Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink smrti (krumla , likuku0)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 16:19

Natsu

Trochu som zbledol a ako tak som začal odrážať ich útoku pri čom som sa mi aj normálne vyhýbal. Nevydržalo mi to furt lebo ich bolo predsa len viac a ja som nemal žiaden priestor na protiútok. Pocítil som ostrú bolesť v pravom ramene no snažil som sa ju ignorovať, pri čom ma zasiahli aj na druhej ruke a nohe. Podarilo sa mi ako tak sukočiť a využil som tú chvíľku času na to aby som sa trochu rozdýchal z toho tempa. Ts.. oni ma tu rozsekajú. pomyslel som si ironicky a pripravil som si obranný postoj.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 16:24

Natsu -> Jeden z těch 3 se odrazil od jednoho z těch 3 (Cool laugh) přímo na tebe.Když byl u tebe seknul ti kosou směrem na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:15

Natsu

Rýchlo som mu hodil do kosy reťaz tak aby sa oňu omotala a šklbol som s ňou za seba. Druhou rukou som švihol po jeho hrudi. Bože.. prečo som to musel schyta´t zrovna ja? spýtal som sa sám seba pri tom pokuse.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 21:02

Likku -> Doběhl jste do kulaté místnosti bez "stropu" a viděl si souboj Natsua s nějakým ninjou..vtom Sensei zmizel...

Natsu -> Když si ho švihl přes hruď rozplynul se v bílý mráček a hned z pozaněj vylítl nepřítel který ti kosou mířil přímo na hlavu.. nebylo úniku jednou ranou by ti usekl hlavu...v tom ovšem kosu vyblokoval kunai a předtebou se zjevil sensei který kopancem odkopl nepřítele pár metrů do zadu..

Kiyoshi Yuichi

Promiň Natsu...byla chyba tě sem poslat... Protočil jsem si kunai na ukazováčku a zaujmul jsem bojovou pozici..

???

Ještě se uvidíme ty ubožáčku ! Řekl jsem a složil jsem pár pečetí..během vteřiny jsem zmizel a místo mě tam zůstalo jen dřevěné polýnko.

Kiyoshi Yuichi

Tak..to pro dnešek stačilo..vraťte se do vesnice..dnešní tréning tu končí... Dořekl jsem a rozplynul jsem se na obláček jakobych někam pospíchal..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 21:37

Likku

Hmm, to mohl bejt docela zajímavej souboj, škoda, že jsem ho neviděl... Pomyslel jsem si a došel k Natsovi, to bych si nikdy nemyslel, že takovýhle souboj přežiješ takhle dlouho, jsi plný překvapení a zasloužil sis můj respekt, řekl jsem mu a podal mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 07 2010, 15:01

// Pište už do Kumo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink smrti (krumla , likuku0)   Trénink smrti (krumla , likuku0) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink smrti (krumla , likuku0)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
» Setkání synů Smrti
» Tváří v tvář smrti pro tým 3
» Svatý chrám života a smrti
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: