Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Začátek Začátku

Goto down 
+9
Rhaegar
Páťa
anthraxik
Pein
Morgen
Forward
Koketsu
Meiki_Ookami
Ramaru
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 15:37

Dneska byl dost větrný den znamenalo to jedno blížilo se něco zlého ...

odmaturovaly jste asi před 3 měsicí a ted jste měli volnosti

Irakage

seřazoval a tvořil jsem týmy geninů hodlal jsem to rychle zveřejnit měl jsem stím spoždění
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:56

Akito

Procházel jsem se po vesnici a vzpomínal jsem na staré dobré časy v lavici, kdy byl život ještě bezstarostný, člověk mohl vyvádět blbiny a podobně. Teď už asi moc lidí nedostanu na Oiroke techniky, ale co..... Pořád se tací najdou.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:59

Hizashi

Prechádzal som sa po dedine aj keď fúkal vietor tak slnko svietylo celkom dosť. Ach to slnko je ale protivné asi si nájdem niaku uličku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:05

Hiroshi Hakuni
Zašiel za Irakagem.Zaklopal na dvere a vošiel.Dobrý,došiel som za zaradením do týmu,povedal a postavil sa do pozoru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:10

Irakage

se na tebe kouknul takovým divným pohledem ... neboj brzo se dočkáš a váš sensei si vás najde ted se drž někde ve vesnici řekl mu a ukázal nenápadně at odejde .. bylo vidět že je dost zaměstnaný a nemá čas
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:14

Hizashi

Našiel som si celkom tmavú a úzku uličku. Tak fajn. Zložil som pár pečatí. Lepkavá pavučina. Z úst my vyletela pavučina a vytvorila sa akási strecha. No tak dobre teraz môžem premýšľať.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:15

Akito

Možná bych měl zajít k akademii, třeba tam už bude papír s týmy. Pomalu jsem se otočil a vyrazil jsem směr akademie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:16

Akito -> když si tma došel viděl jsem jen cedulku Vyčkejte ... možná ti to mohlo přijít celkem zvláštní že 3 měsíce a furt nic ale mohl si mít takové tušení že dost brzy
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:19

Hizashi

Tak si zatrénujem. Vytiahol som svoju dýku a pokúšal som sa do nej dať chakru. Musí sa to podariť.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:19

Akito

To má Kage tolik práce nebo co? To je tak těžký určit týmy? Ach jo. Sednul jsem si na zem a čekal jsem, až někdo příjde a týmy vyvěsí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:21

Hiroshi Hakuni
Rýchlo vybehol do akademie.Pred akademiou si sadol na lavičku a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:28

Iragakure

trocha lži nevadí řekl si ... měl týmy asi před půl měsícem ... ale měl moc práce s Dyooku

-> před akademii se oběvil Dyooku Joh a na nástěnku vystavěl týmy

citace :
Tým 33

Sensei: ??? Sraz Louka č. 1

Hiroshi Hakuni
Hizashi Herushi
Akito Hakuni

Irakage

nahodil na sebe obří meč a plášt .. potom vyšel ven a zamknul
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:30

Akito

Louka číslo 1. Konečně budu v nějakém týmu. Co nejrychleji jsem vyrazil k louce, na místo setkání.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:32

Hizashi

Vtedy mi doklaplo že si mám ísť pozrieť tým pred akadémiu.Ajaj budem meškať ale to je jedno. Tak som sa tam rozbehol.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:34

Hiroshi Hakuni
Rýchlo vybehol na lúku a pozeral sa po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:38

Hizashi

Keď som dobehol k akademii. Takže lúka číslo jedna fajn. A zase som sa rozbehol smerom na lúku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:41

-> všichni 3 jste tam doběhly asi 30 minut ste tam stály jako idioti a nic se nedělo

po 30 minutách

Irakage

oběvil jsem se přednima sám Irakage-sama a zapíchnul obří meč před ně (asi 5 metrů od nich)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:43

Akito

Co tu dělá sám Irakage? Překvapen tím, kdo se tu objevil, jsem s otevřenou papulkou koukal na jeho meč.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:43

Hizashi

Dobrí deň Irakage-sama. Pozdravil som veľmi úctivo a poklonil som sa. Čo ti robí Irakage?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:45

Hiroshi Hikuni

Dobrý,Irakage-sama,povedal Hiroshi Irakagemu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:48

Irakage

no ... Jouninové jsou ted dost zaměstaní a nehctěl jsem aby jsem poslaly Dyooku ... tak jsem si vás nachvilku převzal .. odkašlal ... připomíná mito když mi bylo asi 8 let .. když jsem se tešil jako vy na svůj první tým ... řekl jsem jim .. neveděl jsem čím pořádně začít
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:53

Akito

"Takže jste tu jen dočasně? Až se vrátí nějaký jounin, tak dostaneme svého senseie, nebo jste s námi do té doby než tým bude rozpuštěn?" Možná tím něco sleduje...... Nestává se, aby Kage dělal senseie.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:58

Hizashi

Čakal som čo Irakage lebo ma to zaújmalo. To to je veľmi zaújmavé.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:02

Hirosi Hikuni
Škoda že len dočasne,povedal si v duchu Hiroshi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:08

Irakage

no jak se to vezme vyhlídnul jsem si tendle tým protože jsou tu Hakuni a Herushi ... a to je dost zajímavá kombinace a já jsem byl natom podobně akorád Mně bylo 8.let a byl jsem tu se 12 letým Klukem z Herushi a 13. letým klukem z Hakuni .. řekl a bylo vidět jak se podíval na nebe a zavspomínal na ty doby .. pak se probral .. no chtěl jsem jenom tento tým poznat a pak vás přenechám senseiovi ale neuvidíme se naposled .. řekl jim a vybodl svůj obří meč jak ho vybodl tak v zemi tak velká díra zmyzela a dal si ho na záda a pomalinku odcházel chytřejším by došlo že potřeboval něco zjistit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek Začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek Začátku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Takže hezky od začátku
» Začátek hry
» Tým 1- Začátek konce?
» Nový začátek
» Začátek Konců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: