Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Válka je tu!

Goto down 
+4
Forward
Clover
Páťa
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 08 2010, 16:06

Kyuubi

Nechapave jsem se na nej podival a otevrel tlamu, aby do ni skocil.

Kojiro

Videl sem ze kyuubi otevrel tlamu a tak jsem musel povolit barieru, protoze jsem mu rikal ze nemuzu byt rusen. V tom do tlamy skocil muj nepritel. Kyuubi tlamu znovu zavrel, byla tam naprosta tma a tak jsem mel diky sharinganu velkou vyhodu.

Nevadilo by kdybych hrala za toho ninju proti kterymu bojuje clover a Kakuza? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 10 2010, 18:30

Rinari

Sledovala jsem toho ninju Sharinganem,a těžce jsem vydechovala a nadechovala.Nesmíme to vzdát,jenže.Hodně lidí to nepřežilo,a většina je zraněných.Co sakra dělat ! Zakřičela jsem si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 13:06

Nomi

Jen at tu hubu otevře ... řekl si pro sebe a vtom zabodnul 2 meče kyuubimu .. jeden do jazyku a druhej do horní části

Tawara -> Kunai ho sekl a on se snažil překonat bolest a a hodil tentokrát kunai on po tobě a ještě se na tebe rozběhl že po tobě sekne
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 15:53

Kyuubi

Uááááááááááááá

Kojiro

V tom jsem vyskočil zpoza kyuubiho zubů s raikiri v ruce a rozběhl se na tebe
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 19:15

Tawara....že na tebe sekne pište prosím polohu meče

Byl jsem poměrně přkekvapený že jsem ninju kunaiem trefil. Původně jsem s ním chtěl jen odvést pozornost ale asi to byl buďto opravdu začátečník a nebo byl unavený. Ať tak nebo tak rozhodně jsem neplánoval nevyužít příltežitosti. Když po mě hodil kunaiem a rozběhl se proti mě mečem spojil jsem nutné s ještě nunějším a opět se vrhl na zem v kotoulu. Čímž bych se měl dostat k ninjovi přímo pod jeho meč. Ze dřepu pak se mu pokusím zároveň chytit ruku s mečem a podtrhnout nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 14:32

Nomi

V klidu si mě trefil a raikiri mě probodlo zkrz na zkrz .... vystříkla moje krev a krev mi tekla i z pusy .... P-promin .. .řekl jsem do větru pomalu

Tawara -> Povedlo se ti to a ninja spad na zem
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 16:23

Tawara

V okamžiku kdy ninja spadl na zem jsem mu prudce dupnul na zápěstí ruky ve které drží meč, načež jsem se pokusil mu zbraň odkopnout z dosahu a poté mu přidupnout obličej aby se moc nepokoušel vstát.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 18:45

Kojiro

Měl mojí ruku skrz na skrz. Čekal jsem až se mu zastaví chakra.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 16:08

Nomi

Sklopenou hlavou jsem se naněj kouknul a moje 2 meče jsem upustil nazem ... zklamal jsem ... řekl jsem potichu pro sebe cely od krve a hlava mi spadla k hrudniku
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 21:02

Kojiro

V kyuubiho tlamě se znovu setmělo. Byl mrtvý. Teď už zbýva jen odvrátit zbytek invaze.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 21:40

Nomi ? a Nomi

Najednou se z obou začala slepovat barva a už nebyly bílej a černej .. ale pod těma barvama byly normální lidé .. byl to celkem šok .. bylo to spíš jejich pravá schránka jejich těla vypadali tak na 16 let .. a ten v kyuubiho tlamě najednou zprůsitněl a vypadl z kyuubiho tlamy a letěl k zemi .. dopadl nazem kde se hned oběvil krvavej flek a dopadl taky přesně vedle druhýho nomiho .. ležely vedle sebe 2 těla kterým bylo tak 16 oboum ... bývalej bílej nomi ten už nevidla ani hlásku ... ale ten bývalej černej kterej měl v hrudi díru pomalu otevřel oči a sledoval vedle sebe mrtvího koleku a pomalu mu tekly slzy i když on už si to ani neuvědomoval


Tawara -> ty hajzliku malej .. řekl pomalu přidušeně a nemohl nic dělat
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 12:45

Tawara

Hajzlíku? Hajzlíku? Já ti dám hajzlíkaty jeden zmetku starej, jak si dovoluješ ubližovat mé sensei co???
přidupů jsem mu pořádně obličej, načež jsem koncentroval chakru do sé pravé ruky a zaťal ji v pěst.
žádná odpověď? v tom případě se prospi...na věčnost
s tím jsem ho plnou silou Ishigenkotsu udeřil do hrudníku.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 14:05

Rei
Otevřela jsem oči. Co se stalo? Vtom jsem si všimla bojujícího Tawary. Chtěla jsem pomoct ale když jsem se zvedla začla mi třeštit hlava, takže jsem znovu spadla na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 14:09

Rinari

Přiběhla jsem k senseice,a podepřela jí.Sensei jste v pořádku? Zeptala jsem se ikdyž asi nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 10:17

Rei

Jo, jsem. Přikývla a chytla se zezádu na halvě. Když se podívala na ruku viděla krev.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:52

skoro všichni ninjové už byly mrtvy a se smrtí jejich velitele pár jedinců začlo utíkat .. utok byl odvrácen
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:55

Tawara-beru to tak že jsem toho ninju zabil...

Když jsem onomu otravovi udělal takovou fešnou díru do hrudníku otřel jsem si ruku a rychle přispěchal k sensei.
Hmmm prdlaj v pořádku, jste zraněná...hej Uchiho pomož mi odnesem ji k doktorovy
kývl jsem na tu holku z Uchiha klanu načež jsem si ještě sundal košili a obvázal s ní sensei hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:57

Rinari

Kývla jsem hlavou,jistě....Řekla jsem a pomohla jsem senseice,vstát.Vypadáto že má něco s hlavou. Řekla jsem při pohledu na její hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka je tu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka je tu!
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Světová ninja válka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: