Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zvonec a Konec

Goto down 
+6
Check
Nero
Aspi
Clover
Kakuza-chan
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 19:22

Tawara

Sensei, sensei vzpamatuj te se, co se děje?
zeptal jsem se a co možná nejšetrněji s ní zatřásl.
Co se děje? Je Jinchuuriky v nebezpečí?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 19:32

Yari

Arogantně jsem stál na střeše a černý plášť mi vlál ve větru. Vau....začíná to bejt zajímavý,doufám že poteče krev. Ušklíbl jsem se a sledoval jsem souboj.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 19:35

???
Pořád jsem stál nahoře a sledoval jsem okolí...
Práci jsem nechal na parťákovi...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 19:46

Rinari

Zaslechla jsem výbuch,rozeběhla jsem se k místu,kde jsem ho slyšela.Bylo tam několik lidí,Kiro-sensei,. Pomyslela jsem si,a nemluvně stála na baráku.V očích se mi oběvil Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 19:57

Yari

Nachvilku jsem koukl na přicházející Rinari. Další divák ? doufám že se zapojí..čím víc krve tím líp.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:14

???

Začal jsem se smát, protože mi dal hrozně velké množství chakry. Nesmál jsem se nahlas a ani to nebylo vlastně moc slyšet. Pak jsem se podíval na Yariho, o kterém jsem věděl a strhnul jsem si svůj černý pláš´t s rudými mraky a ukázal na něj rukou, která najednou zčernala, pokryla se šedivými šupinami, mnohem se zvětšila a vytvořilo se mi z ruky jakési dělo v jeho hlavni se začala hromadit modrá chakra, která najednou vystřelila na Yariho a ozval se hlasitý výbuch, protože to byla hrozná rána, díky chakře Kyuubiho.

Zvonec a Konec - Stránka 2 Prince_Zuko___Rerender_by_Ninjatic[/center]
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:38

Yari

Když jsem viděl že na mě útočí skočil jsem ze střechy dolů aby mě ta chakra tolik nezranila.Zvedl jsem se ze země a sundal jsem si luk ze zad. Tohle si pos**l Měl jsem trošku naraženou ruku ale pořád jsem udržel luk.Vyndal jsem si šíp z toulce a natáhl luk přímo na něj.Sežer si to Vystřelil sem přímo na něj.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:46

???

V tu chvíli se šip zlomil o mou změněnou ruku a já znovu namířil na Yariho, ale tentokrát jsem vystřelil sice slabší, ale více střel, aby nemohl jen tak uniknout.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:49

Kiro

Stlačil jsem svoje břicho a na střely vyslal vzdušnou vlnu, aby alespoň trochu změnili směr. Už tam stál 8mi ocasý kyuubi.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:59

Rinari

Při té ráně,jsem spadla z baráku,nečekala jsem to.Postavila jsem se,a znovu vyskočila na barák,když jsem viděla že útočím po nějakým klukovi,tak jsem akorád zbystřila pohled,a čekala.Co dál vyvede.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:05

Yari

Jinchuuriky naštěstí střeli odvrátil tak jsem to neschytal...opět sem vyskočil na barák a natáhl další šíp. Senshin no jutsu.Šip natažený v luku začal jiskřit a začali kolem něj lítat blesky... vtom se mi v očích objevil Sharingan a ještě lépe jsem zaměřil. Chcípni
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:12

???
Objevil jsem se u Yariho a přesným kopancem do hlavy patou jsem ho skosil na zem...
Poté jsem zase zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:22

Yari

Otřepal jsem se a zase sem vstal. To si ze mě dělate .... Opět jsem natáhl šíp s technikou Senshin no jutsu a "bleskový" šíp jsem hnedka vystřelil na toho s tou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:31

???

Divil jsem se, že se ani neptali, kdo jsme, což mi přišlo normální. Poté se na mě však rozletěl šíp a já myslel, že je normální a tak jsem zase jen nastavil ruku, ale v tu chvíli se mi do ní šíp zasekl a já trošku zařval, a pak jsem ho vytrhnul a podíval se zpět na Kyuubiho, aby se můj kolega postaral o zbytek. Pak se mé ruce změnili na mnohem větší černé, šupinaté pazoury a já se s nima rozeběhl na Kyuubiho, že mu dám pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:40

Yari

Čekal jsem že teď po mě půjde zas ten druhej..začal sem skákat ze střechy na střechu a připravil jsem si další šíp.


Naposledy upravil Genesis dne Mon Aug 23 2010, 10:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 10:31

Rei

Ukázala na blížícího se, teď už devítiocaseého kyuubiho. Když se objeví kyuubi nevěští to nikdy nic dobrého.

Kyuubi

Napřáhl jsem jeden ze svých ocasů a mrštil s ním proti tomu co na mě běžel.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 12:07

Tawara

Zadíval jsem se na Kyuubi a lehce se kousl do rtu.
To je špatný hodně špatný..
Asi bychom se měli hnout sensei, být takhle blízko Kyuubi může být zdravý škodlivý...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:30

Rei

Vyskočila jsem na trosky abych měla lepší přehled ale moc to nepomohlo. Běžela jsem dál. Dokud je kyuubi pod kontrolou tak se nemusíme bát...
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:42

???

Přesně o tohle mi šlo, aby na mě konečně zaútočil nějakou svoji částí těla, protože v tu chvíli jsem se jeho ocasu chytil a z mého těla do něj vjelo asi 5 bodáků co mě tam drželi. Následně jsem napřáhl ruce, spojil je a vytvořilo se z nich jakési dělo, které načerpalo masivní chakru Kyuubiho a já to na něj vystřelil, byla to naprosto neuvěřitelná ráne, jejiž tlaková vlna zničila baráky kolem nás.

Pozn.: Asi už jste pochopili, že se jedná o schopnosti co měl Juugo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:43

Tawara

Následoval jsem sensei pro případ že by potřebovala mou pomoc.
Ano, dokud je Kyuubi pod kontrolou to je to podstatné
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:50

Yari

Odskákal jsem na nějakou vysokou střechu a opět jsem natáhl šíp. Senshin no jutsu! Kolem šípu začali lítat blesky a já pomocí Sharinganu přesně zameřil nepřítele který stál proti Kyuubimu a vystřelil jsem směrem na srdce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:59

Yari sice vystřelil, ale šíp roztavil nával chakry, protože té kolem bylo velké množství, ikdyby jsi trefil, tak to "???" nic neudělá, protože má díky Kyuubimu posílenou kůži.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 14:10

???
Yari si myslel, že se mě zbavil, ale to byla chyba...
Objevil jsem se opět za ním a tentokrát jsem mu podkopnul nohy...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 14:15

Nero

Sice mi podkopl nohy ale neztratil jsem rovnováhu a koncetraci.Když jsem cítil jeho kopnutí udělal jsem salto dozádu přes jeho nohu a potom jsem se odrazil od země a skočil jsem dolů z domu.
Ten po kterým jsem střílel mohl cítit menší ochrnutí v ruce kterou si předtím myslel že odrazí zelektrizovaný šíp. Díky jeho posílené imunitě kvůli Kyuubimu mu to nevyřadilo ruku úplně ale mohl to cítit.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 17:48

Kyuubi

Trhnul jsem ocasem dozádu nejrychleji jak jsem mohl a mrštil jsem ho proti skále.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Zvonec a Konec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvonec a Konec   Zvonec a Konec - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zvonec a Konec
Návrat nahoru 
Strana 2 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Konec....
» Je konec! Oslavujem či truchlíme?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: