Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společná B mise (Seven)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:31

Lin
Teď už jsem jenom mlčky pokračovala v cestě...
Na tu večeři chceš jít???
Řekla jsem opět neutrálně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:33

Ushio

"Po tom všem se ptáš na tohle?" zaskočilo mě: "Ale ano... Proč ne," odpovím. Možná že to nakonec nebude takové terno... Ale... už to ani nebude takové, jaké to bylo...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:46

Lin
Už jsme byli u východu z jeskyně, směr Iwagakure...
Celou cestu jsem nemohla přemýšlet nad ničím jiným, než nad vztahem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:50

Ushio

"Víš," začal jsem nejistě, ale tentokrát zatím stálo to, co už se změnilo jednou a podruhé už to jen tak nešlo. "To, nad čím jsem ráno neustále přemýšlel... Týkalo se to nás dvou a toho, že by jsme se už neměli stýkat jako velmi blízcí přátelé, víš co tím myslím, ale jen jako přátelé... Tu večeři ber jako rozloučení s naším vztahem," přemýšlel jsem i přitom, co jsem to říkal, ale už jsem neměl v Lin důvěru, stejně jako nejspíš ano ve mě a už jsem tu nejistotu nemohl přejít.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:05

Lin
Klíďo...V pohodě...
Řekla jsem a vyšla z jeskyně...
Teď už byla Iwa na dohled...Sice daleko, ale na dohled...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:12

Ushio

Stál jsem tam jako opařený, v polostínu jeskyně. Takže to nakonec hrála... Takže nemusím mít černé svědomí, když to řeknu, ať ji to klidně ublíží, když mi ubližovala celou tu dobu... "Víš co, ty intrikářkou, můžeš jít na tu večeři sama, mě už to vůbec, ale vůbec nezajímá, třeba se zalkni těma svýma lžima." rozčílil jsem se a přidal jsem do kroku, abych byl ve vesnici co nejdřív.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:19

Lin
Začala jsem se smát...Smát nahlas a dlouho...
Kdybys byl chlap...Seš přecitlivělej...
Řekla jsem s úsměvem na tváři...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:23

Ushio

"Raději to zabal... Už mě to nezajímá," řekl jsem tichým vážným hlasem a ani jsem se na ní neohlédl. "Už jsi mi úplně ukradená a tvé hloupé řeči už to nezmění.. To, co se mi na tobě nejdříve líbilo a přitahovalo mě, mě teď doslova odradilo... Raději se ode mě drž dál, nebo za sebe ručit nebudu... Zrůdo." Jsem si jistý... Tu vesnici zničila ona... Je toho schopná... Vždy to v ní bylo, ale já ji miloval, moc na to, abych to viděl...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:28

Lin
Jak je libo...Kdybych byla zrůda, tak už nejseš mezi živýma...
Řekla jsem s dalším úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:30

Ushio

"Každá zrůda potřebuje někoho, o koho se může opřít, bohužel tvůj sloupek už dávno není na tvé straně... Najdi si jiný a mě dej pokoj," nebyl to žert ale realita a to, jak Lin reagovala, mě jen a jen utvrzovalo v mém názoru.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:37

Lin
Jen jdi...
Řekla jsem s dalším úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:39

Ushio

"To si ze mě děláš srandu?!" vypálil jsem na Lin ostrou větou a otočil jsem se přímo na ní. Můj zlověstný pohled nevěstil nic dobrého a když jsem došel k ní, tak to vypadalo mnohem hůř.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:45

Lin
Nedělám...Táhni...Když mě můžeš urážet, tak proč bych nemohla urážet já tebe?
Řekla jsem s dalším úsměvem...
Jako provokatér jsem byla celkem dobrá...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:52

Ushio

Napřáhl jsem svoji ruku. "Ale nejdřív ještě udělám jedno, což tebe i mě bude nejspíš mrzet!" řekl jsem a moje ruka se v rychlosti blížila tváři Lin, v tu chvíli se k ní přidala i druhá ruka a Lin mohla už jenom cítit, jak ruce dopadly na její tvář, velmi jemně, a chytily ji. "Láska nedokáže lhát," řekl jsem jí a políbil jsem jí tak upřímně, že nikdy předtím takový polibek nikdo ode mě nedostal, dokonce ani Lin ne. Nehodlal jsem ji pouštět, proto ty ruce, tenhle polibek měl trvat co nejdéle.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:57

Lin
Polibek mě překvapil, ale také jsem si ho chtěla vychutnat co nejdéle...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:13

Ushio

Nezdá se, že by lhala... Ale pak jsem jí ublížil... Ach jo... to nemůžu něco udělat správně? Alespoň ve vztahu? Pomalu jsem pustil Lin a oddálil svá ústa. "Promiň, Lin... Zase jsem ti ublížil..." sklopil jsem hlavu. Lin mě měla prostě v malíku.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:13

Lin
Já tě nechci ani nebudu využívat...Neboj se...
Řekla jsem už normálním hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:20

Ushio

"Lin," řekl jsem dojmutě a objal jsem ji. "Ať příště budu takhle vyšilovat, tak mi rovnou jednu flákni..."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:05

Lin
O to se neboj...
Řekla jsem s úsměvem a začala jsem kráčet směrem k Iwě, která už nebyla daleko...
Takže tu večeři nemusím rušit???
Dodala jsem vesele.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:15

Ushio

"Rozhodně nerušit..." řekl jsem šťastně. Nesmím to už zkazit... Hlavně ne na tý večeři...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:28

Lin
Pomalu jsme došli k branám Iwy, kde nás zastavil nějaký ninja s ANBU maskou...
Předala jsem mu krystal...
Říkal, že ho odnese Tsuchikagemu...
Tímto naše mise skončila...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společná B mise (Seven)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: