Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trable jsou zde!

Goto down 
+5
joemandel
Rhaegar
Morgen
Meiki_Ookami
Check
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 17:24

Dedisu

Dem to teda zkusit znovu co to zkusit na támhle?
Řekl jsem Nendovi a ukázal na velkej kus kamene,
tak dem na to,Řekl jsem si a začal koncentrovat chakru do pečetě a potom jsem uvolnil pečet
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:07

Ushio

"Omlouvám se Vám," řekl jsem pokorně a zvedl se od stolu, mírně se uklonil a jistým, nic neříkajícím krokem jsem odešel. Nu což... byl jsem celkem bez myšlenek, dokonce jsem málem zapomněl i na to, abych se ještě otočil a řekl: "Sbohem," naštěstí jsem si mezi dveřmi vzpomněl, otočil se, mírně se uklonil a řekl jsem to: "Sbohem," celkem bez emocí a odešel jsem, aniž bych se už víckrát za sebe ohlédl. Nevnímal jsem okolí, takže jakýkoliv pokus mě zastavit by byl marný. Rovnou jsem zamířil domů, kde jsem si, když jsem vešel do pokoje, všiml dopisu, nejspíše od bratra, který jsem vzápětí začal číst.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 06:57

Ushiův dopis

V Ushiově dopisu bylo napsáno do tečky a do písmene:

Drahý bratře
Je mi strašně líto že ti to musím oznámit ale šel jsem najít Akiru a toho vlka.Jak jistě víš jsem jen chunnin a nedokážu ani vymyslet pořádný plán a tak si uvědomuji že jdu na jistou smrt.Kaname kvůly mě umřel a tak se mě nepokoušej vyhledat, nechci aby jsi skončil jako on.Ty máš před sebou celý život ale já...co můžeš chtít po člověku který jde na jistou smrt...ale já po tobě chci jen jednu věc.za žádných okolností za mnou nechoď, tvé místo je tady v iwě u Kin.šance že se vrátím jsou téměř nulový ale já věřím že to nějak zvládnu.ale kdybych ne...bylo mi ctí že jsem tě poznal.
Moroshi Maitre
Ps:dopis po přečtení spal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 07:11

Ushio

"Dělej si p**el z někoho jinýho. Já ti dám nechoď za mnou, ty pitomče," mírně jsem se rozčílil a zmuchlal jsem dopis, který jsem ani nezahodil, nechal jsem ho ležet na stole a vzal jsem si baťoh s věcmi, které jsem si připravil na svůj pobyt v Chrámu, který již ale nestojí; doplnil jsem zásoby zbraní a vybavení a vyrazil jsem přímo na místo, kde byl vlk viděn naposledy. Co si o sobě sakra myslí? Myslí si snad, že ho nechám si prostě umřít, umřít beze mě... No to se sakra zmýlil, natož aby mi něco rozkazoval, i když je chuunin, jsem stále jeho starší bratr.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:11

Chvíli poté, co Ushio odešel z domu klanu Yatsuke se v celé Iwě ozvala veliká rána...
Ushio, který měl celou budovu na dohled, mohl spatřit, jak celá budova vybouchla někde ve spodních patrech...
Ihned ho začaly tížit myšlenky na Lin a na to, že nejspíše nemusel odejít...


Nendo
Opět se část mého já vypustila mimo Dedisovo tělo a potom jsem mohutným úderem zničit nový cíl...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:15

Ushio

Když jsem se ohlédl, skutečně mě začaly tížit myšlenky na Lin, ale stále tu byl i bratr. Bratr nebo Lin? Rodina nebo láska? Praštěnost a zábava nebo strach a šílenství? Stále to bylo nerozhodně, ale když přišlo na otázku, co mě čeká, tak byla jasná volba bratr. Bratr nebyl alespoň natolik šílený jako Ibiki, vůdce klanu Yatsuke. Jen jsem sklopil hlavu a dělal jsem, že jsem si ničeho nevšiml, beztak jsem byl vyhozen, a tak jsem se ani nehodlal vrátit. Už jsem se cítil až moc velkou přítěží pro Lin a bratrovi jsem mohl alespoň pomoci, proto jsem se rozhodl takřka jednoznačně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:18

Sice sis vybral bratra, ale myšlenky na Lin byly tím větší, čím delší dobu sis dělal starosti...
Navíc nevybouchl celý dům klanu, ale pouze okolí, kde nebyl sál, i když i ten mohl být trochu zasažen...
Lidé ve vesnici začali donášet vodu aby uhasili oheň...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:20

Ushio

Sakra... Nehodlám se tam vrátit... Ať si tam... Ach jo, proč já musím být takový? Odhodil jsem baťoh stranou a rozeběhl se zpátky k sídlu klanu Yatsuke.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 17:01

Meiko

Stále se soustředila na medoví klon,tentokrát to musí vyjít... pomyslela si a stále se soustředila.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 17:46

Dedisu

Wow to je neuvěřitelná síla,ten kámen byl docela silnej a on ho zničil jen tak,slušný.Řekl jsem si s usměvem.Tak co mám trénovat ted,Nendo prosim tě.Zeptal jsem si Nenda a sednul jsem si na zem a trochu odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:52

Nendo
Když to dvakrát použijem, tak to nemůže pořádně fungovat...
Rýpnul jsem si do rozhodnutí mého hostitele...



Sídlo klanu Yatsuke hořelo a všechno nasvědčovalo bombovému útoku...Ale kdo by to dělal???
Navíc se oheň hodně rychle rozšiřoval...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:18

Dedisu

Omlouvám se Nendo,nevěděl jsem že to jde ještě vylepšit,protože už takhle je to ničivý,tak dem na to.Řekl jsem mu a potom jsem znovu koncentroval chakru do pečetě a uvolnil jsem jí,nyní jsem zamířil na skálu,která stála před námi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 23:01

Ushio

Oheň už napáchal velké škody a tak bylo jedno, jak se problém bude řešit, ale řešit se musel. Přiběhl jsem ke straně plamenů, kde by mělo dál pokračovat sídlo a začal útočit pomocí Tsuutenkyaku, abych zamezil dalšímu šíření plamene tím, že by se plamen neměl dál na co šířit, protože místo dalšího dřeva a materiálu by tam měl jen průrvu v zemi, pokud se to povedlo, pokračoval jsem tak dále.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 08:49

Ushiův nápad byl dobrý, ovšem horší bylo, že právě hořela tak zhruba půlka sálu a s Lin jste seděli tak zhruba v polovině sálu...
To ti dávalo ještě malé naděje na její přežití...



Z Dedisového těla začala unikat Nendova hmota, jenže potom se to zastavilo a Dedisu dostal velké křeče do celého těla...
Zřejmě to budeme muset použít jenom dvakrát za den....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 09:17

Renji Hagane

Už som sa totálne sústreďoval. Slnko bolo za oblakmi, a tak som nemal šajnu čo dopekla môže tak svietiť. V tom som zacítil trochu dymu. Bolo to jasné. Kdesi horí. Odrazu som zbadal, ako dym stúpa k nebu. Boli sme napadnutí? Alebo čo? V každom prípade sa musím postaviť nepriateľovi na odpor. Išlo to od sídla klanu Yatsuke. Musím kopnúť do vrtule.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 10:06

Ushio

Když už nebylo zbytí, tak jsem proskočil skrz plameny oknem dovnitř. To nejhorší je odvráceno... Teď jen najít Lin... Ale počkat, není ona jinchuuriki? Dopadl jsem a udělal kotrmelec, abych zmírnil pád, vevnitř jsem se začal ohlížet kolem.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:03

Dedisu

Spadnul jsem na zem po těch křečí v těle a potom jsem si sednul na zem a odpočíval.Dvakrát za den,tak zejtra to zkusíme znovu.Řekl jsem Nendovi a odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 12:54

Ushio se dostal do jedné z chodeb, které vedly do sálu...
Bylo tam celkem hodně dýmu a plameny šlehaly takměř odevšad...Ale nebyly to planemy, které by jsi nevydržel...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 12:59

Ushio

Rozeběhl jsem se přímo k sálu, ačkoliv dým mi ztěžoval orientaci a tak je možné, že jsem párkrát zakopl a málem upadl. U dveří do sálu jsem si roztrhl kus rukávu a obmotal ho kolem ruky, abych mohl otevřít dveře, které byly jistě dost rozpálené.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 13:59

Dedisu

Druhý den,když jsem byl již připravenej,vrhnul jsem se znovu do treninku.Tak co zkusíme to znova a zkusíme to na tu skálu jo.
Řekl jsem Nendovi a začal jsem koncenrovat chakru do pečetě a potom jsem ji uvolnil směrem ke skále
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 14:49

žádnej další den není...


Ushio mohl pouze narazit na to, co ze dveří zbylo, protože se oheň právě staral o jejich úplnou demolaci...
Ze sálu byly slyšet zvuky volání o pomoc, ovšem tam mohlo přežít tak 20 jedinců, ovšem toto jsou pouze předpoklady...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 15:48

Ushio

Vběhnul jsem do sálu a začal se dívat po přeživších, ale hlavně po Lin. Pokud někdo zaútočil na sídlo klanu Yatsuke, určitě chtěl dostat Lin... Nejspíš se někdo dohmát, že je jinchuuriki.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 07:39

V místnosti bylo mnoho mrtvých těl, ovšem to Linino jsi stále neviděl...
Možná že je někde pod jinými těly, ale začalo to tam hořet úplně všechno...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 08:10

Renji Hagane

Prišiel som k domu, ale bol už skoro celý v plameňoch a nemal som šajny, či je vo vnútri niekto nažive. Chcel som tam vojsť, ale moje nohy stáli ako stuhnuté. Nedokázal som nič robiť. Ale musel som, ale nemôžem. Nemôžem tu stáť! Nemôžem len ticho čumieť, ako tu horí.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 11:46

Deidara

Práve teraz som bol v knižnici naše ho klanu a snažil som sa nájsť nijaku techniku stále my bolo zvláštne prečo Dedisu ešte nebonzoval ale teraz som na to kašlal a hľadal nijaku knihu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trable jsou zde! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trable jsou zde!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: