Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink smrti (krumla , likuku0)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 19:42

Natsu Akawai

Rozbehol som sa dopredu a rozsekával som všetky väčšie kamene ktoré padali rovno na mňa, pri čom som znova vložil raiton do katany. Tentokrát som kaślal na taktické a pomalé plíženie keďže tu bolo aj tak dosť pascí a radšej som s katanou v ruke vyšprintoval vpred. Tiež ma niekoľko výbuchov dosť popálilo no už som si na to nejak zvykol a tak som to len pretrpel a z väčšiej časti ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 08:09

Likku

Pousmál jsem se, protože tohle byl první vtip od mýho novýho senseie. Ale co asi byl ten výbuch? Snad se mýmu partnerovi nic nestane. Ale co, nebudu se nad ním rozptylovat, mám tu práci, kt. musí být dokončena a to je přednější než nějakej partner, pomyslel jsem si a znova skusil goukakyu, tentokrát už se mi povedla meší ohnivá koule, která trochu ožehla ten strom...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 15:05

Natsu ->

Při útěku se odpalovali další a další lístky které byly rozmístěny po celém stropě jeskyně a hromada šutrů se hrnula přímo na tebe...za tebou se vchod zcela zasypal...

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Jentak dál... Křikl jsem na Likkua a přitom jsem pořád vášnivě četl knihu...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 09:32

Likku

Byl jsem jsem velmi překvapenej, jak mi to goukakyu šlo, když jsem ho trénoval s otcem, tak mě trénink nejen nešel, ale absolutně nebavil. Tento trénink však byl úplně jiný, i když mě sesei skoro ignoroval, tak mě jeho přítomnost pomáhala a udělal jsem větší pokroky než za celé ty roky tréninku s otcem...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:40

Natsu Akawai

Sakra.. pomyslela som si keď sa za mňou zasypal vchod. Budem musieť nájsť nejaký druhý koniec alebo východ jaskyne. Zašomral som a tesne som sa vyhol jednému kameňu stále predomnou niečo vybuchovalo a ja osm sa tomu zatial úspešne vyhýbal.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 14:00

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Co koukáš jak kdyby ti spadly hračky do kanálu ? Není to dobrej pocit vědět že pomalu ale jistě se učíš novou techniku ?.. a věř že tohle tě ochrání víc než nějaké genjutsu... Řekl jsem a přitom jsem pořád koukal do knížky..

Natsu ->

Lístky přestaly vybuchovat a zase nastalo ticho přičemž tma byla ještě větší..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:13

Likku

To záleží na situaci, sensei, ale musím uznat, že to má něco do sebe, mít i nějaké ofenzivní jutsu, kdyby moje genjutsu na protivníka nefungovalo. řekl jsem senseiovi a dál pokračoval v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:06

Natsu

Už ma to SE"E!! skríkol som na celú jaskyňu pretože ma to už fakt nebavilo. Nikdy som nebol obdarený nejakou veľkou trpezlivosťou a teraz práve všetka vyprchala. No tak ukáž sa už konečne. Skončíme to rýchlo.. buď ty alebo ja. Aj tak či tak ťa ru skvor či neskor nájdem. Hovoril som nahlas a mal som doslova pohlad ako nejaký psychopat.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:51

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Však to je účel toho proč chci aby si to uměl.. Četl jsem dál...

Natsu -> Ozval se hlasitý smích který se díky ozvěně rozhléhal po celé jeskyni takže nebylo možné zjistit odkud smích přichází..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:53

Likku

Já vím a jsem vám za to vděčnej, jenom byste pořád nemusel urážet moje umění, řekl jsem s mírným úsměvem a zase se pokusil udělat goukakyu. Tenhle trénink mě bere dost chakry, za chvíli budu na dně, sensei.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:59

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Zabouchl jsem knížku a vyskočil jsem na nohy..Tvoje umění neurážím..silní ninjové co bezvadně ovládají genjutsu je pro mě též umění..ale než se staneš jedním znich tak ti pouhé Genjutsu v životě stačit nebude... Přišel jsem blíž k jeskyni.. Hm..takže se zasypala.. S chakrou si nelámej hlavu..pro dnešek to stačí..když už víš jak na to tak teď už stačí jen pár použití v praxi a Goukakyu zvládneš hravě..Teď by jsme se měli jít kouknout po Natsuovi..možná jsem mu dal až moc těžký úkol..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:03

Likku

Jak si přejete, mistře, řekl jsem a šel vedle senseie. To je docele pěkná jeskyně, připomíná mi jedno místo, ale to je vlastně jedno... dodal jsem a čekal až se senseiem vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:46

Natsu

Bol som dosť rozčúlený no nejak som sa donútil nachvíĽu rozumne rozmýšlať. Poseidon? môžeš mi teraz nejako pomôcť? spýtal som sa ho narýchlo a pokračoval som ďalej do jaskyne.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 23:09

Likku ->

Kiyoshi Yuichi

Složil jsem v rychostí pár pečetí.. Doton: Doryuu Taiga.. Před náma se pod kamenama které zasypali vchod z tvrdé pevné půdy stalo silné bahno do které se po chvilce potopily všechny kameny až po špičku..tudíš vytvořili jakoby novou cestu do jeskyně.. Jdeme.. Rozeběhl jsem se dovnitř...

Natsu ->

Poseidon se neozýval a v dálce si uviděl menší světlo...když si tam došel vyšel si ze tmy do jakési "arény".Byl to asi 30x30 m plácek a už tam nebyl strop jeskyně tudíš tam svítilo slunce přičemž na druhé straně "plácku" seděl nějaký ninja s kosou na zádech.Měl obvázané celé tělo a nebyl mu vidět ani obličej..pouze vlasy a oči.Měl přes sebe bílý plášť s bílíma kalhotama a na krku mu vysela čelenka s neznámím symbolem vesnice.

???

Hehe..to ti to trvalo...smrade.. Řekl jsem s výsměchem a na Natsua jsem ukázal prostředníček..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 09:43

Likku

Běžel jsem za seneiem. Víte nějaké podrobnější informace o našem nepříteli, sensei? Zeptal jsem se ho a dál běžel za ním. Jsem zvědavej, jestli to Natsu zvládne sám, nebo jestli mu budem muset pomoct...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 15:46

Natsu

Mne to trvalo? spýtal som sa ho neveriacky a utrel som si z tváre prach. Schytil som katanu do oboch rúk a bez varovania som vyrazil k nemu. Keď som bol bližšie tak som vyskočil a zahnal som sa katanou od hora dole pri čom som mu mieril na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 15:58

Likku ->
Kiyoshi Yuichi

Podle všeho by to měl být banditský zvěd..ale podle těch pastí které jsem slyšel z jeskyně to nebude bandita..podle mě někdo silnější.. Přidal jsem na kroku a zrychlil jsem...

Natsu ->

Nepřítel sáhl po kose a jednou rukou držátkem kosy vykryl tvůj úder a pořád v klidu seděl... Yare yare..to je vše co umíš ? Srač*o.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 17:25

Natsu

Uškrnul som sa a už som mal v katane vloženú raiton chakru čo by mu malo začať prerezávať jeho kosu. Myslíš si že ma zastraší taký noob ako si ty? spýtal som sa ho s úsmevom a nenápadne som si odopol jednu časť reťaze.


Naposledy upravil krumla dne Sun Oct 03 2010, 18:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 17:40

Likku

Dobře, sensei, řekl jsem. Nemám rád takovýhle běhání, unavuje mě to... Pomyslel jsem si. Ale to mě nezastaví, takováhle výzvami jenom pomůže k mému cíli, ke zničení Kumo...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 20:06

Natsu ->

Když si pustil Raiton chakru s jeho kosou se nic nedělo..ani trošku si jí neškrábnul a ani tou kosou neběžel žádný proud. Yare yare,děcko jako Ty se má ještě hodně co učit..
Vyskočil a s otočkou tě kopl přímo do hlavy.. byla to docela rychlost takže Natsu se mohl jen ztěží tomu kopu vyhnout..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:10

Natsu

Keď som vydel že ma ide kopnúť tak som sa s mojím mečom odrazil hore nad neho no nebolo to dosť rýchle a on ma trafil do boku no nie až tak bolestivo lebo to som už bol na pol ceste od neho. Vo vzduchu ma trochu z jeho kopu pretočilo no dopadol som na zem a cukol som od blesti. Sakra ako to že tak odoláva jeho kosa mojej raiton chakre? spýtal som sa sám seba no rýchlo som to zo svojej mysle zahnal a sčasti som si odviazal z môjho tela reťaz. Rozkrútil som ju nad hlavou a napustil som do nej raiton chakru pri čom som ju doňho hodil.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:29

Nero -> klidne odepisuj, i kdyz jsem ještě nepostnuj, stejně bych napsal jenom něco ve smyslu, že běžim dál Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:26

Natsu ->

Hahahaahahahaa.. Začal se ti výsměšně smát a letěcí řetěz jednodušše odrazil kosou... Nudíš mě..budu tě muset zabít.. Rozeběhl se na tebe čelně a připravil se zaútočit..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 21:51

Natsu

Dosť som sa naštval a vyśprintoval som proti nemu. Pritiahol som si reťaz a aj ju aj katanu som nabyl raiton chakrou. Pri čom som doňho začal oby dvoma vecami sekať v combe.. rozpútal som taký menší raiton tanec.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 16:41

Natsu ->
Mikazuki no Mai Řekl a kolem něj se objevili 3 Kage Bunshin které začali dělat souměrně stejné pohyby a všechny tvé útoky odrazili.Když to odrazili tak začli sekat směrem po tobě a vytvářeli jakoby Tanec..jejich kosy se prodlužovali sekali dá se říct ze všech stran...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink smrti (krumla , likuku0)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
» Setkání synů Smrti
» Tváří v tvář smrti pro tým 3
» Svatý chrám života a smrti
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: