Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru

Goto down 
+2
raul2653
anthraxik
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeThu Aug 05 2010, 23:49

...

___________________________________
-Kancelář Vůdkyně Tanami

Tanami
Mile se na vás usmála.
"Opravdu chcete misi? Nemůžu vám zaručit že ji dostanete, ale můžu vám dát šanci ji dostat.
Pojďte se mnou do soubojové arény."

-Soubojová aréna

Do arény vchází Lei, ...


Naposledy upravil anthraxik dne Fri Nov 05 2010, 08:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 16:30

Na náměstí probíhala obrovská slavnost. Všude byly mraky lidí. Po náměstí byly rozmístěny trhy a mezi nimi byly skupinky pocestných umělců. Našli se mezi nimi kejklíři, hudebníci, herci, kouzelníci ale i ninjové s neobvyklími schopnostmi. V čele náměstí stálo velké podium na kterém se pomalu shromažďovali nejvlivnější a nejváženější lidé naší země. Za podiem se připravovali členové klanu Tachihara na odpálení největšího ohňostroje odpáleného na tomto světě.
Čekalo se také na slavnostní jmenování nové vůdkyně do čela země. Všichni jí po nedávném souboji s minulým vůdcem dávno uznali, ale byla to formalita kterou nešlo přeskočit. Všichni se těšili na její proslov.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 16:48

Siture

Když jsem ráno vstal viděl jsem,že venku bylo krásné počasí,a tak jsem si dal něco menšího k jídlu a potom jsem vyrazil do města,nejdříve jsem zašel na naáměstí,kde jsem viděl mohutné přípravy na ohnostroj a mnoho stánků,u každého jsem se chvíli zastavil a díval se co lidé předvádí,potom jsem čekal na náměstí až dorazí vůdkyně a na její proslov.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 17:17

Minori Katsuki

Yare, yare, to už je ráno ? Zívla jsem si,protáhla se a vstala jsem z postele. Poté jsem se šla umýt, nasnídat a obléct. Dneska je významný den, jsem zvědavá na kageho. Vzala jsem si katanu a vyrazila do města. ulice byly plné lidí. Všude okolo byly samé stánky, kejklíři a různí ninjové. S otevřenou pusou jsem na to zírala. Pááni.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 17:26

Náměstí se začalo plnit čím dál více. Do davů se přidali obchodníci kteří připluli lodí a dokonce i nějací turisté. První po několika desítkách let.
Ještě vetší zmatek nastal, když pod nohama všech začali běhat i malí ninjové z akademie. S jejich křikem jste se slyšeli ještě méně a tak jste se museli překřikovat. A když se překřikuje celé náměstí, to je velký rámus.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 17:36

Siture

Za chvíli to bylo na naměstí k nesnesení,byl tam strašnej bordel všichni na sebe křičeli a nebylo slyšet vlastního slova.Musim od toho pryč to je hrozný,počkam na vůdkyni trochu stranou.Řekl jsem si a poodešel do postraní uličky,kde byl větší klid a tam jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 19:36

Gray Chojuri

Pomalu jsem se zvedl z postele a podíval se na hodiny. "Sakra!" Zvolal jsem vylekaně a v tu chvíli mi do okna vlétl malý žlutý pták. "Já vim, že jdu pozdě." Řekl jsem ptákovi. "No však dělám." Lidé by si řekli, že jsem blázen, ale ti co mě znali, tak vědí, že mám Kekkei Genkai na mluvení s ptáky kolem mě. Naházal jsem na sebe oblečení a vyběhl ven. Doufám, že to zahájení stihnu. V tu chvíli už jsem uslyšel ten randál tam a pochopil jsem, že to stíhám v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:04

Mizuki

Nande? ..to už je ráno..achjo.. Protáhla jsem své štíhlé tělo a prohnula jsem se v zádech..chvilku jsem tak zůstala ale potom jsem se neudržela a zase jsem se zabořila do postele. Další zbytečnej den...taková nuda.. Vstala jsem a prohodila jsem si své krásné bílé vlasy s černýma konečkama.Schodila jsem ze sebe své růžové pižamko a vyšpulila jsem zadek k oknu.. podle toho strašného randálu který jsem doléhal až z náměstí jsem jen s znechuceným pohledem hodila hlavou a došla jsem ke skříni s prádlem Hmm jaké bych si jen měla vzít kalhotky ? ..hmm.. Špitala jsem si pro sebe protože i přes mou velice tichou povahu na veřejnosti..jsem v soukromí docela "normální" ... Juj ty jsou pěkné.. Vzala jsem si krásné pevnější černé kalhotky které mi zpevníli zadeček a vytvarovali ho do ještě krásnějšího tvaru než byl.. dále jsem si navlékla černou podprsenku která mi ladila ke kalhotkám a hodila jsem přes to své oblíbené černofialové pruhované "tričko".No nedá se to ani nazývat tričko spíše pokrývka která zakrývala prsa a střední část hrudníku....dále jsem si navlíkla pevnější ale né moc těsné černé kalhoty které mi opět tvarovaly mé krásné tělo po matce a na konec jsem si navlíkla na pravou ruku černé potítko a na levou svůj oblíbený náramek..
Tak to by bylo.. Řekla jsem si a seběhla jsem do koupelny si vyčistit zuby a trošku si poupravit své "scene" vlasy a obličej. Po pár minutách jsem konečně zamířila z domu směrem na náměstí..

15 minute's later

Když jsem dorazila do středu dění..náměstí bylo celé přecpané lidmi a všichni se kolem mě otírali a strkali do mě.Bylo mi to celkem nepříjemné tak jsem pomalu zamířila ke straně..kde bylo méně lidí.. Zdovolením prosím... ..... Děkuji..uhněte prosím.. .... Eh..pardon..omlouvám se..z cesty prosím.. Opakovala jsem v kuse potichým hláskem až jsem konečně dostala ke kraji náměstí kde bylo nejméně lidí....Je to tu strašně malé na takolik lidí...nelíbí se mi tu.. Povzdechla jsem si a sedla jsem si na dřevenou lavičku která byla opřená o jeden dům který tvořil "hranici,zeď" náměstí. Uvelebila jsem si tam a odtamtud jsem pozorovala hromady lidí kteří se překřikovali a tlačili se mezi sebou navzájem...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:23

Mizuki - Kousek od tebe na budově byla přilepená na papírku malá pečeť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:29

Mizuki

Když jsem se rozhlížela kolem zahlédla jsem nějaký divný papírek na zdi s pečetí.. Co to ? Zeptala jsem se sama sebe v mysli rozhlídla jsem se kolem jestli mě někdo nepozoruje... Hm.. Pomalinku jsem vstala a nenápadnou chůzi jsem došla ke stěně kde byl papírek nalepen.. Neváhala jsem a šetrně a pomalu jsem se pokusila sundat papírek s pečetí..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:34

Mizuki - Papírek jsi sundala lehce, ale jak jsi odtrhla poslední kousek, tak se zableskl ostrým světjem, které tě oslepilo. Pečeť máš stále v ruce. Držel se tě jako by byl přilepéný.

Siture - Zahlédl jsi záblesk.


Naposledy upravil anthraxik dne Tue Sep 28 2010, 00:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:38

Mizuki

Lidé se na mě dívali trošku podivně a asi moc nepochopili co to bylo za ostré světlo.. Co to....? Nechápavě jsem se dívala na papírek a potom jsem se koukla do davu..Možná bych o to měla někomu říct..tohle se mi moc nezdá..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:44

Siture

Nic se tam nedělo,vůdkyně stále nepřicházela.
Určitě nic neprošvihnu když se budu podívat trochu do města.Řekl jsem si a po pár metrech jsem si někoho všimnul jak ho ozářilo nějaký bílý světlo.Co to je?.Řekl jsem si a díval se na to.Poté jsem přistoupil ještě o kus blíž.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:50

???

Varování
Rychle jsem přeběhla po střechách a seskočila pár metrů za Mizuki právě když se otočila.
"Ale, ale, ale. Coppak to tu máme za zvědavce."
Stojí před tebou mladá žena s neurčitým výrazem v obličeji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:54

Siture

Před tu holku,kterou ozářilo to světlo skočila ještě nějaká další.Kdo to je?co dělaj?mohla by být možná zábava.
Řekl jsem si a ustoupil jsem trochu dozadu,kde jsem čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:58

Mizuki

Na chvilku mě to ostré světlo oslepilo tak jsem se otřepela a promnula si oči.Vtom jsem uviděla ženu stojící předemnou... E..Kdo..jste? Řekla jsem potichým hlasem a udělala jsem krok do zadu..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:07

???

"Ptala jsem se první ale řeknu ti to." odpoví a na její tváři se rozzáří úsměv.
"Neboj se mě. Jmenuji se Lei Wang. Pojď ke mě, já ti to sundám."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:12

Siture

Wow Lei wang to je myslim jounin naší vesnici.Řekl jsem si s velkým překvapením.
Potom jsem vyšel trochu blíž,abych ji viděl lépe a mohl se opravdu přesvědčit že je to ona.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:24

Mizuki

Trošku jsem zrudnula a pomalým tempem jsem docupitala k Lei.. Gomenasai~..Nastavila jsem ruce s papírkem a sklopila jsem hlavu..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:28

Lei Wang

"To nic, byla jsi jen zvědavá. Ale asi jsi malinko nevychovaná, protože jsem od tebe stále neslyšela tvoje jméno mladá dámo." při tom ruční pečetí uvolnila lístek který se pustil a snesl se na zem.
Zvedla jsem ho ze země a připlácla zase na zeď. Pak jsem zečela skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:38

Mizuki

Eto...jmenuji se Mizuki...Mizuki Yuki Vykoktala jsem ze sebe slabím hláskem a koukla jsem jak zase přilepila počeť na zeď..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 01:52

Lei

"Takže Mizuki? Ráda tě poznávám." řekne a podá ti ruku. "Asi bych ti to neměla říkat ale budu tvým novým senseiem."
"Tohohle si nevšímej, je to na štít proti ohňostroji. Jsou rozmístěny všude Bez štítu by to bylo hodně nebezpečné. Vůdce Tachihara má připraveno něco extra nakonec.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 08:30

Mizuki

Um..taky mě těší..a ještě jednou se omlouvám.. Mírně jsem se usmála na senseiku Achjo,příště na nic raději šahat nebudu..Trošku jsem potřásla rukou a přesunula jsem se na lavičku kde jsem si sedla do posedu "alá L" a kolena jsem si přisunula až k bradě..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:08

Minori

Už mě vadil ten hluk, tak jsem vyskočila na střechu a sedla si, záda jsem měla opřená o komín. Vytýhla jsem katanu a brousek a začala jsem brousit. Chtěla jsem ,,zabít,, trochu času.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:47

Siture

Po chvíli jsem vystoupil z rohu a šel se podívat ještě blíž na tu ženu.Dobrý den jmenuji se Siture a jsem tu nový genin,vy jste určitě Lei Wang,rád vás poznávám.
Řekl jsem ji zdvořile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Náměstí Suichugakure
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: