Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 20:01

Bunzo

Nevíte kudyma je to do vesnice? Nerad bych tu zůstal přes noc. zeptal jsem se neznámého. Nikdy jsem ho ve vesnici neviděl. pomyslel jsem si a pak můj zrak sklouzl na kladivo. Vy jste příbuzní?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 20:21

Hanabi

Skočila jsem knim a zabijáckým pohledem jsem se podívala na neznámou osobu.. Co děláte na mém pozemku ?! Zavrčela jsem a vytáhla jsem si z kapsi kunai..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 20:41

???

Na bunzovi otázku jsem neodpovídal a koukl na hanabi ... To by si vážně nechtěla hanabi .. řekl a v klidu se naní usmál při pohledu na kunai a kladivo se tak škodolibě olízlo .... Jsem jeden ze tří co přišly a vyvolaly velké světlo aby zachvránili Kumo před démonem ... jsem z klanu Seiji
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:04

Fenris-se s dovolením zapojím sám Smile

Seděl jsem na zadku s rukou v dlaních a pozoroval poslední minuty jejich souboje proti panákovi i příchod neznámého muže. Naštěstí se mi od toho smradlavýho kouře podařilo dostat v čas takže mě jen na chvíli omámil a s mou tělesnou konstitucí se mi rychle dostal z těla zase pryč.
Nechci vám do toho mluvit, ale nezvrtl se ten trénink maličko?
ozval jsem se jen tak mimochodem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:10

Bunzo

Asi jo řekl jsem parťákovi a přisedl si vedle něho. Nic ti není? zeptal jsem se ho a poté potichu dodal: Doufám že tohleto nebude na dlouho, rád bych už šel dom.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:14

Fenris

Dom? proč? Sensei nás chtěla učit techniky, takže se nikam nejde dokud nám neukáže alespoň jednu
založil jsem si nesmlouvavě ruce na hrudi.
Mimochodem, ta tvá strategie nedopadla moc dobře...nic ve zlím parťáku...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:19

Bunzo

No, tak co bys čekal od genina. řekl jsem Fenrisovi, ale vůbec ne uraženě. A už se začíná stmívat, parťák je v nemocnici s roztrhnutým břichem, musím ti říct, je to slušnej sebevrah. a usmál se na něj. Jo a to nabodnutí na meč, to jsem neplánoval, je těžký něco proti protivníkovi plánovat, když neznáš aspoň přibližně jeho schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:21

Fenris

Povzdechl jsem si
zkoušel se někdo podívat jestli jezdí v nějaké kolejnici nebo ne?
zeptal jsem se, na jeho narážku na setmění jsem nereagoval. Budu se sensei držet tak dlouho dokud mi neukáže minimálně jednu techniku který by se mi mohla hodit.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:25

Bunzo

Ano, jezdil v kolejnici, ale těch je tu tolik, že je téměř nemožné. A taky tu párkrát byly neshody ve strategii, nepochopil povel teď. a jakmile jsem tohle dořekl, tak jsem se hezky natáhl a začal sledovat oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:27

Fenris

Fajn a když jezdil po kolejnici, proč jste nezaútočili na jeho spodek? Těžko tam mohl mít nějaké zbraně, protože v takovém případě by si při případném protiútoku zničil svou vlastní kolejnici a sám sebe by porazil a určitě tam neměl ani nějaké extra silné pancéřování pokud teda nebyla kolejnice tlustá jak sloní tlapa
zeptal jsem se naprosto samozřejmým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:34

Bunzo

Protože sem ho držel ve vodním vězeni, myslel jsem si že to už nejde zvorat. dořekl jsem a utrhl kus trávy a začal žvejkat. Ale jinak by to byla dobrá strategie, já zkoušel dvojfrontální útok, ale ten panák zareagoval rychleji než josuke nebo já a zdrh a pak se stala ta nehoda. řekl jsem téměř nezaujatě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:38

Fenris

Nezaujatě jsem opět pokrčil rameny.
Mě se zdá útok ze spodu nejjednodužší a nejbezpečnější varianta.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:45

Bunzo

To zezadu taky, a dát pořádnou ránu odspodu kladivem, když se tam nemůže rozpřáhnout je celkem těžký, ale ta tvoje strategie by taky asi nefungovala, protože měl štít a byl sakra rychlej. řekl jsem a dál nezaujatě žvýkal a pozoroval mraky.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:47

Fenris

Stít má jen z jedné strany a udeřit kladivem zespodu nahoru není rozhodně nemožné to jsem si zcela jistej, pokud bys vodním vězením omezil jeho pohyb byl by to K.O. na jeden zásah.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:54

Hanabi

Uklidila jsem kunai do brašny a uklonila jsem se neznámému.. Tak to se omlouvám..nevěděla jsem kdo jste.. Mile jsem se úsmála a pak jsem koukla na ty 2 co si tam furt povídají o bitvě.. Konečně ses probral..to byla teda bída..čekala jsem že mu alespoň část odzbrojíte.. Ale co no..doufám že to příště bude lepší...Náš trénink pro dnešek končí..běžte domů a odpočiňte si..možná by nebylo špatné se jít podívat na Josukeho...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:04

??? Seiji

Jo já už taky půjdu musím naštívit Yosukeho ... řekl jsem a pokus mál jsem vstal jsem pokleknul a přeletěl obří železný oplocení a bežel do kumo
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:13

Fenris

Byl jsem vzhůru delší dobu
zavolal jsem na Sensei, načež jsem se k ní přesunul pomocí Shunshin, stále mám aktivovanou svou bleskovou techniku.
Pokud by vám to nevadilo chtěl bych si s vámi promluvit.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:32

Hanabi

Kývnula jsem Bunzoa aby se vrátil do Kumo a potom jsem se otočila na Fenrise .. Povídej..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:44

Bunzo

Ležel jsem tam dál na zemi a podíval jsem se na senseie otráveným pohledem. Musím? vydal jsem ze sebe o chvilce jsem dodal: Když už jsem tady, taky bych se chtěl něco naučit. a ležel jsem dál na zemi a žvýkal.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:45

Fenris

Opět jsem si založil ruce na hrudi.
Proč jste nechala jít tým který se vůbec nezná a navzájem si nevěří proti tomu panákovi? Muselo vám být jasné že minimálně jeden z nás to hodně vo.ere.
vypálil jsem okamžitě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 19:07

Hanabi

Ano musíš.. nové techniky vás budu učit až později.. Odpověděla jsem Bunzovi a pak jsem se přísně podívala na Fenrise .. Nikdo v tomhle tréninku nemusel utrpět žádná velká zranění...to co udělal byla pouze jeho blbost a on si za ní odnesl vinu..pouze jeho chyba a ničí jiná.. jestli vás mám něco naučit budete se učit rychle..třeba ho tohle poznamená na příště..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 19:30

Bunzo

Yotsuki, sensei má pravdu, to co chtěl udělat bylo čiré šílenství, ten panák měl v sobě zbraně a určitě i výbušniny, a pokud ne, tak by ho ten výbuch dvou lístků taky trochu přizabil. řekl jsem Yotsukemu.
A můžete mi řict kudy, nebo aspoň odemknout sensei, prosím? řekl jsem zdvořile.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 21:31

Fenris

Právě o tom ale mluvím, naprosto neznámé lidi co si navzájem nevěří a netuší o tom co kdo umí ani jak se mají navzájem krýt jste hodila rovnou do bojové situace
povzdechl jsem si ztrápeně, nakonec jsem ale nad tím jen mávl rukou.
No co už, kdy máme zítra přijít?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 07 2010, 18:32

Hanabi

Došla jsem k bráně a otevřela jsem.. Zítra trénink nebude.. dám vám potom vědět..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 07 2010, 19:09

Fenris

A ještě mě ignorujete
povzdechl jsem si a zalitoval že tu není Raikage. Vyslechl by si na naši snesei opravdu nepěkné hodnocení. Nijak jsem to ale dál neřešil a zamířil domů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Trénování oceli (For Joemandel)
» Methyl
» Methyl
» Charakter-Methyl
» Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: