Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:04

Sendokage vyslal tři jouniny, kteří se rozeběhli za Sarashem, Creepy Boyem a za Koketsem. Každému donesli zprávu na které bylo napsáno
"Vy tři jste vysláni na misi ranku A s jouninem jménem Izumi. Půjdete do země Iwagakure, kde máte za úkol vyvraždit chrám svatých a zanechat tam jednu čelenku Kumigakure. Jedná se o test, který zažádal Tsuchikage, aby si prověřil schopnosti vyšetřovatelů své vesnice. Sraz bude za dvě hodiny u severní brány."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:06

Masaru

Vy máte vždy něco v rukávu Jiro-sama
Usmál sem se a znova si oddychl.
Prosímvás co to je za pečeť? Je to dost otravná...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:07

Sora

Aha,tak to jo.Jenom jsem se chtěla podívat jak to uvnitř vypadá,ale když je zavřeno tak v pohodě. Řekla a dívala se za sebe,kde je ten de**l?.Pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:16

Rikko

Jen jsem kývnul hlavou a dál si četl knihu.

Jiro

Došli jsme k nám domů a Aiko se na Masara jen usmála. "Aiko, kdyžtak budem dole." Řekl jsem a složil pečetě a dotkl se země. V tu chvíli se podlaha rozestoupila a dolů vedlo několik schodů. "Pojď." Řekl jsem a vešel do schodiště. Následně jsem si vzal pochodeň a zapálil ji a kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:16

Creepy Boy

Dost rozladěný kvůli tomu že mě opět rušili od práce na stále ještě nehotovém jutsu jsem si vyslechl zprávu od Kageho.
Test schopností? To si vážně Sendokage myslí že jsem tak pitomej? Čelenka Oblačné takže ten zmetek chce rozpoutat válku mezi nově vzniklou vesnicí a Iwou, ale proč...hehehehehe
levá ruka mi vyletěla k tváři na které se objevil opravdu nepěkný škleb.
A není to jedno? Bude tam krev, hodně krve...konečně se taky trošku napiješ kamaráde
lehce jsem přejel po čepeli svého meče. Ty dvě hodiny jsem využil ke shánění zásoba a dalších pracech na svém jutsu. Na místě setkání jsem byl v čas.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:17

Masaru

Uklonil sem se před Aiko a tak sem se styděl, že sem radši nic neřekl a následoval Jira.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:19

Sora

Sedla jsem si na lavičku před sídlem klanu Suikafuurado,achjo...konečně si můžu odpočinout a dobýt chakru. Pomyslela si a koukala na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:23

anthraxik napsal:
Yotsuke

"Sensei, kdybych věděl o co jde, tak
se na vás vykašlu a jdu se po tom pohlédnout sám."
řeknu trochu
naštvaně
"Ale že jsem právě přišel a nic nevím, tak dám na
vaši radu a nebudu se do toho montovat.

Jo a jsem
rád, že když budu něco potřebovat, tak se na vás mohu spolehnout. Přeji
dobré čtení."
řeknu trochu jedovatě, otočím se na patě a
odcházím.
Tahle věta by se mi do budoucna nemusela vyplatit, ale
já jsem takový jaký jsem.


mezi těma příspěvkama se to ztratilo....strana 8
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:24

Montaro Yuurinshi

Jak se zed rozletěla tak jsem se pousmál ... měl jsem nutkání si sednou a taky jsem to udělal ale hned jsme vstal ..Nesmym zklamat můj klan , Utakatu a ostatní .. řekl a snažil se to zopakovat i když věděl žo te brzo bude semevražda
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:25

Koketsu

Nebuď si taký istý nanabi. Odsekol som mu a pribehol ku mne jonnin. Nie. Povedal som ihneď naštvane a dupol som. Nezabijem nikoho kdo sa nebude vedieť brániť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:48

Jounin u Koketsa

"Nebojte pane Koketsu, jsou to něco jako vytvořená těla. Jde o to, vyzkoušet schopnosti vyšetřovacího týmu v Iwě." Řekl a usmál se.

Jiro

Šli jsem tak dlouho, že jsem se najednou objevili ve schodišti a kolem nás byla jakási průhledná stěna a za ní byla hlubina moře ve které plulo velké množství různých ryb. Všude byly jakési různé znaky, které zářily modře. Šli jsme dál a dál až jsme došli k jakýmsi dveřím, které se pomalu otevřely a zaprášilo se. vešli jsme do obrovské prosklené haly a všude kolem nás byla za sklem voda a ryby. Všude byly různé vitrýny se svitky a zbraněmi.

Shika

"Až budeš chtít pomoci s tou tvoji chakrou tak přijď. Buď jsem zde nebo u sebe doma u jižní brány a nebo sedim na slopu na kterém medituju u jižní brány." Řekla jsem a usmála se na něj.

Rikko

Přišel jsem za Sorou. "To jsi tak zklamaná, že nemůžeš dovnitř?" Sedl jsem si vedle ní.

Montaro -> Znovu se ti to povedlo, ale pak jsi zůstal ležet na zemi a zhluboka vydechoval. Zjsitil jsi, že jsi vyčerpal příliš chakry, ale proboural jsi dvě cely.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:52

Masaru

Neskrýval sem svůj udiv, vlastně sem měl čelist skoro na zemi.
Wooow podvodní základna.
Když Jiro otevřel dveře všiml sem si prachu.
Páni asi tady dlouho nebyl.... To sem fakt v takové pr*eli? Když me vede do tajné skrýše?...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:55

Montaro

Fuuuu .. oddechoval ... Utakato ... vydržte už jsem proboural 2 zdi musíme bejt blízko .. no musíme bejt blízko když slyšim jeho hlas i když jako kdyby nemluvila on zase slyší můj ... zatím s usměvem ležel že se mu ty jutsu povedly
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 06:25

Sarash
Prečo by sme mali zabíjať bezbranných ľudí? A čo také vôbec spravili? spýtal sa dosť zaujato.
Ksó! To dal Sendokage-sama? pomyslel si a čakal na odpoveď Jounina...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 14:19

Sora

Ne,ne...jenom jsem vyčerpaná.Nestihla jsem si pořádně odpočinout po dlouhé misi,a k tomu jsme ještě bojovali stěma novíma genínama. Řekla a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:27

Jounin u Sarashe

Nebojte Sarashi, jsou to něco jako vytvořená těla. Jde o to, vyzkoušet schopnosti vyšetřovacího týmu v Iwě. A pokud vim tak jste členem vesnice Suichu a Sendokage je hlava vesnice a mise by jste měl plnit, jinak může být sebrána hodnost ninji a nikdy by jste už nemusel ani bojovat. Řekl a usmál se.

Jiro

Vítej v sídle Kentiri klanu. Řekl jsem a došel k jedné z vitrýn a vytáhl jakýsi prach černý a udělal z něj uprostřed místnosti kruh. Sídlo klanu Kentiri je otevíráno jen kvůli předání zbrani pro člena Kentiri klanu nebo ještě k jedné věci, ale do toho ti nic není. Řekl jsem a ukázal na černý kruh. Sedni si do kruhu.

Utakata

"Slyšíme se dobře, protože je tu uplně ticho." Řekl jsem.


Naposledy upravil Aspire dne Mon Jun 07 2010, 15:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:31

Masaru

Jirovi sem veřil tak sem si mlčky sedl do kruhu.
Co bude vubec s Takashim...
Pomyslel sem si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:39

Montaro

No tak i tak nemůžu tu jen tak čekat .. řekl odhodlaně a vstal
Půjde to jutsu ještě použít ?? nevysaje měn to uplně ?? .. jinou možnosti nemám .. vlastně mám skusím to probourat kaitenem ... řekl unaveně pro sebe
přišel blíž ke zdí a začal rotovat
moc tomu nevěřilale jiná možnost nebyla
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:05

Sarash
Jasne! Idem do toho! povedal.
Vybehol na miesto stretnutia.
Hm tak to som zvedavý, pomyslel si.
Zdravím, pozdravil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:31

Jiro

Vytvořil jsem tři bublinové klony a všichni jsme stáli kolem kruhu a navzájem začali dělat pečetě. Najednou se černý prach zvedl a začal kolem Masara hrozně rychle rotovat a zařezávat se do tebe tak, že jsi i bolestí musel řvát. Bolest to byla fakt příšerná, ale najednou jsi uviděl jak ti ten černý prach vylétává z kůže a černé pečetě odpadávají jen tak na zem, ale to i s kousky tvé kůže. Najednou černý prach dopadl na zem a ty jsi byl kompletně od krve a byl jsi uplně v bolestech.

Sarash -> Pokračování je v misi v Iwě.

Montaro -> Sotva jsi se zvedl tak už jsi zase spadl k zemi. Unavilo tě tamto jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:35

Masaru

Arghhhhhh

Řval sem bolestí
Tt-to nen-ní pěkný!
Ležel sem v kruhu a cukal sebou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:40

Creepy boy

Znuděně jsem postával u brány když dorazil můj kolega.
Hmmmm, taky vraždit mnichy?
zeptal jsem se jen tak mimochodem poté co mě pozdravil.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:41

sorry za spam:
-Kaky v iwe je pokračovanie Cool laugh Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:46

Jiro

Najednou tři kloni zmizeli a já složil pečetě. "Mizu Rappa." Řekl jsem a Masara spláchla voda, což mu celkem ulevilo od bolesti. Voda se pak hned vpustila do skla a ze skla do hlubin moře. Nečekal jsem a vypustil velkou bublinu do které jsem vložil Masara a pomalu s nim šel zase nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:49

Masaru

Arigatou Jjiro-sama
Řekl sem trošku roztřeseně.
Cco se teď bude dít?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 1 z 14Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: