Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Goto down 
+3
Clover
Srotak
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 09:35

Trojka
Všude kolem mě se rozrostla temná chakra, takže včely se buď stáhnou, nebo spálí...
Před smrští kunaiů jsem vyskočil do vzduchu, kde jsem se jakýmsi přemetem vyhnul i letícímu šípu...
Hold to na mě chtělo plán...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 09:58

Meiko x Nikko

Vypadá to na hodně divnou chakru, pomyslela si Meiko,a zatim nic nedělala.Nikko zatím přemýšlel,co by jsme mohli udělal,jako nějaký komplikovaný plán.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 16:11

Renji Hagane

Hmm...temná chakra, čo všetko spáli. Asi by sa hodil Suiton. No nanešťastie nemám veľmi na výber. Najlepšie bude nepodnikať nič zhurta a všetko si premyslieť. Ale na premyslenie mám len zlomok sekundy.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 19:01

Nikko

Tak nějaký plán by nemělo být těžké vymyslet, ale jak to udelat, aby se to dozvěděli i ostatní? a vystřelil jsem další šíp.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 20:07

Meiko

V klidu jsem stále,a sledovala Nikka,Hm...vapadá až moc silně.Aspoň si vyskouším svojí novou techniku. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 20:07

Meiko

V klidu jsem stále,a sledovala Nikka,Hm...vapadá až moc silně.Aspoň si vyskouším svojí novou techniku. Pomyslela jsem si.


Sorry za Double Post


Naposledy upravil Clover dne Thu Aug 12 2010, 21:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 20:21

Trojka
Nemohl jsem pochopit, proč mě pořád podceňovali...
Jeden slabý a ubohý a osamocený šíp mě nemohl zastavit...
Takže o zlomek vteřiny později letěl šíp směrem k zemi, rozkrojený napůl...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 21:13

Lai

Seděl sem v tureckém sedu a měl ruce v pečeti tygra, z dani mi vycházela chakra.
Nemůžu ho takhle podceňovat jedna loutka je málo... tohle chvíli potrvá... Sakra blbá mise zničila mi je všechny. Kde je sakra kage?!
Říkal sem si sám pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 22:36

Nikko

Už to mám. Meiko,zašeptal sem ji, jakmile hodím kouřovou bombu, udělej klona a sama se proměň na šíp pomocí henge. Já tě vystřelím za něj potom na něj zaútočíme z obou stran, na teď,jakmile bude ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 22:54

Meiko

Není to moc ryskantní? Zeptala jsem se,ale klony se už začaly tvořit.Sledovala jsem jejich tvořbu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 11:45

Nikko

Hmm možná trochu, ale neboj vystřelím tě mimo. a jakmile sem toto došeptal, tak jsem hodil kouřovou bombu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 12:54

Meiko

Klony byli už hotový,já jsem se proměnila pomocí henge na šíp,jeden klon byl při Nikkovi,druhý klon běžel na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 12:56

Nikko

Sebral jsem meiko proměněnou na šíp (ještě v kouři) a vystřelil sem na něho 2 šípy a meiko celkem mimo.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 13:43

Trojka
Bohužel nepočítali s tím, že také vytvořím pár klonů...
Některé mé klony zničily jejich klony.Navíc temná chakra odehnala kouř kolem mě...
Dva šípy shořely pod nátlakem temné chakry...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 13:48

// Meiko se změnila z5 a celá popálená odpadla do bezvedomí.. Konkrétně měla dost popálenou skoro celou levou část těla.

Tsuchikage

Dost!
Rozlehl se hluboký hlas půlkou vesnice. Před 3 stál nový Tsuchikage a vypadal docela naštvaně.
Vtrhneš si sem jen tak zraníš mé studenty a vesničany a k tomu ještě zboříš půlku vesnice.
Řekl sem už klidnějším hlasem.
Za tohle zaplatíš.
Řekl sem vážně. Podíval sem se na Nikka.
Odvez Meiko do nemocnice já se o to postarám.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 14:03

Nikko

Proboha co sem to udělal? Ano, Tsuchikage. řekl jsem a co nejopatrněji jsem zvedl Meiko a běžel do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 17:29

Meiko

Jenom jsem zasyčela bolestí,pak jsem upadla do bezvědomí....
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 20:18

Nikko

Uviděl jsem, jak Meiko omdlévá.Musím si pospíšit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 21:14

Trojka
Zaujatým pohledem jsem se podíval k Tsuchikagemu...
Kde je Idate???
Řekl jsem klidně.Zatím jsem nevěděl, co se s minulým Tsuchikagem stalo.Věděl jsem pouze, že je Sendokage mrtvý, ale o Idatem jsem zatím nic nevěděl...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 21:20

Tsuchikage

Nemusím ti odpovídat na otázky.
Řekl sem klidným hlasem. Z vrcholu bariery se vytvořila menší skulinka a z ní vyletěl tenký žlutý proud světla.
Inseiton: Miraa no jutsu (Živel meteor: Technika zrcadla).
Řekl sem hlubokým hlasem a proud světla obrovskou rychlostí mířil přímo na ruku s tvým mečem, byla to koncentrovaná síla slunce do jednoho bodu... takže něco jako silný laser.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 21:29

Trojka
Rychle jsem ucuknul, takže mě ten paprsek pouze škrtnul, ale nějaké větší zranění mi nezpůsoboval...
Potom jsem odskočil do bezpečné vzdálenosti od paprsku...Nebyla to bezpečná vzdálenost, ale kdyby se paprsek začal pohybovat, tak bych měl dost času na to útéct...
Hezký...Takže nebudeš nejslabší...
Řekl jsem s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 22:35

Nikko

Doběhl jsem až do nemocnice a sotva sem popadal dech.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 15:46

Yuu

Co je to za rámus? a s Týmem 4. jsme se běželi na místo, skama rámus vycházel. Tenhle rámus jsem naposledy slyšel při boji s vůdcem Haiko.. a pomalu jsem zrychlil a měl špatné tušení. Ta zpráva, to byla odpověď vyslání posil? Tady se musí odehrávat boj. a pomalu jsme se blížili na místo boje.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 18:46

Nikko

Předal sem Meiko sestřičce a běžel sem zpátky k místu, kdy byl ten týpek. Tohleto si nesmím nechat ujít.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 07:47

Tsuchikage

.............
Nic sem neříkal... ten laser ho měl jen rozptýlit, protože sem potřeboval několik vteřin na to, aby meteority prošli atmosférou. Ve chvíli, kdy Trojka uhl začal z oblohy padat meteorový déšt... Bylo to asi 30 malých meteorytů o velikosti dvacetikoruny a letěli pekělně rychle... takže něco jako vystřelená kulka... Všechno to mířilo na trojku asi v 5 metrovém okruhu okolo něj.... Pokud ho to zasáhne nemělo by ho to zabít, ale aspoň dost popálit a možná odrovnat nějakou část těla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: