Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink smrti (krumla , likuku0)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 18:22

Přišli jste k velké jeskyni z které vyzařovala temnota a čisté zlo...při pohledu do ní vám naběhla husí kůže.Táhl zní zápach krve...

Kiyoshi Yuichi

Takže...dnes začíná naše druhá část tréninku..Jak jsem slíbil..naučím Likkua novou techniku..bude to velice obtížné a může to zabrat i celý den tak nechci aby si se nám tu pletl.. Koukl jsem na Natsua... Ty..teď půjdeš sám do té jeskyně..prý se tam nejspíš ukryl banditský zvěd a chci aby si ho vyřídil..až to uděláš..přines mi jeho čelenku...budeme tady před jeskyní.. V rychlosti jsem vysvětlil a pak jsem zase koukl na Likkua..Natsua jsem už nadále neřešil.. Takže....začneme..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 09:28

Likku

Poslušně jsem se podíval na velmistra a taky ignoroval Natsua. Už se těším, nejctihodnějši velmistře, jsem velmi zvědav, jakou techniku mě naučíte. a Mírně se na něj usmál. Tato jeskyně je nádherná, jenom ten puch....
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 20:15

Natsu Akawai

Prikývol som nezaujato a išiel som do tej jaskyne. Položil som si jednu ruku na katanu a pomaly som tam vošiel . Poseydon? typujem že vieš nejaké tie suiton techniky čo? Spýtal som sa v mysli a čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 20:43

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Takže..jak už jsem ti říkal..nenávidím Genjutsu a proto tě něco naučím do zálohy... Otočil jsem se směrem k jednomu tlustému stromu a pomalu jsem složil pěčetě aby si je stihl Likku zapamatovat.. Katon: Gōkakyū no Jutsu Z úst se mi začal vypouštět oheň a předemnou se pomalu tvaroval do obří ohnivé koule která následovně zapálila celý strom...

Natsu ->

V jeskyni byl smrad a temno..skoro nic nebylo vidět.. a ze vnitř se ozývalo pouze pískání krys.
Hai..umim Suitonový techniky..a nejen to.. Ozvalo se v tvé hlavě znuděným hlasem...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 23:43

Likku

Ano, tuto techniku již znám, nejctihodnější velmistře, můj otec se mě jí pokoušel naučit každý den dokud jsem ho... dokud nezemřel. Řekl jsem mu se znuděným tónem, že se musim znova učit katon techniky...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 00:14

Kiyoshi Yuichi

Chytl jsem Likkua silně za bradu a otočil jsem ho tak aby se mi díval do očí.. Tímhle tónem mi tu mluvit nebudeš ! Nebudu se dívat jak tě zabije první ninja kterej bez jedinýho problému zruší to tvoje ubohý Genjutsu ! Ninjutsu se naučíš ať chceš nebo ne !! Jasný ?! Křičel jsem na něj přes masku a ještě pevněji jsem mu stiskl bradu..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:13

Likku

Pousmál jsem se a čekal ať mě pustí, Teď se chová přesně jako můj otec, je to docela nostalgie. Říkal jsem snad, že se ho odmítám učit, velmistře?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:22

Kiyoshi Yuichi

Ne ale takhle znechuceně se dívat nebudeš ! Pustil jsem ho a ukázal jsem na další strom... Teď ty..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:24

Likku

Postavil jsem se, prokřupl si čelist, poskládal mě již známé pečetě a pokusil se udělat gokakyu, jediné co se mi však povedlo bylo vytvořit menší vlnu ohřátého vzduchu, ale oheň žádný...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 15:01

Natsu Akawai

Bože tu je smrad. Pomyslel som si a dával som dosť veľký pozor pod nohy. Ako to tu ten ninja môže prežiť? To proti mne ani nebude fér keď on je na toto tu už asi zvyknutý. Sakra čím som si to zaslúžil. Hundral som cestou a takmer nič som pri tom nevidel. čo myslíš? ako ďaleko ešte pôjdeme? spýtal som sa poseydona.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 15:39

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Znovu ! a koncetruj víc chakry ! Okřikl jsem Likkua a pozoroval jsem ho..

Natsu ->

Nevim ale pospěš..v tomhle smradu za chvilku asi chcípnu.. Ozvalo se v tvé mysli utlumeným hlasem..bylo poznat že si Poseidon nejspíš zacpává nos..
Všude kolem bylo ticho a už si ani neviděl východ z jeskyně..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 17:56

Likku

Jak si přejete, velectěný, řekl jsem a pokusil se to udělat s větším zapojením chakry, povedlo se mi však jenom to, že jsem vyplivl malinký plamínek a zase horu teplýho vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 18:37

Natsu Akawai

Veď už sa na tom pracuje. Pomyslel som si trocha oduto. Teda ale aspoň nepočujem toho baka ktorý má byť so mnou v týme. On ma raz s tým osovením senseia vážne zabije. Pomyslel som si s úškrnom a išiel som pomaly ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 19:40

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Znovu...a vydechuj víc chakry než vzduchu.Zbytečně se tolik nenadechuj.. Řekl jsem otráveně a čekal jsem dál...

Natsu ->

Tak ho zabij ..co se sním furt tak stresuješ.. Odpověděl ti znuděně Poseidon a sotva co to dořekl tak ti kolem hlavy prolítl shuriken který tě sekl do tváře.V tý tmě nebylo nic vidět takže si ani neviděl odkud vůbec letěl...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:33

Likku

Pokusil jsem se řídit pocle senseiových instrukcí, ovládání chakry pro mě nebyl problém a tak jsem ji tam dal docela dost, vyplivl jsem hodně katon chakry, což mělo za následek dost velkou (pro mě, pro normální uživatele katonu nic moc) ohnivou kouli, nicméně jsem se málo nadech a tak jsem se dost zakuckal...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:34

Natsu Akawai

Chitil som si jednou rukou ranu a druhou som už vytasil katanu. Tak konečne sme niečo našli. pomyslel som si a pozeral som sa okolo seba. Sakra blbá tma. Zahundral som a vložil som raiton chakru do meča aby to spravilo akú takú provizórnu lampu. Síce ma lahšie uvidí on no v tejto tme by po mne mohol hádzať shurikeny do kým by som nevydržal s jeho tempom. Pomyslel som si a rozhliadal som sa okolo, či neuvidím nejaký pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:45

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

To už je lepší.. teď už to jen zkoušej dál.. Lehl jsem si pod strom a vytáhl jsem si z kapsi malou knížku z které jsem si začal číst...

Natsu ->

Nastalo ticho a nic se neozývalo..pouze si zaslechl kapky vody které se odlepovali od stropu vlhké jeskyně..

Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:51

Natsu Akawai

Pomaly som vydýchol a rýchlo som vytiahol jeden 4 kunaie. Všetky osm nabil raiton chakrou a hodil som ich na 4 strany pri čom som sa rýchlo pozeral či neuvidím nejakú siluetu alebo pohyb v jaskyni. Teda kde ten magor je? spýtal som sa sám pre seba a dával som dobrý pozor.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 21:06

Likku

Dál jsem to skoušel a měnil poměr chary/vzduchu abych dostal optimální výsledek. Ach jo, nesnášim ninjutsu, dokáže ho udělat každej idiot... Nechápe moje umění a to jsem ho začínal mít docela rád... No nic, když ho ptěšim tak mě třeba nebude s ninjutsu otravovat...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 14:23

Natsu ->

Kunaie prosvištěli jeskyní a nic si nikde neviděl..pořád jen ticho..

Likku ->

Sensei pořád ležel pod stromem a zažraně koukal do knížky..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 16:22

Natsu Akawai

Povzdychol som si a znova som odobral s meča svoju raiton chakru. Nebudem ju zbytočne mýňať. Pomyslel som si ale stále som katanu držal v rukách. Pomaly som išiel ďalej a bol som v strehu asi ako ešte nikdy v živote.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 16:45

Likku

Co to asi čte? Až dotrénuju tak se ho asi zeptám... pomyslel jsem si a chvíli zíral na senseiovu knížku. No co, jestli si všimne, že se flákám tak mě asi zabije... A začal jsem dál trénovat goukakyuu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:19

Natsu ->

Udělali si sotva 2 kroky a ucítil si jak si zavadil o jaký si drát...vtom se všude kolem tebe i na stropě rozsvítili výbušný lístky a ve vteřině explodovaly....

Likku ->

Ohnivá koule se ti pořád nedařila a už si z té koncetrace chakry celý spocený...v tom si uslyšel menší výbuch přicházející z jeskyně..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:33

Likku

Škoda, že to nebylo moje gaoukakyu, že sensei. Řekl jsem a doufal, že senseie pobavím. Hmm, normálně takovéto poznámky nedělám, dost jsem se změnil...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:44

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

To by ti uhořela prdel... Zažertoval jsem taky a potom jsem dál vklidu četl..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink smrti (krumla , likuku0) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink smrti (krumla , likuku0)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
» Setkání synů Smrti
» Tváří v tvář smrti pro tým 3
» Svatý chrám života a smrti
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: