Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru

Goto down 
+2
raul2653
anthraxik
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 05:48

Minori

Poslechla jsem si proslov nové vůdkině a pak se dívala na ohnostroj.Páááni. Sledovalal jsem z pusou dokořán ohnostroj. Něco tak impozantního jsem ještě neviděla. Poté jsem se podívala po okolí jestli neuvidím ostatní, když jsem viděla ty dva na zemi tak jsem se šibalsky zahihnala . Máme tu nový páreček.Docela se k sobě hodí. Otočila jsem se zpátky čelem k podiu.Vzpoměla jsem si ,že po ukončení téhle akce se geninové mají dostavit do zadu. Počkám až se to tu trošku vyprázdní...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 13:57

Mizuki

Když mi podal Gray ruku tak jsem v rychlosti v stala a hodila jsem uražený pohled.. Že využívám davu? To bych si teda dala.. Skoukla jsem pohledem Graye a pak jsem s uraženým pohledem odkráčela za vůdkyní.. Byl to hezkej proslov.. Usmála jsem se a stoupla jsem si mezi ostatní geniny.Nic jsem neříkala pouze jsem si je prohlížela..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 16:58

Když všichni dorazili dozadu za podium, odvedla vás vůdčina pomocnice do jedné blízké budovy, která byla vyklizena pro potřeby oslav. Tanamin smích byl slyšet už z dálky a krásně hřál u srdce.

Tanami

"Vítám vás přátelé. Ráda vás vidím." řekla jako by vás znala už od mala. "Určitě jste už celí napjatí. Dnes je to poprvé co dostanete tým a senseie se kterými budete chodit na první mise. Pamatuju si na svůj první den." rozvzpoměla se ale pak zatřásla hlavou "Co to dělám, tohle je přece váš den, tak vás nebudu zdržovat. Siture, Mizuki a Gray začínají na pláži a senseie jim bude dělat Lei Wang. Doufám že ji budete mít rádi tak jako já. Riuka a Minori začínají u přístavu v soubojové aréně kde se k vám přidá i třetí člen.. Jejich sensei je Kazuya. Doufám že ho budete mít také rádi. Mezi námi " dá si ruku před pusu a ztiší hlas " je to starej paprika a mrzout, ale když ho trochu poznáte tak snad nebude tak hrozný.
Přeji vám všem hodně štěstí a kdyby něco, tak se za mnou kdykoliv stavte. Pokud nemáte nějaké otázky, tak můžete jít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:13

Mizuki

Pouze jsem přikykovala a usmívala jsem se..když ovšem vůdkyně domluvila tak jsem špitla se sklopenou hlavou.. I přesto že ho nemám moc v lásce....prosím nepomlouvejte mého strýce předemnou..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:17

Siture

Dobře díky.Řekl jsem Tanami a poté jsem si zašel do města,kde jsem si koupil něco malého k jídlu a poté sem šel domů,kde jsem se stavil jen na chvilku pro svoji glavii,kterou jsem si hodil přes rameno
.Tak ted už sem připraven.Řekl jsem si a šel jsem hned na pláž,kde měl být připravena naše senseika.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:44

Tanami

"Omlouvám se ti Mizuki, ale zrovna od tebe bych čekala, že se mnou budeš souhlasit."
Zamyslela se a pak se smíchem řekla "Asi jsem ti ho měla nechat jako senseie, jak si přál. Výslovně o tobě jsem se s ním pohádala. Chtěl tě učit, ale měl by na tebe podstatně vyšší nároky než na ostatní a tak jsem mu domluvila, aby tě učil jen občas. Nechtěla jsem aby si byla pod tlakem a taky aby jsi se senseiem měla normální vztah žák - učitel."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:48

Mizuki

Neříkám že nesouhlasím ale je divné ho pomlouvat předemnou..Možná je takový jaký je..ale rozhodně je to silný Shinobi a přece jen kvůli jeho vlastnostem by jste ho nemusela pomlouvat...Jinak děkuju..ráda se seznámím s jiným senseiem.. S úsměvem jsem se uklonila vůdkyni a utíkala jsem domů..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 19:41

Gray

"To byl vtip." Řekl jsem trošku znuděně, protože na mě hned tak vylétla, ale to už byla pryč. No nic, třeba spolu nebduem v týmu, tak se už moc neuvidíme. Pomyslel jsem si, ale realita byla jiná, jelikož nám vůdkyně řekla týmy, při čemž jsem se dozvěděl, že jsem s tou dívkou a tim klukem co má tu zvláštní zbraň. Zeptat jsem se ani moc nechtěla a tak jsem se rozešel na pláž s úsměvem na tváři, protože mi na rameno přistál ptáček a něco mi říkal.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 20:13

Minori

Poslechla jsem si vůdkyni ,kývla jsem na souhlas a vyrazila jsem do Arény. Takže budu v týmu s nějakým Riukem a opozdilcem, no supr. Když jsem dorazila do arény tak jsem si sedla na zem a opřela se o zěd.Dívala jsem se na oblohu a pozorovala mraky, které byly různých velikostí a tvarů.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 21:01

Riuka

Poslechla jsem si Tanami a když domluvila, odešla jsem z náměstí domů. Tam jsem si pobrala pár věcí, a vydala se k soubojové aréně. Kdo je asi ten třetí z našeho týmu? No to je jedno. Hlavně musím najít Kazuyu. Říkala jsem si po cestě a když jsem dorazila na místo, rozhlédla jsem se a uviděla tu holku jak tam sedí. To musí být ta Minori. Nevypadá moc přátelsky. Přemýšlela jsem a pak se otočila, zda je tu i ten třetí z týmu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 21:57

Mizuki

Rychle jsem přiběhla domů a znaveně jsem si oddychla..Pfuj..strašnej den toto..a ještě mám být s tím nezdvořilou v týmu!! eh.. Hodila jsem si na záda svoje 2 katany a trošku jsem se nalíčila a očistila protože jsem byla dost špinavá jak jsem se tam válela po zemi.Potom jsem pomalu vyrazila na pláž...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 22:44

Pokračujte na jiná témata - Pláž nebo Soubojová aréna

Riuka je ona

Přečťete si profil těch se kterými jste v týmu. To máte za domácí úkol. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru   Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Náměstí Suichugakure
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: