Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společná B mise (Seven)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:55

Další den čekala Lin u východní brány Iwy na Ushia, aby šli na B misi...
Bylo mírně zataženo a semtam spadla z nebe kapka...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeMon May 17 2010, 20:55

Ushio

Po včerejším výstupu mi nebylo zrovna do zpěvu, natož jít na nějakou misi a tak jsem si trochu přispal. Probudil jsem se asi tři minuty předtím, než jsme se měli sejít. Začal jsem tedy spěchat. Oblékl jsem se, rychle jsem si vyčistil zuby, na sprchu čas nebyl a ty tři včerejší snad stačily, ani jsem se nestačil najíst a tak jsem do malého ruksaku hodil jen chleba a láhev v domnění, že s vodou.
Vyběhl jsem ven a běžel jsem k bráně, stihl jsem to, to jsem si alespoň myslel, ale už dozajista tam Lin čekala dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 13:01

Lin
Tady seš...Začínala jsem se bát, že nepřijdeš...
Řekla jsem s úlevou v hlase, protože to bylo to poslední, co bych chtěla...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 14:21

Ushio

"Prosimtě," řekl jsem malicherným hlasem, abych ji uklidnil a zlehčil situaci. Ale já sám jsem se bál, že nepříjdu... Chci pro tebe to nejlepší Lin, ale spolu toho nedosáhneme... "Vyrazíme," zeptal jsem se jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:14

Lin
Fajn...Ale měl bys vědět, co máme za úkol...Musíme se infiltrovat do jedné z menších horských vesniček a sebrat tam jeden zelený amulet...Byl ukraden jedné důležitější paní tady v Iwě...Nebylo nám zděleno, jaké...
Řekla jsem a vydala se na cestu směrem do hor...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:17

Ushio

Bude mi chybět pohled na ní... Nejspíš i její vůně... Ale láska není o tom, že dostanu něco já... Láska je o tom, že Lin bude šťastná a já pro to udělám vše... O tom je láska... Chvíli jsem se na ní díval, jak šla a její ladné kroky mířily směrem k horám, ale pak jsem se vzpamatoval a raději jsem ji rychle doběhl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:38

Lin
Ani pořádně nevím, proč je to B mise...Jestli čekaj nějakej odpor nebo něco...
Řekla jsem nahlas, ale bylo to spíš jenom pro mě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:43

Ushio

"Kdo ví," odpověděl jsem na její (ne)otázku. "Třeba proto, že poslali zrovna nás dva..." Určitě to pro Lin bude těžké, ale všechno špatné je pro něco dobré... Nejspíš ji nebudu ani muset dávat ten dopis... Řeknu ji to sám... Ať už bude mise trvat jakkoliv dlouho, tak pokud do půlnoci neuděláme další krok, tak jí to řeknu... Měl jsem dost zamyšlený obličej, taky jsem urputně přemýšlel o tom, jestli to vážně dělat nebo ne, ale nakonec vyhrálo ultimátum. Bylo to ultimátum spíš pro mě, protože bych o něm Lin nikdy neřekl, dávat ji ultimátum, to prostě nejde.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:46

Lin
No a nechtěl jsi mi něco říct???Protože včera jsi asi něco nestihl...
Řekla jsem s úsměvem a podívala jsem se Ushiovi do očí...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:54

Ushio

"Ne," uhl jsem pohledem i očima stranou. Teď už nevím... Mám sice co říct, ale to není to, co jsem ji říct chtěl...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 21:02

Lin
Proč uhýbáš pohledem???To o mnohém nasvědčuje...
Řekla jsem podezřívavě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeTue May 18 2010, 21:06

Ushio

"Chci jen, abys byla šťastná," řekl jsem upřímným tónem hlasu, ale pohledem jsem stále těkal stranou.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 07:36

Lin
To zatím jsem...
Řekla jsem uspokojivě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 14:35

Ushio

"To jsem rád," řekl jsem s úsměvem a otočil se hlavou k ní. "Měli bychom si pospíšit," poznamenal jsem naše zdržení tímto rozhovorem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 15:04

Lin
Právě jdeme tak akorát...Tímto tempem tam dorazíme zhruba večer...To je ideální doba na infiltraci...
Řekla jsem na vyvrácení Ushiových slov...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 16:18

Ushio

"Když myslíš," řekl jsem jí. Ale to je právě ta nejhorší doba... Všichni občané už spí a vesnice bude hlídána... To není nejideálnější doba... Ale jsem jen genin, nemám ani pořádné zkušenosti, Lin určitě ví jak na to, i když se mi to nezdá.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:13

Lin
Klidně řekni to, co máš na srdci...
Řekla jsem, protože jsem věděla, že nad něčím přemýšlí a váhá, zda to má říct nebo ne...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:32

Ushio

"Nechci ti to říct, protože by ti to ublížilo a to já nechci. Chci abys byla šťastná," snažil jsem se usmívat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:39

Lin
Možná by bylo lepší mi to říct na rovinu...Než tady něco zakrývat...
Řekla jsem lhostejným tónem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:42

Ushio

"Mohli by jsme udělat další krok?" zeptal jsem se jí narovinu, vlastně mi to vyklouzlo kvůli tomu, jak lhostejně to řekla.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:39

Lin
O jakém kroku mluvíš???
Zeptala jsem se upřímně, protože těch věcí bylo opravdu hodně a říct pouze toto bylo nepostačující...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:42

Ushio

"No, náš vztah je dost... neoficiální... Chtěl bych, abys poznala moji matku a otce už tak nějak znáš, vlastně jsi s ním přišla na zkoušky, ale i přesto, u večeře aby to prostě bylo oficiální... Také bych chtěl poznat tvoji rodinu..." řekl jsem takovým nic neříkajícím tónem, protože mi bylo tak trochu jasné, že na seznámení s její rodinou nekývne.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:47

Lin
Myslím...Možná by to šlo...
Řekla jsem s úsměvem...Takovýhle krok byl vítaný...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:59

Ushio

"Chápu," spojení myslím a možná pro mě bylo skoro jako odmítnutí, bylo to skoro jako když příjdete na pracovní pohovor a na konci vám řeknou: "Děkujeme, že jste přišel, za týden Vám dáme vědět," bylo to stejné. Možná... možná... ve vztahu není možná zrovna nejlepší volba... Já sám jsem použil možná a teď jsem dost na pochybách, a teď, když to slyším i od Lin...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:05

Lin
Neboj...Domluvím to...
Řekla jsem s dalším úsměvem, abych zabila jeho pochyby...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společná B mise (Seven) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společná B mise (Seven)   Společná B mise (Seven) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společná B mise (Seven)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10
» Normální mise? (Mizuki)
» Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: