Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 11:39

Yuu Aburakoji

Aaah, zdravím Kin. pozdravil jsem a otočil jsem se na Clouda Už to pomalu zabaluješ???? No dobře.. Co budeme dělat teď?? zeptal jsem se ho.. a otočil jsem se zpátky ke Kin Dávej si na něj bacha! upozornil jsem jí.. Za toto nebude Cloud moc rád, ale nevadí.. já něco ustojím..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 11:54

Sora

He...k čemu je důvěra...ikdyž důvěra není všemocná. Řekla,u Jira doma? aspoň že není ve vězení... pomyslela si a čekala .


- Asi se to opět ztratilo Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 14:16

Cloud Gojo

nevšímal jsem si Yuua.začíná přituhovat..jak na ni jen zapůsobit?kdybych ho zabil tak by to asi moc dobrý dojem neudělalo...řekl jsem si a dál klikoval.už jsem dal jednu ruku za záda a klikoval jen na jedný.sakra...řekl jsem si ale nevnímal jsem tu únavu a dál klikoval.Yuu....mohl bych tě zabít tady a teď ale narozdíl od tebe se alespoň snažím být nějakým Alfa bodem tohodle týmu...řekl jsem i když jsem pochyboval žeto Yuu s jeho nízkým IQ pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 14:26

Kin
Predvadza sa. V tych optiahnutych elastakoch vyzera smiesne usmiala som sa a pozorovala. A ktomu je to ozran Ked sa ku mne Yuu prehovoril, odpovedala som Neboj sa, ak by mi nieco chcel strcit do ust, odrazu by sa to rozpustilo A tahavo som sa zasmiala. Skuste ist proti mne. Som sice slaba, ale prosim Zatvarila som sa extremne krehko Ja im ukazem kto je tu alfa samec Vytiahla som katanu, pricom som ju drzala ako zaciatocnik. Bola to vsak iba finta.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 14:41

Cloud Gojo

nemám nejmenší důvod s tebou bojovat...a za druhé ublížit ženě je hřích...řekl jsem a už jsem byl docela upocenej což působilo hrozně sexy.ale nakonec jsem vstal a ještě řekl.oba se chováte jak malé děti...vím...možná vám připadám divný ale pokud chceme být silnější musíme spolupracovat...řekl jsem.Sakarayo odletěl na velký kámen a tam si začal čechrat peří.já kopl do toho stormu na kterém původně seděl a strom se hned rozpůlil vejpůl.až budete ochotni zpolupracovat tak řekněte Sakarayovi...ten už mě najde...řekl jsem a pomalu jsem odcházel.nehodlal jsems nimi zpolupracovat.oni byli ti lidi co si dělaly o druhých předsudky anedívaly se na ně jako na rovnocené.odcházel jsem někam hluboko do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 14:51

Kin
Ani v najlepsom pripade neposobil sexi. Skorej smradlavo, umastene a ktomu divne. A ten jeho velky vystrih tomu nijak nepomahal. Ked odisiel povedala som Yuuovi. my sa spravame ako deti?? On sa sprava ako nadrzany 50-nik, co si mysli ze je velitel tymu. Vzdychla som si a trocha vystrcila svoje prsia. Preco nemozu byt vsetci ako Utakata Kentiri? Taky mily, pekny, silny... ponorila som sa do vlastnej fantazie, ktoru tu nebudem opisovat.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 14:56

Yuu Aburakoji

Cloud vypadal ze začátku vtipně, ale teď když došla Kin, tak se něco s ním stalo.. Ale pak jsem si vzpoměl že mi Kin něco říkala a já ji odpověděl To je tím, že ještě nemáme vyhlášeného Senseie, jinak, chceš jít trénovat? zeptal jsem se ji.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:01

Kin
Moc rada, ale prosim, nepouzivaj vela Tai postavila sa a odbehla 5 metroc od neho.
Zaciname?? povedala som a necakala na odpoved.
Suppaiton: Semai tama no Kuchi vystrelil na teba mali premienok Kyseliny.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:05

Yuu Aburakoji

Ok, zač..! nestihl jsem jí to doříct, ale i tak jsem jí chtěl slíbit, že nebudu moc používat Taijutsu a rychle jsem se snažil uhnout, ale kyselina mi propálila kus rukávu na mikině.. Jsi dobrá... Mno, malinko si tě uvězním a uvidíme jak se stama dostaneš! řekl jsem ji a složil pečet na techniku Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu a zakopal jsem jí do země, že ji trčela jen hlava.. Doton je také použivatelný zaškádlil jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:09

Cloud Gojo

seděl jsem na skále a sledoval je.měl jsem výbornej výhled.oni by mě mohly vidět kdyby měly hodně dobrý zrak al e bez toho mě určitě neviděly.já tam jen seděl a sledoval je.co je na mě špatného?díval jsem se na svoji ruku.jak s nimi mám vycházet?jak jí vaznat lásku?honilo se mi hlavou když jsem je sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:13

Kin
Jednoducho som vyskocila a odrazila sa na strom. Trocha pomale. Moj klan prekonava svojich vrstevnikov v rychlosti aj v ohybnosti Zamiala som sa Teraz podme na peste.Suppaiton: Eda no Sode. Okolo ruk a noh sa mi urobil tenky obal kyseliny. Pravov bnohov som ta chcela skopnut. Dnes som si nastastie zobrala nohavicky
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:18

Yuu

Toto bude problém! Mám malý výběr technik, ale mám zase dobrou přesnost.. Ta mi tu ale teď nepomůže.. Fajn, budu to muset použít. Budu to muset použít.. Vytáhl jsem si z kapsy Dráty a Shurikeny a šílenou rychlostí jsem se rozběhl mezi stromama a v rukou jsem měl dráty které se omotávaly kolem stromů.. Na každých 20cm byl Shuriken který byl zamířen přímo na Kin.. řekl jsem Tohle je moje umění, ale není plné! Nechám tě žít! Vyvázneš s lehkým zraněním a drát jsem pustil.. Shurikeny se rychleji a rychleji přibližovali ke Kin z hora a ze všech stran.. Tomuhle neutečeš..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:27

Kin
Tymto ma ce ohurit vzdychla som si a uplne rovnakou rychlostov som sa dostala za neho. Zrusila som kyselinu na pravej ruke a udrela ho...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:30

Yuu Aburakoji

Utekl jsem rychle dobředu a zamyslel jsem se Je dobrá mno... Můj tým se mím technikám umí vyhnout... Jsi dobrá! jsi jediná kdo se z toho dostal.. ale kdyby to bylo úplné tak si mrtvá! zařval jsem na ni a panicky dýchal ve dřepu a díval se na ni.. Stále jsem si opakoval mám malý výběr technik, je silná! mám malý výběr technik, je silná! a pak jsem na ni zařval.. Dobře! Dobře! Vyhrála jsi, jsi silná! a vzdal jsem se ji.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:33

Cloud Gojo

už jsem to nevydržel.doskočil jsem tam a udělal v zemi menší kráter.a to si říkáš chlap?nechat se porazit od ženy?potom jsem se koukl Kin do očí.teď budu tvým nepřítelem já...řekl jsem a odhodil svoji katanu a rukavici a veškeré obleční z horní poloviny těla.postavil jsem se do bojové pozice a řekl jsem.začni...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:36

Yuu Aburakoji

Tobě se to řekne! Všechno propálí kyselinou a navíc mám nízký výběr technik! zařval jsem na Clouda..
Už vidím jak ti to nandává... !!! Protivně jsem křičel na Clouda s uraženým výrazem..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:51

Jiro

Sotva jsi se dokázal přemístit sám, natož přemístit najednou se všemi klony, samozřejmě ti to nevyšlo.

Rikko - Neztratilo se to, jen jsem nevěděl co mám na to napsat.

"Nevim co ti na to říct no." Řekl jsem a pousmál se.

Strážný u Shiky

Jen jsme se zasmáli. "Kdyby jsme věděli jak na to tak tu tak nesedíme." Řekl jeden a snažils e vylést na sloup a v tu chvíli si ho náhodou všimla Shika "Co se děje?"
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:52

Kin
Dakujem Yuu. Mam iba stastie ze moj klan je rychly, inak by si ma urcite dal Obnovila som Kyselinu v pravej ruke som obnovila. Debil, naco ukazuje svoje brucho, keby mal aspon slavi, ale toto.. A zautocila som na Cloeda pestov.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:54

Masaru

Klony tam pořád byli a snažili se techniku provést, ale už jím pomalu ubývali síly.
Shunshin no jutsu!
Vykřikl všichni i s originálem a vpustili chakru do celého těla, pak se rozběhli proti Jirovi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 15:58

Yuu Aburakoji

Fajn, je namyšlený... Proti tobě jsem neměl šanci když jsi to propálila.. Mám nízký výběr technik.. tak to mám těžké řekl jsem ji a otočil se k Cloudovy.. Padneš.. a vyskočil jsem na strom kde jsem měl na ně výhled..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 16:00

Jiro

Každej se objevil uplně někde jinde a Masarovi došla chakra, což bylo pochopitelné, ikdyž ji měl tolik tak furt neměl maximum, protože to nestihl načerpat a jelikož Shushin neuměl a učil se ho tak používal i nadprůměrně moc chakry. "Odpočiň jsi."
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 16:08

Cloud Gojo

kdybych použil moje techniky tak jsem v háji...ale jestli je tvůj klan rychlý tak to posoudím až já...omlouvám se ti pokud ti nějak ublížím...omluvil jsem se už předem a zapískal.Sakaryo vzlétl na nebe a začal tam kroužit.já semezitím rozběhl k jednomu strome.vyskočil jsem najeho stranu a odrazil se od ní.tak i od dalšího stromu opodál a potom zase od dalšího a pořádjsem díky tobu zrychloval.nakonec jsem zrychlil natolik že už byla sem tam vidět jen nějaká šmouha.tohle prostředí mi vyhovuje...díky mému tréninku mám výhodu že vidím výborně i v téhle rychlosti...omlouvám se...řekl jsem a najednou se oběvil před Kin a měl jsem pěst těsně u jejího břicha.ona ucítila jen jemný vítr a já se normálně postavil.snad už mě přestaneš brátjako nějakého podřadného úchyla co pobýhá po Suichugakure...dávám ti první tah...řekl jsem a odskočil.čekal jsem ovšem měl jsem tak trochu smutný výraz.bylo vidět že jsem s Kin vůbec nechtěl bojovat.


Naposledy upravil Arinori Dan dne Tue Jun 15 2010, 18:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 16:49

Yuu Aburakoji

Nemohl jsem se dívat na to jak ublíží Kin, že jsem měl chuť tam skočit a jednu Cloudovy vrazit. Ale jak se zastavil tak jsem se zastrašil, že Kin byla zasažena, ale nebyla... Pořád jsem jen pozoroval Clouda abych se mohl ujistit, že na Kin neútočí vážně... Potichu pro sebe jsem si řekl Jsem z nich nejslabší, už i Cloud je silnější než já.. Ale já musím trénovat.. a slezl jsem ze stromu a zaběhl se daleko do lesa, když jsem doběhl do takové skryté díry v zemi, tak jsem se rozhodl, že se podívám dovnitř.. Když jsem vešel dovnitř tak jsem neviděl nikde žádný nábytek a nikde nic, jen slušný prostor.. proto jsem si řekl Tohle bude moje Dojo, zde budu trénovat a zesílím v Taijutsu! Po tomto rozhodnutí jsem tajně vyšel ven a ujistil jsem se že mě nikdo nevidí a pomocí mého zahrabávajícího Jutsu jsem zahrabal strom, který jsem po té prolomil a vzal do mého Doja ve kterém sem z toho stromu udělal Figurínu.. Po té co byla Figurína hotova, tak jsem se pustil do tréninku Taijutsu s doufáním že mě nikdo nenajde a nebude při mém tréninku otravovat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 16:52

Masaru

Ignoroval sem Jira byl sem dost odhodlaný, ale když sem se pokoušel to zopakovat všechny klony se rozplynuly a já omdlel, protože unava z klonů se přesunula na mně.

//Btw vy dva co píšete mega příspěvky... Sicepěkný, ale nemůžete při boji s hráčem psat tolik věcí na jednou.. je to zbytečné, protože může druhej hráč udělat něco jinýho a tím anulovat 90% vašich slov......
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 18:15

Youtsuke

"Zdravím vás Shika-sensei" pozdravím když si nás všimne.
"Přišel jsem se omluvit a poprosit o radu, ale to co tady děláte mě opravdu zaujalo."
"Teda nejenom mě."
dodám s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 7 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: