Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trable jsou zde!

Goto down 
+5
joemandel
Rhaegar
Morgen
Meiki_Ookami
Check
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 14 2010, 19:42

Ushio

Už jsem se cítil spíš jako oběť než zachránce, ale i přesto jsem si musel roztrhnout druhý rukáv a obmotat si ho kolem úst, aby mě štiplavý a jedovatý dým neudusil. Pak jsem se vrhnul na hledání mezi těly ty, kteří přežili.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 16 2010, 09:40

Moc přeživších teda nebylo, ale přesto jsi po dvouminutovém hledání našel Lin, jak bezmocně ležela.Viděl jsi, že ještě dýchá, ale zřejmě byla v bezvědomí a také měla na čele dost ošklivou ránu, ze které tekla krev...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 16 2010, 10:38

Ushio

"Chikushou!" proklel jsem. "Tohle mi nedělej, Lin..." Musím se uklidnit... Určitě se nadýchala dost kouře, takže ji nejdřív musím... No,... pak ji musím dostat ven. Zhluboka jsem se nadechl a rukáv omotaný kolem úst jsem stáhnul dolů, abych si odkryl ústa. Zaklonil jsem Lin hlavu a zamezil úniku vzduchu tím, že jsem ji zmáčkl nos. Stále ještě dýchala, takže jsem si nemusel dělat starosti s tím, že by zavřela ústa, a proto jsem také na nic nečekal a začal s dýcháním z úst do úst. Udělal jsem to jen třikrát, vždy se nadechl přes "roušku" a vdechnul vzduch do plic Lin, poté jsem jí rukávem omotal ránu na hlavě, ale pak už jsem na nic nečekal a běžel jsem k nejbližšímu oknu, abych jím mohl proskočit ven. Vydrž to, Lin...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 17 2010, 16:22

Lin vydávala sýpavé zvuky, ale nevypadalo to zrovna růžově...
Ovšem teď to byl závod s časem...Oheň už dokázal pomalu zničit strop, který mohl každou chvilkou spadnout...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 18:41

Ushio

Nehledě na následky jsem se rozeběhl k oknu připraven jím proskočit. Teď bych proskočil klidně i stěnou, abych Lin zachránil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 19:19

Sklo od okna vás trochu pořezalo, ale nebylo to nic vážného, bezpečně ste se dostali ven. Mezitím už k sídlu přiběhlo několik Chunninů a snažili se uhasit oheň.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trable jsou zde! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trable jsou zde!   Trable jsou zde! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trable jsou zde!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: