Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Základna

Goto down 
+2
Check
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 10:24

Toshiro

"Jenže to je tvá chyba, že jsi se přeřekl, takže tady moc nemachruj a příště si dávej pozor na to co říkáš. Nevadí, že jsi se bránil, když tě Asuna slovně napadla, ale když jsi se takhle přeřekl, tak se nediv, že si to Tokuzen nenechal líbit." Řekl jsem mu s klidem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 10:32

Iraki
Vůbec jsem se nepohnul...
Samozdřejmě...Všichni jsou tady drsní...
Řekl jsem si spíš pro sebe a otočil jsem se, načež jsem šel do nějakýho temnýho kouta...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 10:33

Yuujin

Začal jsem se nahlas smát.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:39

Soul

Přidal se do smíchu .. na tu jejich divnou konverzaci a smál se nahlas a jasně

Nyoko

to jsou ale problémy .. řekla znuděne a dala si nohy na stůl
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:42

Kira

Ignoroval sem tu trapnou konverzaci a podíval se na "???". Nic sem neříkal, nebyl sem moc výřečnej typ, spíš sem čekal, že něco řekne on.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:47

Toshiro

"Fajn, já už k tomu nic nemám. Takže zatim se nic dít nebude a vyčkáme až zmizí ta Haiko a Yutaka." Řekl jsem a pomalu s ezačal zvedat, ale pak si zase sednul. "Chcete ještě někdo něco říct?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:49

Takahiro

Jo chcem ... proč rovnou nezničíme Yutaku samy ?? .. Aspon lidi uvidí že jsme se vrátili navíc pokud vím tak jich je jenom pár .. prohlásil havraní muž
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:10

Toshiro

"Proč se ukazovat, když pak můžeme vyvolat moment překvapení. Budou si myslet, že se všech organizací zbavili a pak přijdeme my."
Řekl jsem a v temnotě se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:21

Takahiro

Pravda ale mohlo to bejt rychlejší .. řekl a protočil očima
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:23

Kira

Když neodpovídal otočil sem hlavu k východu a odešel ven, když mě budou potřebovat najdou si mě.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 21:09

Yuujin

Neprestaval jsem se smat. Prislo mi hrozne vtipny jak se tu hadaj kvuli takovejm blbostem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 21:58

Toshiro

Podíval jsem se na Yuujina a pomalu se zvednul. "Fajn, támhleten to asi přehnal s nějakými prášky a tak pro dnešek končím schůzi a další bude až si Yuujin nešlehne." Řekl jsem a během pár sekund odešel.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 14:32

Yuujin

Pomalu jsem se prestal smat a otocil jsem ocima ke stropu. No konecne. Vstal jsem a odesel.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 21:18

Najednou se u Ikara Irakiho objevil v róbě zahalený Hotaka Deishitsu. Róba byla černá a byly na ní rudé mraky, někdo měl vždycky nějak vylepšený plášť a Hotaka měl k plášti přidanou kapucu, která byla větší a nebylo přez ní vidět do obličeje Hotaka. Jakmile Ikaru otevřel tak Hotaka promluvil. "Konoha je teď oslabená, jdeme pro Kyuubiho." Řekl tiše Hotaka. "Sejdeme se nahoře." Řekl a kráčel ven po schodech.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 21:43

Iraki
Jasně...
Řekl jsem a šel za ním...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:17

Takahiro

Kdy mě sakra vypustěj na svobodu ... řekl jsem si v mysli a procházel jsem se po sídle
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 08:34

Toshiro

Najednou se ozvalo v celé základně jakési zašumění a ozval se Toshirův hlas "Blíží se chunninské zkoušky, budu potřebovat, aby se tam ukázala Leila Hiroki a Yuujin, jenže Kira a jeho parťák budou připraveni, možná je tam pošleme jako zálohu. Ostatní se budou připravovat na následné útoky na vesnice po zkouškách. Zřejmě se vypravíme nejdříve za dvouocasim a trojocasim." Pak se rozhlas vypl.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 22 2010, 18:33

Yuujin

Eh?! Vydal ze sebe. Radši se připravím.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 13:34

V tu chvíli se ozval další rozhlas "Na zkouškách to probehlo dobře, tudíž začneme s plány. Minato Taiqza a Nyoko se připraví a mohou vyrazit do hor poblíž Iwagakure, pro druhou část medailonu Vzkříšení." Ozvalo se a ostatním došlo, že se jedná o medailon, který je prostředek pro splnění plánů Akatsuki (Pak to vše rozepíšu v kage room.)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:05

Nyoko

Konečně .. řekla jsem a vyskočila z podlahy na který jsem ležela a a bodala s Nyo do ní z nudy ... protočila jsem dýku v ruce a zandala jsem jí do krytu z postele jsem si vzala Akatsuki plášt s kapucou který jsem stejně nesnášela ale vzala jsem si to aby mi v horách nebyla zima a takže jsme ho stejně chystala před bojem zahodit ... navlékla jsem se doněj a zapla ... a pomalu jsem vycházela ze své mistnosti
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:58

Když v tu chvíli se ozval další rozhlas "Fajn, takže to rozjedeme. Rinaku Kaguya a Takahiro vyražte do Kumogakure pro Sanbiho. Není prioritou ho získat, ale zjistit hlavně vojenskou sílu Kumo a na jaké úrovni Sanbiho Jinchuuriki je. Myslim si, že je to nějaký chuunin."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:02

Rinaku

Zabručel jsem a vydal se směrem k východu.
Sanbi...
Pomyslel jsem si...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:07

Takahiro

Zjevil jsem se vedle Rinakua ... Svoboda .. řekl jsem svým tichím hlasem a šel vedle něho
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 08:34

Kiyoshi

Hai.. Řekl jsem bez dalších zbytečných otázek a poupravil jsem si plášť Akatsuki který jsem měl skrytý pod svím mohutným,černým hábitem a vyrazil jsem opět do Kumogakure.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:55

Ozvalo se další zašustění a z rozhlasu se jen ozval vůdcův hlas. "Fajn, V Iwě se právě uskutečňují naše plány a vypadá to dobře, takže pošleme rovnou jeden tým do Suichugakure pro sedmiocasého nebo šestiocasého. Kira a jeho parťák se toho ujmou. Vyrazíte za dva dny." Zvolal vůdce a ukončil rozhlas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna   Základna - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Akatsuki :: Hrací místnost-
Přejdi na: