč a kývl směrem k vesnici.
Nevím jak vy ale já tu nebudu ztrácet čas, jdu se porozhlédnout po dalších a pokusit se zachránit pár životů, dobře se tu bavte s vylamováním dveří
poznamenal jsem sarkasticky a zamířil za nejbližším hlukem boje.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:50

Iwashi

tiež som sa vykašlal na tatsuyu a išiel som hľadať brata
Ten sa náhodou určite zapojil do toho najtvrdšieho boja. napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:59

Tatsuya vyrazil dveře a vešel do temné místnosti, kde se ozvalo zaskřípání jak šlápl na starou dřevěnou podlahu, ale nikdo nikde nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:02

Tatsuya

Od kdy tady podlaha skřípe? napadlo mě. Nikdy tady neskřípala... Podivil jsem se a začal jsem tu divnou skřípající podlahu zkoumat. Třeba tam konečně najdu nějaké spisy o klanu Gojo a dostanu se k tomu, proč vznikla ta situace.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:18

Najednou jsi uslyšel jakési huhňání.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:19

Tatsuya

"Tak tohle asi svitky nebudou," prohlásil jsem a pokusil jsem se odtrhnout prkna nebo najít něco, čím bych "to" otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:32

Najednou jsi uslyšel jak někdo vchází do kage budovy, byl to druhý rádce, který neměl rád, když někdo někde šmejdí. Pro tvé štěstí bylo okno rozbité tak jsi mohl utéct.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:36

Tatsuya

Kiteisochi, řekl jsem mu v duchu a ten vyskočil ven, já sám jsem vyskočil na strop a chakrou jsem se tam držel, pomáhaly mi ještě ruce, které se společně s nohami zapřely o trámy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:44

Druhý rádce

Vešel jsem do místnosti a porozhlédl se. "Jakoby tu někdo slídil." Mezitím Tatsuyovi pomalu sjížděli kapky krve z ran z boje k čelu a tvořily se kapky, že spadnou. Stál jsem přímo pod Tatsuyou a vypadalo to jakobych něco hledal.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:46

Tatsuya

Shimata... Zaklel jsem a nakoncentroval jsem chakru, abych se stačil udržet jednou rukou, kapky jsem rychle setřel a zase ruku vrátil. Tohle musím vidět...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:53

Druhý rádce

Pomalu jsem se zhábal k zemi, ale ppak jsem uslyšel zakřupání a najednou Tatsuya sletěl k zemi vedle mě a já se na něj jen podíval. "Můžeš mi vysvětlit co tu děláš? Venku je vesnice na spadnutí a ty tu kradeš?!" Zařval jsem, ale v tu chvíli se v místnosti objevila Miya Gojo. "Uhm, ahoj bráško."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:57

Tatsuya

"Neesan?" hrklo ve mě, ale pak jsem strčil do toho rádce. "Tohle přede mnou schovávat nebudete, kdo tam je?!" zaječel jsem na něj a začal jsem odtrhávat prkna i za cenu toho, že bych se měl zranit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 23:00

Odtrhnul jsi jedno prkno, ale pod nim byl jen beton. Bylo možné, že se ti to jen zdálo a zvuk šel z venku. Rádce se na tebe jen podíval a zvedl papíry. "Blbče, já jsem hledal jen normální papíry ohledně mírové smlouvy vesnic." Řekl a Miya tě vytáhla ven. "Co tě to napadlo?" Zeptala se tě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 23:04

Tatsuya

"Někoho tam drží... Vím to... Dokud ho nedostanu ven, tak nepřestanu..." řekl jsem jí a chtěl jsem se tam vrátit. Možná se mi to jen zdálo, ale nebudu mít klid do té doby, než vytrhám všechny prkna v budově.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:21

Miya

Chytla jsem ho za tričko a strhla ho k zemi před sebe. "Laskavě se uklidni." Dodala jsem a když se pokusil zvednout, což určitě pokusil tak jsem ho k zemi srazila nohou a držela ho nohou u země. "Jseš jen paranoidní nebo si myslíš, že jsi centrem všeho." Řekla jsem mu krutou pravdu. "Před chvíli jsi dobojoval a chakru už skoro nemáš a chceš si tu zase hrát na hrdinu. Prostě hold někdy musíš pochopit, že to byl jen zvuk z venku a ta tvá paranoidita je už otřesná. Jen tak rozbiješ dveře od kage budovy, ikdyž tam je napsáno, že kage je pryč. Co by tam Utakata dělal, laskavě se prober chlapečku. Ti co si hrajou na hrdiny tak moc dlouho nevydrží. Podívej se na otce, taky byl až moc paranoidní a teď je mrtvý." Řekla jsem mu krutou realitu a dala z něj nohu pryč.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:48

Tatsuya

"Otce nech být," vyjekl jsem na ní v rozčílení a vyskočil jsem na nohy. "Rozhodně nebyl vždy takový... Rozhodně ne," Chci tomu věřit... Alespoň tomu... Pokud opravdu byl vždy takový, tak bych byl přeci jen i já zatrpklý a zlý... Možná se mu ale podobám... "Nechci být středem všeho... A pokud si to myslíš, tak si stejná jako většina výše postavených tady... Říkáte tomu dospělost, ale mýlíte se... Pokud dospělost znamená být jako vy, tak to raději budu navždy dítětem... Dítětem, které sice nikdy nic nedokáže, ale bude mít čisté svědomí, že nikdy nedal všanc není život nadarmo..." Ale já vlastně nemůžu mít čisté svědomí... Sayaru, Saburo, Kiteisochi... Všechny jsem je nechal obětovat svůj život a pro co... Mohl jsem být na jejich místě... Mohl jsem být něčím užitečný... Ale vždy jsem z toho vybruslil... Jako bych tam ani s nimi nebyl... Jako bych je ani neznal... Jsem srab... Utíkám před tím... Ale je to ve mě... "Nikdy nebudu s nikým v dobrém vycházet... Všichni nakonec dospějí... Proto nemohu a ani nechci..." Podíval jsem se jí přímo do očí svýma očima, které nenáviděly, nenáviděly pohled na tento svět, který se úplně vymykal mému chápání.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:10

Miya

"Nech si tyhle keci pro někoho jiného. Nevim zda jsi zažil zabití někoho koho jsi obdivoval a měl rád, ale nemáš nejmenší tušení co si zažívají dospělí. Říkáš, že si neužívaj a jsou furt jen přísný, to bude tim, že mají mnohem větší starosti než ty. Musíš se starat o děti jako jsi právě zrovna ty." Řekla jsem a prošla kolem něj pryč. "Hraj si tu na hrdinu a dokazuj si co chceš. Když nedáš ani na slova vlastní rodiny tak hold jsi jako tvůj otec. A ano, tvůj otec byl normální do svých asi 15ti, pak prý začal být takový jaký byl. Chtěl být středem pozornosti a říkej si co chceš ty chceš být taky." Už jsem se na něj nepodívala a mizela v temnotě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 17 2010, 16:20

Tatsuya

"Neesan?" cítil jsem se provinile a bylo mi najednou těžko. Má pravdu... Poslední dobou se chovám dost divně... Sklopil jsem hlavu a zavřel jsem oči, poslouchal jsem zvuky z okolí. Teď ale není čas na to, abych se znovu zase začal chovat jako předtím... Už takový nechci být, ale proč se nemůžu změnit... Musím s tím žít a naučit se to zvládat... Ale teď na to není čas... Kiteisochi se na to jen díval, až když jsem se znovu podíval na vesnici, tak se objevil vedle mě, mlčel, jen se díval taky. "Jdeme," řekl jsem mu a zamířil jsem směrem k bojům.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:10

Tatsuya z dálky uviděl Býka útočícího na Koketsa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Kage budova   Úsvit lovců - Kage budova - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Kage budova
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Úsvit lovců - Ramen obchod
» Severní pevnost lovců
» Sněm kage
» Aktivita Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: