Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Začátek Konců

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Meiki_Ookami
Aspi
Rhaegar
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:25

Ve vesnici bylo rušno , Vůdce byl pryč a tak velká budova byla uzavřena , nebylo pořádně co dělat hodně lidí to využilo k trénování zvlast když se po vesnici roznesly správy že až příde vůdce tak má zkoušku pro geniny něco nového což zní dost těžce a špatně zvlášt na Vůdcovu povahu

Pára z řekl zakrývala paprsky slunce ale ve vesnici blo ještě víc horko

Právě v tendo den se otevřela nová arena ve které se budou konat turnaje
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:58

Zero Raguki
Sedel som sam v tieny stomu a zul travu.
Pani, dnes je ale vedro
Obzeral som si domy a premyslal.
Kedy pride vodca? Hovori sa ma pre nas skusku vzdychol som si a vyplul travu
Je vazne vedro
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:07

Daisuke

Stál jsem na střeše jednoho z domů a v ruce měl dva meče s černou čepelí a u rukojeti zavěšenou dlouho rudou stuhu. Zhluboka jsem vydechoval a koukal do země a na zem dopadaly malé kapky mého potu z obrovské námahy. Meče jsem zastrčil do pouzdra na bocích nohou a stuhy nechal vlát ve větru. Z kapsy jsem pomalu vytáhl dřevěný kacík, který jsem vložil do úst a vypadalo to jakobych měl cigaretu, ale byla to jen dřevěná tyčka, kteoru sjem žužlal. Od slunce se má plěť díky potu leskla a já se jen usmál a tiše si řekl. "Doufám, že mě vidíte Killer-bee." Poté jsem skočil ze střechy na zem a pomalu procházel vesnicí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:08

Hikaru

Seděl jsem pod stromem, mírný stín, který byl nedostatkem slunečního světla jen málo znatelný, mi byl jediným společníkem. Sám jsem trénovat nemohl, byl jsem slepý a kdyby se něco stalo, nedošel bych do vesnice, ale spíš bůhví kam, a tak jsem tam jen seděl se zavřenýma očima. Ach... Vůdce je pryč... To je celkem na nic... Vlastně mi to ani nevadí... Stejně ho vůbec nemám v lásce...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:50

Daisuke -> Ted !! .. zakřičely asi 3 děti kterým bylo tak 10 a když si to nečekal ta 2 po tobě skočily ze zadu a ted třetí ti ukradl meč z pouzdra mezitím co na tebe skočili tak se rychle sebraly a stvím mečem utíkaly pryč
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:54

Daisuke

"Hej!" zařval jsem na ně a rozeběhl jsem se na ně. Rychle jsem složil pečetě a tiše řekl "Shushin no jutsu." Objevil jsem se před tim klukem co měl meč a snažil se ho chytnout.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:57

Hikaru

Pod stromem začala být nuda, už jsem skoro usnul, a tak jsem raději zavítal zase zpět do vesnice. Pomalu jsem našlapoval, používal jsem chakru, abych se zorientoval v prostoru. Doufám, že cestou o nic nezakopnu....

->> Já vim, je to hnidopišství, ale na shunshin nejsou pečetě Cool laugh

Edit by Aspire: To mi je uplně šumák Smile Nijak to nic nemění na tom, že jsem to udělal a tak je to fakt micro detail Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:22

Fenris

Vzhledem k tomu že šéf byl pryč a já dostal nečekané volno, využíval jsem tohoto času k pokusu rozlousknout onu techniku kterou mi odkázal můj otec a kterou vytvořil můj pradědeček Yondaime Raikage.
Nezklamu vás
zašeptal jsem. Ono rozluštit není ani tak přesný výraz. Základům techniky jsem rozuměl poměrně dobře. Tedy spíše její první verzy která byla D-rank a jen pomocí chakry mírně posilovala a urychlovala svalstvo (podobně jako čtyřnohé jutsu Inuzuka klanu). Zbytek byl ale daleko za hranicemi mého chápání. Proto jsem si chtěl nejdříve zažít onu první techniku, sedl si do lotosového sedu a snažil se koncentrovat chakru do svích svalů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:50

Kluci

Oběvil si se předním a on se tě lekl a uklouzl na zem stále ale držel ten meč u sebe jako kdyby to byla jeho duše a ty 2 se na tebe zase vrhly
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:58

Daisuke

Udělal jsem krok dozadu, abych se vyhnul těm děckám a pak zase pár kroků dopředu, abych vzal klukovi meč. "Co tě to napadlo? krást." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:01

Kluk

Oba minuly a stály zatebou ten co držel meč a tys mu ho chtěl vzít tak on s eho křečovitě držel .. že kdybys chtěl vzít měč tak bys ho musel vzít i sním zároven a na otázku ti neodpovídal
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:04

Fenris

Během tréningu který se však zas tak slibně nevyvýjel jsem zahlédl opodál jakého si genina zhruba v mém věku jak se přetahuje o meč s nějakýma klukama.
No pěkný šéf je mimo vesnici a oni už se perou jak malí děti
zanadával jsem v duchu, načež jsem se pomocí shunshin přesunul k nim (Daisuke a spol).
Hej, co se to tu děje neumíte se chovat a prokázat trošku úcty? Tohle je půda našich předků kterou jsme sotva získali zpět a vy se tu perete o meč?
zavrčel jsem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:13

Daisuke

"To říkej jim. Oni mi vzali meč!" Zvolal jsem a zvedl jsem kluka "Dej mi ten meč. Proč ho tak silně držíš?" Zeptal jsem se a v obličeji měl nechápavý výraz.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:22

Hikaru

Cestou po vesnici jsem uslyšel povyk, rozeběhl jsem se směrem k místu, kde se ta scenérie odehrávala. "Co se to tady děje," zahulákal jsem na ně. Možná jsem je tím dokonce vyděsil, protože jsem se nad nimi svými 192cm tyčil jako dospělý, dokonce jsem tak celkově vypadal a na hlasu nebyl poznat věkový rozdíl od normálního dospělého muže.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:29

Kluk

E ... E ... nevědl co má říct a vtom přišel Hikaru a oni radši vzaly nohy na ramena a utíkaly pryč
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:33

Fenris


A proč by ti...
chtěl jsem se zeptat ale to už se objevil onen vysokej svalovec a děcka tak vyděsil že se dali na útěk.
No paráda tys tomu nasadil korunu
zamručel jsem směrem k chlápkovi.
Nechtěl bys tu ješětě mávat kyjem a řvát že je sežereš zaživa?
zeptal jsem se sarkasticky. Rozhodně to nevypadalo že bych ty děcka chtěl pronásledovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:40

Daisuke

"Bavte se tu a já si jdu zaběhat." Usmál jsem se a rozeběhl jsem se za dětma, protože už mě po pravdě začínali štvát tak, že jsem se rozhodl je za to potrestat. Navázal jsem lanka na dva kunaie a vymrštil je tak, že klukovi s mečem svázaly nohy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:41

Hikaru

"Dávej si bacha na jazyk, prcku," zabručel jsem na něj. "A pokud chceš, tak tě kliďánko zaživa sežeru," pohrozil jsem mu. "A když jsme u toho... Proč jste tu děsili ty malé děti? Řekl bych, že vyděšené byli ještě před mým příchodem." Podle jejich hlasu mi bylo jasné, že jsou to genini normálního vzrůstu a malé děti, jinak by totiž neutekly.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:43

Kluci

Kunai se zabodl do zeme a ten stím mečem zakopl .. ostatní 2 utekly pryč .. jak bylo vydět málem ho při pádu ten tvůj meč probodl byl těsně vedle něho , slyšel si lehký vzlykot když se držel na koleno
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:47

Hikaru

"Já raději běžím za tím bláznem, než ty děcka ubije k smrti," řekl jsem Fenrisovi a běžel jsem za nimi. Teď to byl trochu problém, ale tak nějak jsem směr odhadl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:48

Daisuke

Vzal jsem si meč a zastrčil ho do pouzdra a pomalu odcházel, ale pak jsem se zastavil a otočil se a přiskočil ke klukovi. "Kde tě to bolí?" Meče jsem si hlídal tak dobře, že by je už nevzali.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:49

Fenris

No tlamu na to máš velkou dost ale pochybuji že na to máš dost sil obříku
ušklíbl jsem se a vydal se za tím druhým geninem který zase pronásledoval toho který chytil pomocí kunaie a lanka toho kluka.
Tos mu ten pitomej kus železa nemohl nechat?
zeptal jsem se ho když jsme jej konečně našli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:50

Kluk

Kluk se na tebe převalením kouknul a družel se za koleno které měl celé odřené
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:54

Hikaru

"Všechno v pořádku?" zeptal jsem se. Neviděl jsem, co se stalo nebo co se pořád děje a tak jsem potřeboval slyšet, co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:06

Daisuke

Ty dva jsem nevnímal, vůbec jsem je neznal. Podíval jsem se na koleno a vytáhnul obvaz a obvázal mu to. "Proč jsi mi chtěl vzít meč?" Zeptal jsem se ho a usmál se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek Konců Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek Konců
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Začátek hry
» Nový začátek
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?
» Nový začátek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: