Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Setkání Raikágů (Check a Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:44

Bývalý raikage čekal na smluveném místě na toho vyjednavače...Byl tam sám a čekal...


--------------------

Ramaru psal, že až přijede, tak to zde chce vidět.Tak mu udělám radost Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeSun May 30 2010, 12:54

Ryu Raguki

Přicházel jsem sám vítr mi projížděl cápý a hnal jí do strany .. když už došel blíž k raikagemu ... Takže si tady řekl a z poza cápě vytáhl ruku
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeSun May 30 2010, 13:03

Bývalý Raikage
Co chceš???
Řekl jsem bez pozdravu a skoro beze cti...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeSun May 30 2010, 13:12

Ryu Raguki

Chci aby si se kemě spátky připojil ... tak jako já sloužil před 30 lety před tebou tak ty se ted vrátiš do své vesnice kterou si bezpředmětně nechal zničil .. řekl se zvýšeným hlasem narážel nato jak před 30 lety pro něj plnil nesmyslné mise jako Anbu a nato přepadení a to co se od toho odvíjelo ( Bud povídka nebo ICko)
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 13:57

Bývalý Raikage
Já jsem ji zničit nenechal...Jejímu zničení se nedalo zabránit...A potom jsem přijal pomoc od Tsuchikageho, který mým lidem nabídl pomoc...A pokud si na tebe vzpomínám, tak jsi vždycky chtěl být na vysokém místě...Takže bych měl být Raikage já...Krom toho pochybuji, že se některým lidem bude chtít do Kumo, když se už v Iwě zabydleli...
Řekl jsem svůj dlouhý proslov...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 17:52

Ryu Raguki

Nebránil si naší vesnici , prostě si utekl ... řekl a vítr okolo nás proletěl
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:17

Bývalý Raikage
Jako kdybys ty vesnici bránil...Nemohl jsem nic udělat...
Řekl jsem naštvaně...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:29

Ryu Raguki

Kůli vaší vládě jsem se dostat mimo Kumogakure nevíte co jsem si zažil ... a pak prý byla kumo zničena .... a můžete zato vy ... jste slabý ... a proto vám dám jedinou možnost jak to napravit vrátit se do moji vesnice
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:32

Bývalý Raikage
A stanu se Raikagem??
Řekl jsem s velkým smíchem ve tváři...Tento ubožák se jevil jako někdo silný, což asi nebyl...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:36

Ryu Raguki

Ironicky se pousmál ... Pokud to berete takhle tak nemam jinou možnost .. řekl a jeho plášt odletěl někam pryč po rukách měl díry a přez pusu a část těla měl obvazy a na sobě měl nevýraznou kápi
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:49

Bývalý Raikage
Zapomeň na to Ryu...Já ani nikdo z mých lidí v Iwě se nikam stěhovat nebudou...
Řekl jsem a také ze sebe strhnul plášť, který odletěl ve větru...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:55

Ryu Raguki

Zvolil sis špatnou stranu .. řekl a tleskl .. Raiton: Gian rozevřel pusu a z něho mu vyletěl obří elektrycký výboj (Jak bojoval Kakuzu proti Kakashimu a spol tak ten demon jak to ovládal)
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:11

Bývalý Raikage
Uskočil jsem směrem doleva...
Hned při dopadu jsem hodil něco jako shurikeny, akorát to mělo takový kulatější tvar...Mířilo to směrem na Ryua...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:59

Ryu Raguki

Ani jsem se nehnul jenom nastavil ruku na letíci shurikeny a ze země vystřelil blesk a v zápětí shurikeny vybouchly .... potom jsem natáhl ruku dozadu a tma se mi oběvilo raitonové kopí udělla jsem otočku a z ruky jich po ex-raikagovi vyletěly asi 3 celkem dost mrštný
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:10

Bývalý Raikage
To už jsem doskládal pečetě...
Ninpo Kamaitachi!!!*
Zařval jsem a kolem mě se objevilo tornádo, které zablokovalo ty blesky...Řídil jsem se heslem: Raiton -> Fuuton...


--------------------

*- to jutsu, jaký používá Temari s vějířem Cool laugh jenom nevím, jak se to píše
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:17

Ryu Raguki

mezitím co vyvolal tornádo tak jsem se odrazil velkou rychlostí k němu vytáhl jsem kovovou tyč a když tornádo doznívalo nebo i přezto jsem na něj zautočil kovovou tyčí
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:12

Bývalý Raikage
Sice jsi tornádem proletěl, ale to tě spomalilo natolik, že jsem mohl udělat protiútok, ale raději jsem uskočil asi dvacet metrů dozadu...
Nejsi jedinej, kdo umí používat raiton na velké úrovni...
Řekl jsem do větru a počkal na jeho další útok s poskládanými pečetěmi...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 14:59

Ryu Raguki

Nic neříkal a vytáhl asi Kyochose no justu .. řekl a v ruce se mu oběvilo asi 6 tyčí udělal otočku o 360stupnů a okolo ex-raikageho se zabodalo 5 znich byly odněj každá asi 10 metrů ... Raiton: Pětisloupové vězení ... řekl a natáhl ruku z jeho rukou začal proudit blesk který se odrážel do statních tyčí a znich se to odráželo do nebe všude kolem ex-raikageho se tvořila jakoby klec
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:34

Bývalý Raikage
Ty pečetě předtím byly na jedno velmi silné raitonové jutsu...
Chidori Nagashi!!!
Zařval jsem a kolem mě se objevily blesky, díky kterým jsem dokázal projít přes ty blesky, které tvořily klec...
Pak jsem si to mířil rovnou na Ryua s úmyslem ho zneškodnit...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:38

Ryu Raguki

Ty si myslíš že my utečeš ?? .. řekl a jak prošel tou klecí tak ryu zavřel oči a sloupy se pomalu začly zvedat , klec mezinima pořád zůstala najednou jeden sloup zmyzel a jak na mně zautočil tak se do něj vpálil jeden blesk i přez chidory na jeho tělě (samozřejmě umělý ne pravý takže ne tak extrémě silný)
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:43

Bývalý Raikage
Sice mě blek zasáhl, ale způsobil mi taková lehčí zranění, ale jednou z věcí, ve které mi nemohl zabránit bylo dát Ryuovi ránu pěstí do obličeje, navíc posilněnou chidorim...
Mohl jsem dát všechny blesky kolem těla do rány a zabít ho, ale to by byla sebevražda, protože bych potom dostal přímej zásah a v mém věku bych to asi nepřežil...
Po tomto zásahu jsem odletěl pár desítek metrů dozadu a dopadl na nohy.Blesky z Chidori Nagashi zmizely...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:47

Ryu Raguki

pečetě se zrušili a sloupy přestaly vyzařovat elektřinu a proměnili se zpátky do tyči který se zabodaly do země , odkašlal jsem mnou proletlěa celkem silná elektřina a to mi spustilo krev která se žačla nasakovat do látky ... Celkem silnej na svůj věk ale zachránila tě jenom elektřina.. nemáš už dost ?? řekl jsem a pomalu jsem se zvedl po celý jedný ruce mi začala proudit aura blesku a pomalu jsem šel no spíš takovým obyčejným krokem k ex-raikagovi
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 21:10

Bývalý Raikage
Jak chceš...
Řekl jsem a na mojí ruce se objevilo Chidori...
Potom jsem šel takovým rychlejším krokem naproti Ryuovi...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 21:13

Ryu Raguki

Ubožáku ... takové nevyvynuté jutsu .. řekl takovým typickým halsem co má kakuzu .. pak prokřipnul hlavou a jeho ruka měla zvuk jako chidory přitom to nebylo chidory aura pořád vychylovala a bylo vydět že to něco drži něco co chce ven .. když jsme jsem kousek šel tak jsem zvolil svyžný krok a až jsem běžel a druhou rukou jsem chytl první
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 21:16

Bývalý Raikage
Chytil jsem druhou rukou první s chidori a rozeběhl se proti Ryuovi s napřeženou rukou...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Setkání Raikágů (Check a Ramaru)   Setkání Raikágů (Check a Ramaru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Setkání Raikágů (Check a Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
» Temné setkání
» Velké setkání!
» Setkání synů Smrti
» Setkání s neznámím (Pro ty 2 kterým psal Ček)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: