Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 14:30

Bunzo

Uviděl jsem, jak výbušný lístek zničil klona a poté jsem se vyhnul několika jehlicím, jenom pár jich mě zasáhlo. Počkám, jak se to vyvine. řekl jsem si a odskočil jsem dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 18:33

Když Josuke silně udeřil..tak panák pouze nadzvedl svůj štít a útok vyblokoval..s panákem to ani nepohlo.Žádný protiútok nebyl panák se v rychlosti rozjel po své dráze a místo očních dírek vyjely 2 červené kuličky které v rychlosti vylítly a explodovali u Yotsukiho.
Kuličky letěli velice rychle a při vybůchu nastal velký mrak černého kouře..nebylo možné se tomu vyhnout...Yotsuki během chvilky upadl do bezvědomí protože černý kouř měl silné uspávací účinky.

// Omlouvám se ti Kakuzo ale kvůli tvé neaktivitě tě musím odstranit z tréninku. Nechci tu žádné zdržovačky z důvodu - příběh,čas. Díky za pochopení
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 20:12

Bunzo

Viděl jsem jak kličky explodovali u Josukeho. To je v háji. řekl jsem si, udělal pečeťe na kawarimi, hodil po panákovi kunai s výbušným lístkem a rozběhl se proti němu. Genjutsu nej nepouziju a díky suirou no jutsu ho maximálně zastavím. přemýšlel jsem: Ale něco udělat musím.

// Kuličky letěli na YOTSUKIHO ne na JOSUKEHO...čtěte to pořádně -.-""
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 20:41

Josuke

Tohle chce pořádnej plán... Bunzo se jako taktik moc neosvědčil.Udělal jsem 5 klonů . 2 se rozeběhlí k panákovi, 2 vyskočili do vzduchu a jeden čekal. Mezitím já jsem vytáhl kunai s výbušným lístkem a čekal...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 20:47

Panákovy z hlavy vyjela tlustější tyč která byla poseta dírami...během vteřiny se začala rychle točit a začali lítat jehlice jedna za druhou...lítali do všech stran tak rychle že to byl skoro jako déšť..klony byli během chvilky rozmetány a hromada jehlic odrazila i kunai s výbušným lístkem.. v tom začal panák jezdit po svích dráhách a tyč na hlavě se pořád rotovala a střílela jehlice jednu za druhou...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 22:06

Josuke

Snažil jsem se vyhýbat jehlicím, pár mě jich zasáhlo, avšak jsem si z toho nic nedělal. Ten panák je snad neporazitelnej , procedil jsem mezi zuby.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:48

Bunzo

Pokoušel jsem se uhýbat jehlicím, ale moc mi to nešlo. Tímhletím tempem ho nedáme. pomyslel jsem si a snažil jsem se dostat co nejvíc k němu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:51

Panák po chvilce přestal střílet jehlice a opět se zastavil na jednom místě..kolem něj provlál silný vítr a on si opět připravil svůj štít před sebe až jeho kovová ruka zavrzala.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 14:44

Bunzo

Běžel jsem rychle k panákovi, složil pečetě a poté potichu řekl Suirou no Jutsu. a panáka obalila voda.Moc dlouho to neudržím, na teď ho zezadu vší silou prašti. vykřikl jsem na Josukeho a vypadal jsem koncentrovaně.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:42

Josuke

Hai, rozběhl jsem se k zádům panáka. Shromáždil jsem co nejvíc chakry do rukou, aby byl můj úder silnější. Pořádně jsem se napřáhl, kladivo velkou rychlostí letělo na panákovi záda.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 18:58

I přesto že byl panák ve vodním věžení.. tak se protočil v pasu a nastavil štít kterým vyblokoval ránu kladivem..Kladivo se o tu vodu zpomalilo takže mělo ještě menší účinek..panák se skoro ani nepohnul..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:27

Bunzo

Řekl jsem na teď, ale to nevadí, seber kladivo, di k němu z druhé strany a udeř ho, pak odskoč co nejdál, ale udeř ho, jakmile řeknu teď. okřikl jsem ho. Už moc dlouho to nevydržím. řekl jsem si a připravil do ruky kunai s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:42

???

V houští mimo louku vás pozorovala neznáma postava se stříbrným pláštěm .. geninové ji vydět nemohly ... byla velice dobře ukrytá .. a pozorovala vás .... Mely byste ten tréning urychlit
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:00

Josuke

Obešel jsem panáka z druhé strany jak řekl Bunzo. Čekal jsem na jeho znamení. To jsem zvědavý co Bunzo vymyslel, doufám , že to bude fungovat....
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:04

Bunzo

Zařval jsem teď, zrušil jsem vodní vězení. Stejnak bych to už moc dlouho nevydržel. řekl jsem si a odskočil dozadu. Jakmile odskočí i on, tak po něm hodím tento kunai a on buchne. přemýšlel jsem v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:08

Když Josuke skočil na druhou stranu...Panák se ve vodě pomalu otočil opět směrem na něj a připravil si štít..Vtom ovšem Bunzo zrušil vodní vězení a odskočil do zádu.
Panák zavrzal a jeho ústa se znovu pootevřela..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 21:10

Josuke

Tohle nemá cenu... S takovouhle tu s tím panákem budeme bojovat celej den. Napadla mě šílená myšlenka, za pokus to ale stálo. Odhodil jsem kladivo a bežel jsem okolo panáka. Z brašny jsem si vidělal dva výbušné lístky, každý jsem držel v jedné ruce. Přiběhl jsem k panákovi, jeden výbušný lístek jsem připevnil k jeho hlavě a druhý k jeho trupu. Poté jsem vyskočil do vzduchu a doufal ,že mě ten výbuch nezabije...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 21:14

Bunzo

Viděl jsem toho sebevraha. Neee, ten panák je plnej zbraní a určitě v něm budou i další výbušniny, nejen že zabije sebe, ale i mne. přemýšlel jsem a začal zdrhat ke konci arény.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 22:17

Zezačátku to sice vypadalo že na něj Josuke opravdu lístky nalepí ale nedopadlo to tak jak doufal...
Začli jste ignorovat tělo panáka a to byla vaše základní chyba...Panák představuje postavu člověka..tudíš má stejně jako člověk 2 ruce vnichž v jedné drží štít a druhou zatím nepoužil..
Když se Josuke rozeběhl..panákovi z druhé ruky vyjala ostrá silná mačeta kterou v otočce rozříznul Josukemu hruď když byl těsně u něj..neodpálené lístky zůstali Josukemu v ruce..
Rána byla opravdu hluboká a vedla přes orgány -Nejvíce byli zasaženy plíce.Síla mačety mohla odhodit Josukeho pár metrů dozádu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 22:23

???

Vyskočil jsem z houšty a dopadl jsem asi 2 metry odnich ... byl jsem vysoký a vypracovany když jsem dopadl nazem tak se podemnou ta zem nakřupla ... na zadech jsem měl připevněne obří velké černé kladivo ze kterýho se vypařovaly černý čáry chakry
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 23:09

Josuke



Ležel jsem na zemi, měl jsem na hrudi velkou a dlouhou řeznou ránu. lapal jsem po dechu. Z úst mi valila krev.
Nemohl jsem tomu uvěřit. Je tohle snad můj konec? Tak brzo?Poté jsem vlivem velké bolesti ztratil vědomí....
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 10:45

Hanabi

Blbče!! Zakřičela jsem na Josukeho a skočila jsem k němu.V tom rozruchu jsem úplně ignorovala příchozí osobu...Vzala jsem Josukeho na záda .. Bunzo počkej tu..musím sním do nemocnice... A ve vteřině jsem zmizela i s Josukem...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 10:52

???

Yare Yare ... řekla osoba se stříbrným pláštěm a sedla si na zem ... a pozorovala bunza
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 15:27

Bunzo

Byl jsem celkem vyděšenej z toho, co se stalo Josukemu, po chvíli jsem si všiml chlápka , který seděl na zemi a koukal jsem na něj. Prosímvás, kdo ste? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 18:23

???

Neboj se chlapče jsem váš spojenec ... chtěl jsem naštívit Josukeho ... Ale ten byl odvezen ... ach .. přišel jsem pozdě řekl a pousmál se na tebe ....

Pomalu se začlo stmívat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénování oceli (For Joemandel)
» Methyl
» Methyl
» Charakter-Methyl
» Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: