Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chunninské zkoušky přichází

Goto down 
+10
Pein
Kakuza-chan
likuku0
Morgen
Rhaegar
Srotak
Shika-san
Yuu
Forward
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 14:13

Ve vesnici, kde sněžilo se rozezněly zvony, za prvé to bylo kvůli tomu, že se vrátil Sendokage a za druhé, protžoe chtěl na náměstí něco dost důležitého říci, všichni však už věděli, že se bude jednat o zkoušky, a proto už většina lidí natěšeně stáli na náměstí a vyčkávali až Sendokage promluví a vše jim řekne.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 14:17

Eimi
Nakoniec som došla na námestie a pozrela som sa na otca.
Konečne je tu... Pomyslela som si a v dave som sa snažila nájsť Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 15:03

Yuu

Oblékl jsem si triko a vyšel z Ulquiorrova domu.
Došel jsem na náměstí a podíval se všude kolem.
Musím najít Eimi a zeptat se jí na ty informace. řekl jsem si
a vstoupil do davu lidí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 15:11

Eimi
Hľadala som v dave, no nikde som ho nenašla.
Už som to chcela vzdať, no tom som zbadala Yuua.
Rýchlo som k nemu dobehla.
Ahoj, ako?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 15:44

Yuu

Ale jo.. Na zkoušky aspoň můžu. řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 15:57

Eimi
To som rada. Povedala som a odkašlala som si.
Tie informácie, bola to jedna menšia časť. Hovorila sa o tom že po zemi kedy si chodili anjeli a démoni, ale človek ich na prvý pohľad nerozoznal. Ale potom boh rozhodol že anjeli pôjdu do neba, a démoni do pekla či jak. Lenže to sa nepáčilo Jashinovi, ktorý bol prikovaní reťazami v tom pekle. Lenže anjeli sa to dozvedeli včas, a poslali tam anjela menom Zeher. Ten posilnil reťaze tak aby som už od nich nemohol Jashin dostať. Ale Jashin sa rozhodol že vytvorí syna jeho vlastnej zloby. A tak sa aj stalo. Na zem dorazil Shini, Jashinov syn. Ten ovládol telo jedného muža, ale nešlo poznať že je to Shini. A tak začal zabíjať ľudí na zemi. Zeher sa to dozvedel, a na zem poslal svojho brata Tareshe. Taresh to zistil, lenže Shini ho zabil čo rozzúrilo Zehera, ktorý nakoniec sám šiel na zem. Na zemi sa strhla veľká bitka, ktorú vyhral Zeher. Shini sa vrátil do pekla. Boh rozhodol, že anjelom dá bielu auru, a démonom zase čiernu. Jashin od vtedy dával silu mnohým ninjom s nádejou že ich ovládne. Jeden z nich bol aj Hidan, ktorý získal už aj božskú nesmrteľnosť. Chýbal kúsok aby ho Jashin ovládol. Jasin hľadal niekoho silného, aby sa mohol Shini vrátiť na zem aby pokračoval v apokalypse. Určite to je ten ktorý ťa napadol, a k tomu to je ten väzeň. Čo myslíš? Spýtala som sa po menšom "preslove" Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 16:43

Simon

V tom som začul zvoniť zvony. Mistr sensei čo to je? Prečo zasa zvonia zvony? Žeby začínali skúšky? Hmmm nejako na rýchlo nie? Zamyslel som sa a čakal na senseiovu odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:02

Utakata

"Já nevim, asi se vrátil Sendokage a chce něco říct. měli by jsme tam jít."
Řekl jsem také docela překvapeně až nechápavě, při čemž jsems e rozešel skrz sníh až na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:32

Masaru

Stál sem vedle Yoshira a jen tak se ho zeptal.
Asi mi neřeknete, co se na Chz stane co?
Řekl sem a pak se podíval směrem k náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:46

Yoshiro

Podíval jsem se na něj vážně a Masaru mohl čekat něco fakt důležitého, jenže pak se na mé tváři objevil velký úsměv. "No přece se staneš chunninem a budeš zase o krok blíže k trénování mladého Yoshira." Zvolal jsem se smíchem, při čemž jsem se podíval k nebesům. Bojím se spíše toho co má přijít po zkouškách. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:00

Masaru

Co to je Chunnin? Je to jenom titul.......... Na tom mi nezáleží... Víc mi vrtá hlavou tvůj bratr... Chunninské zkoušky bude jen jedna velká show....

Řekl sem.
Ale.... Říkal ste, že tam bude Akatsuki... bude tam polovina celé země... Co když je pozabíjejí?...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:10

Simon

Aha no tak teda poďme, Nimeshi ideš?
A pomaly som vyrazil na námestie.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:14

Kin
Sedela som pokraj cintorina a pozerala na jeden hrob.
Lin Ikayno
Kazdy clovek ma mat druhu sancu..

Potiahla som. Babicko Lin... Polozila som na jej hrob papierove origami.
Urobim to co si my povedala, zosilniem, aby si na mna bola hrda..
Vytiahla som katanu a bez slova, bez modlitby, bez rozlucky som odisla.
Podte geninovia, Vrazedna Kin uz na vas caka....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:17

Yoshiro

Podíval jsem se. "Nehraj si teď na frajera, kdybych ti nic neřekl, tak jsou pro tebe zkoušky všechno." Řekl jsem Masarovi po pravdě. "Každopádně Akatsuki nehodlá útočit, bylo by to sebevražedné, ikdyž jsou to ninjové na S úrovni, tak zde je mnohem víc ninjů, takže nebudou riskovat zbytečné ztráty, ale je jisté, že zde budou." Dodal jsem k tomu už docela mile.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:36

Yuu

Zamyslel jsem se a pak ze mě vypadlo.
No, Ulquiorra řekl, že to bude řešit po zkouškách.
Nemám k té ruce nikoho pouštět.
řekl jsem a usmál se na Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 19:10

Cloud

procházel jsem vesnicí až jsem se dostal do davu lidí pod sendokagovou budovou.Nedaleko jsem zahlídl Eimi a Yuua.Odplivl jsem si dost znechuceně a koukl se na SEndokageho.na co je láska?lidé kvůly lásce blázní a stávají se z nich bezbraní tvorové...jen pravá bolest a krutost člověka zocelí...pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:26

Eimi
Kývla som hlavou.
Každopádne by sme mali otcovi povedať že ten väzeň unikol. Povedala som pričom som sa pozrela na otca.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:45

Yuu

Nemyslím, že "Shini" by byl ten vězeň. řekl jsem a
podíval se na Sendokageho. To bude něco se zkouškama určitě.
řekl jsem si a pomalu šel v davu dopředu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 21:57

Nimeshi

Jojo, už jdu, řekl jsem a pomalu se vydal za svým týmem. Pořád jsem nemohl přestat myslet na zkoušky, na navou členku týmu a vůbec na poslední dění v mém životě a tak jsem moc nevnímal svět kolem sebe...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 22:40

Sendokage

Pohodil jsem svoji černou ofinou na stranu do patky a následně se porozhlédl po lidech co se sešli. "Fajn, jste tu všichni." Řekl jsem a dál pokračoval "Účastnil sjem se prvního kage sněmu a bylo to snad to nejhorší co mohlo být. Tsuchikage naprosto nechápavý, zároveň i Hokage, jediný kdo byl trochu při smyslech byl Raikage, teda vůdce Kumogakure, protože ostatní kage nebyli schopni mu poslat vyjádření, jestli se může stát Raikagem nebo ne, jsou prostě neschopní, ale to jen, aby jste věděli s jakýma lidma máme mírovou dohodu, uplně zbytečný." Jediná Eimi a ostatní co přišli do Suichu se mnou, věděli že takhle se chovám jen když mě někdo dost zklame nebo hodně naštve, jinak bych nikdy takhle nikoho nepomlouval.
"Mezitím co jsem tu nebyl, tak jeden z rádců oznámil, že se budou hledat adepti na přijetí do skupiny Lovců zločinců, to je pravda, další informace dostanete později. Dále sem byli převezeni vězni a jen vás ubezpečim, není žádná možnost, aby se dostali ven. Teď se konečně dostanu k tématu, které nejvíce zajímá geniny, jedná se o Chunninské zkoušky, ano budou se konat v naši vesnici a ano týmy z jiných vesnic byly již vyslány." Vydechl jsem s klidem a porozhlédl se kolem, bylo těch informací docela dost. "Tak to je snad vše. Děkuji za pozornost a užijte si zbytek dne." Řekl jsem a odešel z pódia.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 06:48

Yuu

Zastavil jsem se a lehce pousmál.
Takže Chuuninské zkoušky tedy budou u nás.
řekl jsem si a podíval se na Sendokageho jak odchází..

Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 14:41

Eimi
Asi ho naštvali. Pomyslela som si.
Musím mu niečo povedať... Povedala som si v mysli.
Musím. Povedala som Yuuovi a rozbehla som sa za otcom.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 20:32

Creepy

Snažil jsem se vyhýbat davům, proto jsem prohlášení Kageho sledoval raději z povzdálí. Ne že bych se bál velkého počtu lidí, to ne. Jen jsem neměl rád když do mě pořád někdo žduchá.
Zkouška? To zní zajímavě, doufám že mi dovolí se zúčastnit. Byl by to rozhodně krok k tomu stát se šermířem.
lehce jsem se pousmál, načež jsem doufaje že už vyřídil mou objednávku zašel za zbrojíčem nakoupit potřebné pomůcky pro zkoušku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 23:42

Prodavač u Creepyho

Přišel Creepy boy a já se pousmál "Co potřebujete?" Zeptal se ho.

Valentine (Sendokage)

Kráčel jsem pryč, když v tom se u mě objevila Eimi a já sebou trochu cukl, protože jsem ji nečekal. "Ahoj." Řekl jsem ji, při čemž obyčejně otec dceru obejme a tak, ale tady to vypadalo spíše jako setkání přátel.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 07:00

Eimi
Dobehla som k otcovi.
Ahoj, chcem sa niečo spýtať. Povedala som otcovi, a hneď som aj pokračovala: Ten väzeň, čo šiel kúsok od ostatných, nevolal sa Shini?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chunninské zkoušky přichází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chunninské zkoušky přichází
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Chunninské Skoušky
» Čas nervozity přichází
» Cesta na zkoušky
» Chuuninské zkoušky
» Chuuninské zkoušky: Vzor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: