Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Goto down 
+3
Clover
Srotak
Check
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 21:26

Trojka
Zase jsme směřovali do Iwy...Zase mě to nebavilo a bohužel jsem byl potichu...
Už mě to padoušství moc nebavilo...Ale vykašlat jsem se na to nemohl...


________________________

nikdo to nezaložil, tak jsem to založil...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 13:51

Tsuchikage

Seděl sem ve své kanceláři a procházel si staré svitky o Orlí urně. Několik vteřin na to začal jeden z kamenů, které sem měl v řadě postavené na vedlejším stolku zeleně zářit.
Narušitelé.
Problesklo mi v hlavě a vytáhl sem z šuplíku zrcadlo, chvíli sem se soustředil a v zrcadlu se objevil satelitní pohled na ty dva.
Uvidím jak si poradí s bariérou... taky bych mohl vyzkoušet schopnosti geninů.
Pomyslel sem si a dál sem ty dva sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 22:47

Trojka
Věděl jsem, že nás někdo sleduje, ten pocit tu byl.Hádal jsem, že to byly buď stráže, nebo samotný Tsuchikage...
Bariéru jsem moc neřešil, přes tu se dostanem hned...
Došel jsem k bariéře a přiložil jsem k ní můj obrovský meč, Kubikiri...
Potom začala pečeť na meči trochu zářit a všude kolem nás se objevila temná chakra, která dokázala bariéru na jedno místě uvolnit, a díky tomu jsem v klidu prošel dál...
Počkal jsem, až přejde Čtyřka a potom jsem pečeť uzavřel...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 19:03

Meiko

Když nám řekl sensei že máme volno,tak jsem se usmála,Nikko pojď zajdeme třeba na ramen. Řekla jsem mu,a čekala.

Nikko

Přestal jsem běhat,když nám sensei dal volno,tak jsem byl připravenej na odchod,ale v tu chvíly mě okřikla Meiko,že prý zajdem na rámen,já jsem se usmál,a kývnul hlavou.


Methyl mě požádal o zástup,poslal mi to jako PM.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 19:21

Renji Hagane

No super. Toto je ako byť vo väzení. Každý môže povedať: "je to pre vašu bezpečnosť" a pritom je to len prostriedok ako nás udržať pod zámkom. Ešteže už viem Kei kunai. Zase si pripadám o niečo silnejší a možno aj múdrejší. Zase som v novom týme ale kto je náš sensei, nemám šajny. Dnes si dám pauzu. Nebudem sa učiť žiadnu novú techniku. Prejdem sa po Iwe. Už dávno som to nerobil.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:08

Nikko

TAk jsem še s Meiko na rámen,byl moc dobrý.( Ten zástup je od zítřka, ale tohleto byl asi můj poslední koment.)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:16

Meiko

Jedly jsme rámen,já jsem se docela stydlivě usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:22

Nikko

Je celkem hezká a silná pomyslel sem si, když se na mě usmívala a taky sem se na ni usmál.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:37

Meiko

Líbí se mi... Pomyslela jsem si,když jsem dosrkla poslední nudly.chutnal ti ramen? Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:38

Nikko

Chutnal a moc. A co budeme dělat teď? Sem tu nový a nemám co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:40

Meiko

To nevím. Chvilku jsem přemýšlela,když mě něco napadlo.Mohl by si mi říct o sobě víc?,zeptala jsem se ho.S úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:43

Nikko

Pocházím z velmi daleké vesnice, která byla ale naneštěstí vypleněna. Byl sem poslán rodiči pro pomoc a dneska sem konečně došel do iwy a nemám ani kde bydlet. Nevíš kdy bych mohl sehnat bydlení?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:49

Meiko

Aha...no nevím,možná by si mohl.Eh... trochu jsme se zarazila,a začervenela jsemm se,mohl by si zatim bydlet třeba u mě. Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:51

Nikko

Hmm to by šlo a kde bydlíš?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:53

Meiko

V paláci klanu Kamizuru,ale myslím že bys mohl. Řekla jsem a mrkla na něj,pomalu jsem šla směrem k paláci klanu Kamizuru.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:54

Nikko

Všiml sem si, jak na mě Meiko mrkla a následoval jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:58

Meiko

Když jsme došli k paláci klanu Kamizuru,tak jsem otevřela dveře,a následovala jsem do svého pokoje.Tam jsem pustila Nikka,chovej se tu jako doma. Řekla jsem a sedla jsem si na svojí postel.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 20:59

Nikko

A budeme tu bydlet v jednom pokoji, anebo máte nějakou volnou místnost? A neměli bychom se někoho zeptat?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:04

Meiko

No volné místnosti to si nejsem jistá,většina místností je zaplněná.A ptát se nemusíme,je to můj pokoj.A to co v něm je je celkem moje věc.Řekla jsem a mrkla jsem na něho.S začervenalým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:08

Nikko

Tak já si teda ustelu na zemi usmál sem se na Meiko. Vytáhl sem z batohu spacák a dal si ho na zem. Tak a už to mám nachystaný.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:11

Meiko

Usmála jsem se,jedna z mích včel,sletěla k Nikkovi,a zabrousila se mu do oblečení,bude pořád stebou,abych věděla kde si,když se náhodou někde ztratíme. Řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:32

Nikko

Tak díky a provedla by si mě městem? Tohleto je tak trochu nepříjemný, že bude vědět o každým mým pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:50

Meiko

Usmála jsem se,jistě,jen tak se zeptám.Nechceš vědět ještě ty něco o mě? Zeptala jsem se,a pomalu jsem se zvedala.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:53

Nikko

Jasně že chci o tobě něco vědět. a nesměle se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:57

Meiko

Trochu jsem se začervenala,no tak já mám úplný opak toho tvojeho,já bydlím ve vesnici,a stále tu žiju.A k smrti jsem se přiblížila jen jednou.Jinak když se na mě podíváš tak to mluví za vše. Řekla jsem a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])   Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD]) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hrdina opět mezi živými!
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme
» Tým 1 a Tým 2 v akci
» Tým 1 a tým 2 v akci (part 2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: