Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 4 - Seznámení se senseiem

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:36

Kinate

Mávla jsem vějířem jakoby k sobě a ty věci ze stromu přelétly ke mně na zem a já před ně dala svůj velký vějíř, aby je neviděli. "Tak, to stačí. Řeknu vám kam běželi!"
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:40

Tazuna

Počúvam. Zakričal som a rozbehol som sa k vejáru. Takto mi to zobrať vôbec není fér.


Naposledy upravil Koketsu dne Tue Mar 02 2010, 17:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:44

Moroshi Karuki

poslouchám...řeknu a už si vyndám krabičku z párátky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:00

Kinate

Nadzvedla jsem vějíř a zatáhla ho a dala ho na záda a věci byly odhaleny.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:02

Tazuna

Jéé moj vejár. Rozbehol som sa ked mi to doklaplo. Tak to vy ste nás uspala. povedal som dosť hlúpo.


Naposledy upravil Koketsu dne Tue Mar 02 2010, 18:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:04

Moroshi Karuki

rychle schovám párátka a přiběhnu k Ikemotovi.Ikemoto já se o tebe tak bál...to my neuvěříš...málem jsem kvůly tobědostal infar...potom vyskočím na nohy a řeknu senseice.vy jste génius...dohnat nás kvůly našim milím zbraním k tréninku...řeknu a zase obejmu Ikemota kolem krku a říkám pořád dokola jak jsem se bál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:17

Kinate

Nahodila jsem palec nahoru ve stylu senseie Gaie a usmála se. "Moroshi, řekl ti už někdo, že loutka je ze dřeva?" Zeptala jsem se se smíchem, protože mě překvapila taková přehnaná reakce.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:21

Tazuna

Začal som si prezerať a skúšať svoj vejár. Pri tom som sa smial lebo som sa tešil že mu nič nieje. Mám zpeť vejár a už ho nikdy nedám preč.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:24

Moroshi Karuki

pro mě je Ikemoto víc jak loutka...je jako můj nejlepší přítel...řeknu jí a mezitím si skouším Ikemota jestli mu nic néni.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:15

Kinate

Usmála jsem se. Přišlo mi divné, že měl v týmu člověka a měl raději nemluvící loutku, ale co se dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:17

Tazuna

Tak čo teraz Kinate-sensei. Opýtal som sa keď som si odskúšal vejár. Hrať sa. Hrať sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:29

Kinate

"No, všimla jsem si, že ti nejde moc ten vítr. Takže ty teď budeš mít za úkol svym větrem vyvtrátit támhleten strom." Ukázala jsem na obrovský strom, který vypadal jakoby jsi ho nikdy nemohl enchat odfouknout.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:31

Moroshi Karuki

a já?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:50

Tazuna

Jasne sensei. Povedal som už menej natešne. Ja že to bude sranda. Tak fajn. Rozmáchol som sa vejárom. Vzduch: vzdušná kosa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:54

Kinate

"O loutkách vim prd. Ale pokud by tvá loutka nemohla fungovat tak se bdueš muset bránit. Zkus trénovat taijutsu." Navrhla jsem mu.

Tazuna -> Strom se ani nehnul.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:59

Tazuna

Tak znova. Vzduch: vzdušná kosa. Dal som do toho čo najviac chakry. Hádam sa aspoň pohne.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:06

Moroshi Karuki

tak jo...jsem loutkař takže bych si měl hlavně vylepšovat ruce...řekl jsem a přišel k jednomu stromu (dál od Tazuny)a začal od něj mlátit pěstma.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:10

Tazuna -> Stromu se trochu pohnuly větve, ale nic extra. Nestačilo do toho dát více chakry, ale pylně trénovat a soustředit se.

Moroshi -> Za chvíli tě ruce zaboleli a ty jsi pochopil, že mlácením do stromu se fakt nevytrénuješ. Nešlo o to, že si zníčíš ruce, to v boji moc nepomůže. Stačilo by dělat údery do prázdna a učit se Taijutsu, čimž vytrénuješ i ruce.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:16

Tazuna

To vážne bude tažké ale aspoň sa trocha pohli. Ja sa chcem hrať. Fajn znova. Sústredil som sa na to a dal do toho veľa chakry. Vzduch: vzdušná kosa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:17

Moroshi Genhou

po hlavě mi sjela anime kapka asi jsem siměl vzít rukavice...no co...řekl jsem potichu a začal mlátit do prázdna aby jsem si už nezranil ruce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:30

Kinate

"Nezáleží na tom kolik do toho dáš chakry Tazuno. Vlastně záleží, ale né tolik. Dávej do toho méně chakry, ale dělej těch útoků více." Usmála jsem a došla k Moroshimu. "Děláš to dobře."
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:34

Tazuna

Ďakujem sensei. Rozmáchol som sa vejárom. Vzduch: vzdušná kosa. Potom som začal švihať vejárom. Tak a uvidíme čo teraz ale asi sa mi to nepodarí. Ja sa chcem hrať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:40

Moroshi Genhou

díky sensei...řekl jsem a dál jsem pokračoval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:28

Kinate

"Tazuno, máš čistou mysl a myslíš jen na tohle nebo myslíš na nějaké kraviny?" Zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 09:07

Tazuna

Nóó. Začal som sa ošívať. Skôr to druhé, sensei.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 4 - Seznámení se senseiem   Tým 4 - Seznámení se senseiem - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 4 - Seznámení se senseiem
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 7 - Seznámení se senseiem...
» Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
» Seznámení (Shana)
» Seznámení týmu 1
» Seznámení týmu 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: