Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)

Goto down 
+2
Forward
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 09:36

Sraz u jižní brány.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 09:48

Kilari
Došla som k bráne.
Konečne, pomyslela si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 11:01

Tatsuya

Už nějakou chvíli jsem s Kiteisochim netrpělivě čekal ostatní. Každá vteřina je drahá... Můžou být klidně i mrtvý... Ale to by nebyl dobrý tah... Chtějí nás vlákat do pasti... Takže rozhodně by nezabili všechny... Ale možná jsou schopni uvažovat dost iracionálně a tak už je zabili... Ach jo, mám moc černé myšlenky. Měl by ses uklidnit Tatsuyo... Já vím, já vím... Ale co když už jim něco udělali...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 12:15

Iwashi

prišiel som k bráne aj z bratom neboli z metu ani prví ani posledný to bolo dobre ale stále sa my ta misia vôbec nepáčila
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 14:41

Koketsu

Mal som na sebe stále obväzy ale smial som sa. Montaro kam si sa to dostal. Mal by som na úspešné zahájenie misie niečo podpáliť. Si šialený. Povedz konečne niečo nové toto furt opakuješ. Zložil som pečate. Goukayouu no jutsu. Vypálil som gulu rovno nad bránu bola celkom veľká.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 15:24

Creepy

Stál jsem u brány a pozoroval ostatní jak se pozvolna shromažďovali.
Jsme už všichni nebo se čeká ještě na někoho a...omlouvám se ale neznám vás jménem nikoho tak jestli byjste se mohli představit a říct mi kdo nám velí...já jsem Creepy Boy
zamumlal jsem tak nahlas aby mě zaslechli i přez ohnivou kouli která se právě objevila nad branou.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 15:26

Kilari
Kilari Konomi, povedala a usmiala sa.
Keď videla ohnivú gulu pomyslela si: Čo je blázon?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 16:18

Tatsuya

S touhle bandou máme jít zachránit Masara, Montara a Soru? No, to jsme to tedy dopracovali, na obličeji mi pobíhalo mnoho a mnoho anime kapek. To můžeme rovnou vyrazit sami a dopadne to líp, co Kiteisochi... Kiteisochi z toho byl taky úplně mimo, akorát narozdíl ode mě, mu to lezlo i na nervy.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 16:24

Koketsu

Nádherný oheň však. Zakričal som a smial som sa. Potom som si všimol ich výrazu. Asi sa im to moc nelúbilo. A ty sa im divíš? Potom som pribehol k nim.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 19:20

Byl čas vyjít na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 19:27

Iwashi

Tak čo ideme pán veliteľ ?povedal som smerom k tatsuyovy trocha ironicky
A pomaly som vyšiel bránou von
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 19:42

Tatsuya

"Když už pan Koketsu nebude dělat blbiny," odpověděl jsem stejnou mincí, byl jsem už tak dost podrážděný a neměl jsem náladu na hlouposti. "Tak jo, bando, vyrážíme," zvedl jsem hlas, aby mě všichni dobře slyšeli a pomalu jsem šel vpřed. "Iwashi a Koketsu nám budou hlídat záda, já půjdu vepředu... Vy dva," tím jsem myslel Killari a Creepyho: "Půjdete ve středu,"
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 19:45

Creepy

Při šéfovích rozkazech jsem se jen usmál.
Když myslíte veliteli...jen bych vás chtěl upozornit že ve středu budu platný asi jako mrtvole zimník...mám velkou zbraň a dobrý oči který tam opravdu nezužitkuju
poznamenal jsem přesto jsem se zařadil bez větších známek protestu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 19:55

Tatsuya

"Ach tak... Donedávna jsi měl ty oči zavřené, ne? To se ti za tak krátkou chvíli zlepšil zrak?" byla to spíš diplomatická otázka, protože jsem vlastně ani nevěděl, co ti dva nový svedou. "Tak jo... Budeš vepředu, jen pár metrů ode mě..." Stejně se nemůžu vepředu hnát jak šílenec... "A Iwashi bude vedle tebe." Pokud vim, tak sebou poslední dobou taky tahá meč jak kobylu...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:04

Creepy

Jako reakci na velitelova slova jsem otevřel své dosud stále zavřené oči rudé barvy a zadíval se s nimi na velitele.
Odhadem bych řekl že váš primární element je voda a chakry rozhodně nemáte nejméně. Vlastně máte dost velkou zásobu na někoho ve vašich letech...nemýlím se?
zeptal jsem se s úsměvem a oči opět zavřel.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:07

Iwashi

No tak Creepy boy nenahnevaj nám veliteľa a buď spokojný. povedal som mu a zaradil som sa
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:14

Tatsuya

"Grr," zavrčel jsem na něj něco, čemu v tu chvíli rozuměl leda Kiteisochi, kterého to nejspíš trochu vyděsilo. "Vyrážíme," povolil jsem obličej, který se před chvíli svraštil hněvem. Klid, nemusíš hned říkat takové věci. Není to jedno... Někdy se mi zdá, že jsi se hrozně změnil... A?
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:30

Koketsu

Si moc namosúrený Tatsuyo. Povedal som znudene. A nevieš oceniť pekný oheň. Už sa chováš ako nanabi-jiisama. Čo to ako si ma to nazval. Nemožem hovoriť akú mám k tebe úctu v skutočnosti na verejnosti. Aha, héj.Čo to bola urážka.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:37

Creepy

Jen jsem pokrčil rameny s vírazem "já za nic nemůžu" jsem se zařadil za velitele.
Kliiiid přece se nebudeme prát když s každou vteřinou našeho zpoždění roste šance na jejich smrt no ne?
zeptal jsem se až nepříjemně milím hlasem svích společníků načež velitel zavelel k odchodu a já ho následoval. Přičemž jsem si své nové oči zkoušel na členech skupiny a okolím.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:42

Iwashi

Tak čo velitel aký máme plán? spýtal som sa tatsuju predo mnov
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:53

Tatsuya

"Nejdřív se zařaď," řekl jsem ostře. "Creepy a ty vepředu... No," byl jsem dost panovačný a podrážděný, skoro jako by se ve mě něco vzpříčilo a hodlalo to jít jinudy, než doposud. Všichni si mě jenom dobírají... Už na jejich názor kašlu... Ať si dělaj co chtěj, splníme misi a pak konečně něco zažije... Snad nemyslíš? Ano, myslím... Zaplatí za to... Co uděla... Do toho ti nic není, Kiteisochi... Kiteisochi už se ani nestihl pořádně zeptat, prostě jsem už nehodlal omezovat sám sebe, když si pak od ostatních vysloužím akorát kritiku.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:57

Koketsu

Poriadne som sa zaradil a išiel. Čo myslíš nanabi. Čo? No mám ho ešte trochu vyprovokovať lebo zachvílu buchne. Sústredil som sa na rozhovor preto som mal úplne neprítomní pohlad a vyzeral by som ako by spal. Skús, bude to sranda.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:01

Iwashi

Bol som už zaradený
Tatsuya nám zase začína nasierať to je dobre. povedal som a uškrnul som sa vôbec mu to neulachčím on si to nezaslúži.povedal som si v duchu


Naposledy upravil Deidara dne Sat May 22 2010, 21:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:05

Kilari
Bola ticho.
Zaradila sa ako Tatsuya povedal.
Už len čakala....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:06

Tatsuya

"Chcete něco vy dva říct, Iwashi a Koketsu," řekl jsem ostrým a nevybíravým tónem, ani jsem nemusel vidět jejich obličeje, abych věděl, že zase přemýšlí o blbostech a nejspíš mě v myšlenkách i uráží. Přitom jsem trochu přidal do kroku, abych dohnal ztracený čas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)   My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Nová Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: