Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Válka je tu!

Goto down 
+4
Forward
Clover
Páťa
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 18:18

Nomi ? + Drak

Nato byl drak extrémě velký aby odletěl pryč pohnul se kousek , zatím nebylo dnát že se mu něco stalo ale drak pomalu dohoříval .. Stím Souhlasím ... řekl hlubokej hlas a z draka vylítl ohen , respektivě z jeho tlamy .. mířilo to na kyuubiho byla to obří žhavá koule která by dokázala zničit klidně čtvrtku konohy i víc ... rozbít se jen tak nedala a za koulí letěl rovnou drak na finální uder do kyuubiho

Nomi

To to chce ukončit ?? .. idiot .. řekl byly muž a oběvil se za kyuubim ... zamyslel se .. Suiton .... řekl jenom todle a v tom se za kyuubym oběvila voda která ho spláchla na první pohled nic nedělala ale pak celá z kyuubiho chakry vypršela v páře a vní byly pramýnky kyuubiho chakry který odlouvaly s párou pryč .... (beru to jako že se tomu neměl jka vyhnout přece jenom ze zadu a nemá ho kdo zastavit když to okamžitě pokryje kyuubiho)
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 18:36

Kojiro

Nahoru!

Kyuubi

Poslechl jsem a skocil jsem nahoru takze se ohen srazil s ohnivou kouli a ja mohl zautocit zeshora. Coz drak n emohl tusit protoze mel zakryty vyhled parou ktera se utvorila.

Kojiro

Poseptal jsem neco kyuubimu.

Kyuubi

Prikyvl jsem a kdyz jsem dopadl na draka ihned jsem se odrazil. Pristal jsem o kus dal a znovu jsem se odrazil. Obskakal jsem draka tedy dokola.

Kojiro
Mohl sis vsimnout peti ruzovych krystalu, ale uz bylo pozde. Kyuubi uskocil o kus dozadu a v tom jsem spojil prsty k sobe. Kolem draka se vztycila nepropustna bariera. Nic nemohlo dovnitr ani ven
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 18:54

Nomi ?

Sakra .. kdo je ten týpek .. ale co postarám se oněj .. řekl jsem so pro sebe a drak pomalu dohořívával a střepama se rozptyloval

Nomi

Bylo mi jasný že mě ignorujou což bylo + pro mě ... zavřel jsem oči a oběvil jsem se naokraji bariery pomocí spojení s mojí druhou půlkou potom jsem znova zmizel a zničeho nic jsem se oběvil zatím Kojirem což on nemohl ani trochu čekat když byl zabranej do tý bariery a za celej souboj si mě ani nevšim jeden meč se mu uběvil u krku a druhý se ho snažil probodnout , uhybová šance téměž nulová neměl kudy ani jak
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:12

Kyuubi

Protivnik zrejme nepredpokladal ze ho ucitim na hrbete a tak jsem uskocil doprava.

Kojiro

Malem jsem z kyuubiho spadl ale tak tak jsem udrzel rovnovahu. Diky.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 22:28

Konoha

Po prvním útoku na Konohu jsem nějakou dobu ležel v nemocnici načež jsem odešel do lesů kus od Konohy trénovat své bojové umění. Když jsem se vrátil překvapeně jsem koukal na kouř linoucí se z vesnice.
No to snad ne...copak nám nedají ani na moment pokoj?
povzdechl jsem si a jak rychle jsem mohl jsem zamířil do vesnice abych pomohl s obranou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 22:31

Rinari

Zoufale jsem se furt ohlížela,když jsem sledovala souboj,tak jsem se přestala ohlížet,ale z nedostatku chakry,jsem se zhroutila.Na kolena.Sakra !,šiklo by se víc chakry. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 10:58

Nomi

Neřešil jsem to a jednou zbraní jsem poněm sekl a bodl

btw: I když totálně nechápu jak to kyuubi mohl stihnout , když se člověk oběvi za nim a automaticky ho má probodnout Cool laugh mezi tím není ani 1 sec na náký otáčení
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:21

Kojiro

Zdalo se ze bariera zabrala, ale nemohl jsem uvolnit pecet jinak by to bylo vsechno k nicemu. Abych mohl barieru nerusene drzet skocil jsem do kyuubiho tlamy.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:35

Nomi

Sakra .. řekl jsem a provrátil jsem se přez kyuubiho a letěl dolu padal jsem směrem na barieru a tak jsem se otočil nastavil moje 2 meče a snažil se doní conejvíc zabidnout
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 15:25

Rei

Tawaro!!! Zakricela jsem z plnych plic a rozbehla se ke genninovi. Vsichni gennini uz jsou evakuovani v bezpeci co tu delas?

Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 15:27

Cesta

Prudce jsem se ve vesnici zastavil když jsem uslyšel hlas své sensei.
He? Evakuovali? Co se tu děje? Byl jsem na tréninku takže naprosto o ničem nevím...
přiznal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 15:42

Rinari

Koukala jsem se na oblohu.Už jsem neměla moc sil,Sakra ! Musím vstát. Pomyslela jsem si,ale tělo mě neposlouchalo.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 14:49

Kojiro

Bariera se najednou zacala zuzovat

Rei

Nekdo opet utoci na vesnici. V tom jsem se prudce vyhnula kunaii.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 15:32

Tawara

Na tváři se mi objevil znechucený úsměv a ruce se sevřeli v pěsti.
Už zase? Mohly by nás nechat na pokoji aspoň pár dní...co mám za úkol? proti komu mám bojovat?
zeptal jsem se a rozhlédl se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 15:52

Rei

Chytla jsem ho za ruku a tahla ho smerem k hokageho budove kde byla evakuacni chodba
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 15:55

Tawara

Zatvářil jsem se poměrně překvapeně a pokusil se jí vykroutit.
He? Rei-sensei co to děláte? Není náhodou vesnice pod útokem? Já vím že nejsem zrovna bojechtivej typ ale v tomhle případě je jenom přirozený abych bojoval, nejsem žádnej civil hergot himl...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 16:00

Rinari

Když si tělo dalo říct,tak jsem pomalu vstala,a kulhavím krokem jsem došla do evakuované chodby.vypadá to špatně... Řekla jsem při pohledu na Konohu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 19:27

Nomi ?

Nomi uvnitř barieri přiskočil ke stěne a z ust mu vycházel ohen respěktivě dračí hlavy A technika který žhavila do bariery
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 05 2010, 20:26

Rei

Do oci mi vhrkly slzy. Vubec nevis co se deje. Zemrelo tu uz tolik talentovanych Shinobi, neni mozne aby si se zapojil do boje. Jestli tu mame umrit, tak potrebujeme, aby se nekdo postaral o budoucnost vesnice.

Kojiro

S barierou to nic nedelalo. Ba naopak se zacla svirat jeste rychleji a na me sem tam ukapla kyuubiho slina.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 05 2010, 23:01

Rinari

Nevím kde je Isane...někde tam musí být... Řekla jsem zmateně,když jsem se dívala v jakých nebezpečích mohl být.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 14:24

Tawara

Překvapeně jsem zamrkal když jsem si všiml slz v jejích očích.
Sensei...
Pokud je to váš rozkaz
zamručel jsem a přestal se vzpouzet, načež jsem jí následoval k tajné chodbě.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 13:46

Rei

Kdyz uz jsem konecne presvedcila Tawaru ze odchod z vesnice je ta nejlepsi varianta, ucitila jsem v zadech bolestive pichani, v tom jsem ztratila zrak a upadla na zem. Stal za mnou ninja ze zvucne co me omracil a ted si delal zalusk na Tawaru.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 13:48

Rinari

Když jsem slyšela pád,Rei na zem,tak jsem s hnedka otočila.Za tebou ! Vykřikla jsem,sice jsem nic nemohla dělat.Ale Sharingan,jsem měla aktivovaný.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 15:19

Nomi ? a Nomi

Ten v barieře s ejenom kouknul na toho venku a řekl .. na tady máš mojí sílu ... semnou bude asi konec nemam už chakru .. ale nejsem raněn .. řekl hlubokým chlasem a pak zničeho nic odpadl a letěl na začátek bariery od zdola
Nomi venku jenom přikývnul a najednou se jeho zranění vylečila a chakry měl 50% jako předtím ta mu nepřibyla jenom se mu vylečil zranění ... Tak pojd kyuubi .. řekl a kolem něj byla tenká vrstva vody a skočil po kyuubiho tlamě
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 15:47

Tawara

Z ničeho nic Rei sensei padla na zem a někdo zařval že za mnou někdo stojí. Zcela instinktivně jsem s sebou praštil na zem a parakotoulem se dostal dál od nebezpečí, načež jsem se otočil proti ninjovi ze zvučné.
Ty parchante, jak se opovažuješ ublížit mé sensei?
zavrčel jsem naštvaně, načež jsem po něm hodil kunai.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka je tu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka je tu!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Světová ninja válka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: