Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů

Goto down 
+7
likuku0
Takaa
Morgen
Clover
Srotak
Yuu
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:20

Simon

Zastavil som sa. A ty si už nejako skoro skončil nemyslíš? A o akej väznici hovoríš? Spýtal som sa a pomaly som prichádzal k nemu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:41

Nimeshi

"Támhleta budka s mříženma." řekl jsem Simonovi. "A já trénuju už od 6, jsem raní ptáče."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:44

Simon

Zasmial som sa. Hmm to by som chcel vidieť, že on tak trénuje. Pomaly som išiel za Nimeshim a povedal mu. Tak dobre idem s tebou aj, keď neviem o čom to stále hovoríš.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:49

Nimeshi

Znovu jsem ukázal na jakousi novou budovu na kopečku. Rámen je vlastně taky jistá forma tréningu, pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:50

Miya

Doběhla jsem ke Cloudovi a podala mu ruku, kterou jsem pak ucukla a vypláznula na něj jazyk a šla zase směrem k louce.

Sendokage - Piš to delší a podle pravidel (Přímá řeč je tučně)

"Co takhle nejdříve zaťukat a pak se uklonit?" Řekl jsem a ani se na něj nekoukl a dál raději podepisoval spisy, jelikož jsem neměl náladu komunikovat s někym, kdo se neumí chovat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:55

Simon

Ideme teda na ramen? A potom by sme si išli ešte zatrénovať. Povedal som Nimeshimu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 22:40

Nimeshi

"Nejdřív bych se chtěl podívat na tu novotu a pak bysme mohli někam zajít..." pomyslel jsem si a zdálo se mi, že se Simonovi k vězení moc nechce, ale já ho prostě chtěl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 08:18

Simon

No tak teda poďme sa na to pozrieť, aj keď neviem stále o akej väznici hovoríš. Pomaly som išiel s Nimeshim apo ceste som sa ho spýtal. A Nimeshi akú by si chcel mať budúcnosť?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 12:55

Nimeshi

"Podle mě nemá moc cenu o budoucnosti přemýšlet... Osud si pro mě něco připraví a co ty? Co si myslíš o svojí budoucnosti?"
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 13:03

Simon

Ja neviem. Ja vôbec neviem. Mám veľa snov, ktoré by som chcel aby sa mi splnili, ale ktovie. A ty vlastne používáš pri boji iba meč, alebo aj nejaké iné techniky? Rýchlo som prešiel na druhú tému.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 13:19

Nimeshi

"No, já používám hlavně hůl, ale jinak používám taky vodní techniky." řekl jsem mu a pomyslel si, že se ho konečně můžu zeptat na jeho techniky. "A co ty dokážeš?"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 14:34

Yuu

Zasmál jsem se Cloudovy a pokračoval s Miyou a Cloudem k louce.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 15:02

Simon

No ja ovládam Suiton: Mizu Rappa. Túto techniku si už videl. Zasmial som sa. Ovládam ešte jednu Fishudon no Rappa. To ti niekedy predvediem. A ty ovládaš jaké ninjutsu?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 15:04

Nimeshi

"Já ovládám Suihachi, vodní vězení a klona." Řekl jsem Simonovi.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 15:15

Simon

Tak vodné väzenie? Hmm zadivil som sa. Ale ja mám doma knihu po otcovi, v ktorej sú všetky techniky aj tie, čo ja viem a dočítal som sa, že Suiton: Suihachi je technika vlny z ruky. Nepomýlil si sa? Zadivene som sa spýtal.

........................................

Konoha: http://147.32.8.168/?q=node/78755
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 17:07

Nimeshi

"Přesně tak, používám jí abych z ní mohl udělat rovnou vodní vězení, nebo klona bez vodní plochy, ale nedokážu její pomocí vytvořit moc velké množství vody, ale na moje techniky s vodou" odpověděl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 18:35

Simon

Aha. No veľmi som mu nerozumel tak som sa zdržal komentáru. Zrazu som uvidel to nové väzenie. Tak toto je Nimeshi ono? Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 18:51

Garri


Halo pane Sendokage mohu být rozdělen do týmu?!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 23:01

Sendokage (Už jsem ti odpovídal a piš to delší.)

"Začni se chovat jako ninja! Vypadni odsud a vrať se sem se zaklepánim a ukloněním se." Řekl jsem docela vytočeně a ani se na něj nepodíval a raději dál vyplňoval spisy.

Miya

Došli jsme až na louku -> Mise.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 09:15

Ibunu


Otevřel jsem dveře a odešel, po 5ti minutách jsem se vrátil s klepáním a ukloněním se a řekl jsem Dobrý den pane Sendokage mohl by ste mne rozdělit do teamu? opět se ještě jednou uklonil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 11:20

Sendokage

Ještě chvíli jsem ho ignoroval, ale pak už jsem zvedl hlavu a přikývnul. "Jsi v týmu 3, kde je také Nimeshi a Simon. Ty jsou teď někde ve vesnici, prý jdou k té budově co se staví na kopci za vesnicí." Řekl jsem a poté jsem ještě dodal. "Tvůj sensei je Utakata Kentiri."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 12:58

Masaru

Ok... Můžem začít...
Řekl sem a udělal pečeť tygra, pak sem se rozpadl na větrnou chakru...
Já byl mezitím na druhé strany vesnice a získal sem informace, že je jeden klon našel...
Zase někdo novej...? Achjo..... Nevadí tohle mi náladu nezkazí.
Šel sem směrem k louce... Démon ve mě pořád spal.. Byl sem celkem rád, že mě neotravuje... Zbytek klonů se rozplynulo v běhu.. Po pár minutách sem došel až na louku...
Prý sou brzo Chunninské zkoušky, mělo by sme se naučit něco nového
Řekl sem s usměvem.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 13:47

Ibunu

Přikývl jsem Sendokagovi a řekl Dobře, půjdu za nima. uklonil se a odešel, potom vyrazil do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 21:06

Nimeshi

Došly jsem k věznici, ale nijak zvlášť mě nenadchla, ještě totiž nebyla v provozu... "Nóó aspoň jsme ji viděli." řekl jsem Simonovi, "nepůjdem teď trénovat?" dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 21:18

Simon

A to, čo má byť za väznicu? Tam budú nejaký väzni alebo čo?
Spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: