Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 4 - Seznámení se senseiem

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:12

Kinate

Stála sem a čekala na louce.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:16

Moroshi Genhou

přišel jsem tam a uvyděl senseiku.došel jsem k ní a pozdravilnazdar.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:16

Tazuna

Keď som prišiel na lúku tak som sa radostne pozeral okolo seba. Juchú teraz bude zábava.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:21

Kinate

Dostal si okamžitě facku.
Budeš mi tykat a zravit mě normálně jasné? nevypadala na někoho ss kým by byla sranda.
Povězte mi něco o sobě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:24

Moroshi Genhou

když jsem dostal facku tak jsem sepořád ani nehnul.hai sensei...o sobě toho nemám co říct...jsem samotář...nemám rád Tazunu...a rád vylepšuji Ikemota...řekl jsem a ukázal na loutku,kterou jsem měl zabalenou an zádech.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:25

Tazuna

Dobrý deň sensei. Ja sa volám Tazuna Shikari. A moja špecializácia je tuto vejár. Povedal som celkom veselo a vytiahol som vejár z chrbta. Ó senseika je nijaka výbušná.A Moroshi je zlý
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:27

Kinate

A co vaše podstata? zeptala sem se znovu přísně..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:29

Moroshi Genhou

katon...řekl jsem vklidu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:29

Tazuna

Ja mám fuuton. Vyhŕkol som rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:34

Kinate

Teď bude souboj... poznáme jestli si mě zasloužíte jako senseie. řekla jsem a rychle od vás kousek odskočila.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:36

Tazuna

Čo súboj škoda a mohla byť taká zábava. A trocha sa zahráme. Povedal som a usmial som sa Vzduch: vzušná kosa. Rozmáchol som sa vejárom.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:38

Moroshi Genhou

hai sensei...řekl jsem a vytáhl z pod oblečení krabičku s párátky.vyndal jsem z ní 6 párátek a krabičku zase schoval.hodil jsem všech šest po ní a tři šly vedle sebe.jedno šlo o trochu víš nad ní a dvě kolem ní proletěly.jedno z těch dvou se odrazilo od toho prvního a mířilo jí na záda.takže na ní letěly tře ze předu,jedno trochu nad ní a jedno ze zadu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:44

Kinate

Vyskočila sem do vzduchu a začala se ohromnou rychlostí točit kolem své osy...
Vějířem sem vše odrážela.
Začněte už...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:48

Moroshi Genhou

dal jsem dolů svoji loutku a trochu do obvazů kolem ní kopl.obvazy spadly a ukázala se loutka která vypadala až strašidelně podobně člověku.chytl jsem ji chakra vlákny a dal ji před sebe (asi 5metrů)škubl jsem prstem dozadu a otevřela se jí levá ruka(ta s drápama).bylo slyšet cvaknuní a za chvíly proti tobě vyletěla menší onhivá koule(je to železná kulička v zapáleném střelném prachu).
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:51

Tazuna

Toto nevyzerá pekne. Vyskočil som do vzduchu.Hodil päť kunaiom. A potom som sa rozmáchol, Vzduch: vzušná kosa. Kunaie nabrali na rýchlosti.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:57

Kinate

Jednoduše jsem mávla vějířem a celá tvoje kulička zpomalila a odletěla na Tazunu.
Poté sem mávla ještě jednou a vytvořila obrovskou vzdchovou vlnu která vás oba smetla.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:02

Tazuna

Keď som sa postavil tak na mňa letela tá ohnivá gulička.Mávol som vejárom. Vzduch:Vzdušná kosa. A odfúkol som bombu naspäť k senseike. Ale ale Moroshimu sa pokazilo tá technika.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:04

Moroshi Genhou

sara...je moc silná...řekl jsem si když jsem dopadl a zem.postavil jsem se.zase jsem škubl prsem a zase vyletěla ta kulička.ale hodil jsem ješt kunai a kulička se na ní odrazila od kunaie a ted na ní letěla z prava.potom jsem ještě udělal pár pohybů rukou a Ikemoto proti tobě letěl a napřáhl levou ruku s drápamatakžese tě chystal seknout.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:19

Kinata

Zapomocí vějíře sem se odrazila vysoko do vzduchu.
Obě kuličku + loutka se srazili najednou....
Vypadalo to pro loutku dost bledě...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:24

Tazuna

Znova som vyskočil hodil kunaie a zároven som máchol vejárom. Vzduch: Vzdušná Kosa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:26

Moroshi Karuki(omlouvám se že jsem to jméno psal jinak)

pár cuknutí ruky a pomocí drápů (které jsou z ocely)Ikemota jsem si vyndal kuličky a dal je zpět do ruky.zase jsem cuknul prstem ale ted na ní vylatěly tři kuličky a rychleji nežpřed tím.Ikemoto navíc vzlétl a chystal se jí seknout ze zadu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:31

Kinate

Trošičku sem přelomila vějíř a najedmou měl ostré hrany...
Ostré jako břitva.
Znovu sem se po dopadu odrazila do vzduchu a začala se točit všemi směry... Byla jsem něco jako vražedná koule...
Kuličky sem odrazila a všechny zase na Tazunu... Jeho vějíčkem to neměl šanci vykrýt.
Pokud by do mě Moroshi nalétl rozcupuju ho...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:34

Tazuna

Rýchlo som odskočil. Pomóc toto nevyzerá dobre. Počkať veď to je Kinate-sama teraz mi to došlo bude väčšia sranda
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:35

Moroshi Karuki

párkrát jsem cuknul prsty a Ikemoto byl před Tazunou a železnými drápy odrazil všechny kuličky.potom dalších pár pohybů rukou a drápy se odpojily od ruky (je jich 5 a jsou z oceli)a byly spojeny k ruce provázky.dalších pár pohybů rukou a všechny se vyřítily na Senseiku ze všech směrů.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:37

Tazuan

Dakujem Moroshi. To bude sranda tak sa pokúsim podporiť ten výpad. Vzuch: Vzdušná kosa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 4 - Seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 4 - Seznámení se senseiem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 7 - Seznámení se senseiem...
» Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
» Seznámení (Shana)
» Seznámení týmu 1
» Seznámení týmu 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: