Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Goto down 
+3
Clover
Srotak
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 09:40

Trojka
Z tohohle důvodu byla kolem mne temná chakra, která většinu z kamínků popalovala a pro ten zbytek jsem měl připravené obranné jutsu...
Kamínky mnou doslova prolétávaly a zanechaly za sebou díry, které se okamžitě zscelily.Prostě jsem se jenom na místech nárazu rozpůlil a pak jsem se zase daal do pořádku...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:20

Tsuchikage

Vytáhl sem asi 10 kunaiů s výbušnýma lístkama a hodil to po něm... Žár z výbuchu by s tím bahnem měl něco udělat... Mezitím sem si připravoval další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:38

Yuu ze Suichugakure

Doběhl jsem se svym týmem k bojišti Tsuchikageho a těch dalších. Nevěděl jsem co se to děje a tak jsem na kage zvolal. "Neseme zprávu ze Suichugakure!" A pak jsem vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:50

Lei

Konečně sem dokončil své loutky ale už sem je nepotřeboval, protože kage zasáhl... Když sem si všiml těch ze Suichu přiběhl sem k ním.
Jsem Lei Zenari velitel ANBU Iwagakure, Tsuchikage je zrovna zaneprázdněn... Nepleťtě se mu prosím do cesty, ať vás pak nemusí zachraňovat.... Zprávu můžete předat mě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:58

Yuu

Přikývnul jsem hlavou a vytáhl z kapsy dopis, který jsem hned předal veliteli ANBU. Za doby předchozího Tsuchikage bylo normální, že si SUichugakure a Iwagakure říkají takovéhle věci a jsou spolu v kontaktu, protože Suichugakure a Iwagakure byly vždycky velmi zpřátelené vesnice. Pak jsme z vesnice odešli směrem do Suichugakure.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:14

Lei

Dopis mi zmizel v rukou přemístil sem ho na bezpečné místo...
Až to Tsuchikage vyřídí dám mu ho.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:23

Nikko

Doběhl sem na místo, kde tsuchikage bojoval. Ty jo to bude bitva.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:35

Meiko

Když mě Nikko,předal lékařům,tak mě donesli na pokoj.Tam mi různýma způsobama,léčily spáleniny.Já jsem jen civěla do stropu.Proč...?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:54

Trojka
Přede mnou se objevila zeď z bahna, která absorbovala většinu kunaiů a následných výbuchů...
Po prachu z výbuchů jsem vyskočil z dýmu a ve velké rychlosti jsem se pokusil přímým seknutím zashánout Tsuchikageho...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:53

Tsuchikage

Na mém místě se objevil kus meteoritu... Ten v zápětí vybuchl, byl to docela silný výbuch.. Já se objevil asi 15 metrů od výbuchu a sledoval co se tam děje.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:58

Trojka
Výbuch mě odhodil pár metrů dozadu, ale zásah jsem ustál a nespadl jsem na zem...
Byl jsem trochu vyčerpaný, ale nenechal jsem na sobě nic znát...
Hra s klony...Jak dětinské...
Pousmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 10:27

Tsuchikage

Rád si občas zavzpomínám na staré časy.
Řekl sem energeticky, mezitím se z místa výbuchu začal vznášet menší popel, který se dostal i přes tvou auru, dokonce jí i trochu narušoval, celé se to přilepilo na tvé tělo a ty sis mohl všimnout, že je to vodič chakry. Já sem složil 5 pečetí a zmizel pryč, objevil sem se v jedné z mích pevností, položil sem dlaň na kamenou zem a vykřikl.
Kuchyose no Jutsu!
Trojka se objevila předemnou... Mohla si všimnout, že se den přeměnil na noc a mohl vidět všechny hvězdy... nad námi se tyčila skleněná kopule a na pravo od jejího pohledu šla vidět planeta Země... Byli sme na orbitu Země.
Už nebudeš ničit Iwu, tady ten boj v klidu dokončíme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Hrdina opět mezi živými!
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme
» Tým 1 a Tým 2 v akci
» Tým 1 a tým 2 v akci (part 2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: