Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:42

Rikko

"Vždyť Aiko je už asi v šestém měsíci." Zasmál jsem se. "Ale je pravda, že je většinou doma na zahradě a proto si toho moc lidí nevšimnulo a Jiro o tom moc nemluví."

13 a Sendokage


"Všechno jde podle plánů." Řekl Sendokage "Fajn, takže už máš Fénixe a Kentirovce jsi nějak odstavil jo?" Zeptal se 13, tak že to slyšel jen Sendokage. "Ano, počítám s tim, že když ti pomohu tak mi dáš to co jsi mi slíbil." Řekl znovu Sendokage. "Ano, dám ti Konohu a Sunu." Dodal 13.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:45

Sora

Tak to jí gratuluju,ale v tom celém zmatku jsem si toho ani nevšimla. Usmála se,pokuď to bude dítě Jira,tak to bude skvělý Sendokage. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 07:20

Hiromi
Aha. No, tak moje meno je Hiromi. Povedala a usmiala sa na neho.
Takže ten druhý sa stal nukeninom. A ďalší by sa malasi vrátiť z misie. Pomyslela si.
No, tak som aspoň jedného našla. Dokončila.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 08:52

Suirou

"Já jsem Suirou Tsuchimi. Těší mě, Hiromi-san," řekl jsem celkem v klidu.
"Nechtěla bys' jít trénovat?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 09:41

Masaru

Uběhlo několik ukrutně dlouhých hodin a já pořád nemohl usnout, když sem usoudil, že mám dost chakry a plno síly, tak sem se pomalu zvedl a rozhlídl se okolo sebe.
Jiro-sama nesmí zjistit, že odcházím.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 13:52

Hiromi
No, Sendokage-sama hovoril že náš sensei je na misii. Povedala.
Pozrela sa do vody na svoj odraz.
Potom sa otočila späť k Suioruovi a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:08

Suirou

"Já myslel jako že bychom mohli trénovat spolu," mírně jsem se usmál, pouze koutky úst, byl to takový tajemný a nic neříkající úsměv, ale úsměv to byl. "Přeci jen, měli bychom vědět, jak na tom jsme, když jsme v jednom týmu," řekl jsem a čekal na Hirominu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:11

Hiromi
No, tak... Začala no sekla sa.
Ja viem iba jedno medic jutsu. Povedala a pozrela sa na neho.
Určite budem najslabšia v týme. Pomyslela a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:24

Suirou

Tak to jsme na tom stejně... No... Já jsem na tom hůř.. Snažil jsem se zachovat kamennou tvář, ale výraz rozpaků se přeci jen dostavil. Nervózně jsem se chytil v zátylku a začal se usmívat, ale nebyl to úsměv, alespoň tak zdaleka nevypadal, spíš výraz toho: Nazvat med. jutsu jen... Co mám pak říkat já... "No... Ehm... Já..." Jak jí mám asi vysvětlit, že jsem se po zmizení matky sesypal a tak jsem vůbec rád, že zvládnu ta E jutsu, která jsem se naučil v akademii... "Na počtu technik přeci nezáleží..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:42

Rikko

Zasmál jsem se "Hlavně má to bříško nějak moc velké, vůbec bych se nedivil kdyby to byla dvojčata. Jsem fakt zvědavý co to bude. Nikomu to zatim nechtějí říct, že prý to bude překvapení."

Jiro

Nebyl jsem doma byl jsem někde venku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 14 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: