Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chunninské zkoušky přichází

Goto down 
+10
Pein
Kakuza-chan
likuku0
Morgen
Rhaegar
Srotak
Shika-san
Yuu
Forward
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:51

Dante

Hahahaha začal jsem se tak trochu ztrapněně smát.No sry nedaval sem pozor pověděl jsem nejistě.
Kam razíte mohu-li se zeptat?


Naposledy upravil sfrit dne Wed Nov 03 2010, 22:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:57

Natsuki Yoake

Usmiala som sa, Za nosom, možno tam nájdeme rámen. Povedala som s úsmevom aj keď to moc nedávalo zmysel. Pohodila som hlavou do strany a trochu som si prečesala vlasy.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:21

Dante

O na ramen jo odpověděl sem a trochu se pousmál.To jděte první ulicí do prava a pořád rovně tam ho najdete řekl sem a nasidl jsem si kapuci.Jo a mohu jse zeptat na jméno? zeptal jsem se.



Naposledy upravil sfrit dne Wed Nov 03 2010, 22:47, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:24

Akemi Same

Pozrel som na neho a povedal No meno ti povieme len v prípade že pôjdeš s nami teda ak to tuto dáme nevadí . zasmial som sa a žmurkol som na Natsuki a pozrel na toho chalana čakal som ako obaja zareagujú a usmieval som sa pri tom.


Naposledy upravil Sadatake dne Wed Nov 03 2010, 22:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:42

Dante

Z pod kapuci jsem se podíval na muže do kterého jsem prve vrazil a pomyslel jsem si Je docela milí Dobře půjdu s vámi, sice jsem si chtěl ještě něco zařídit ale nevadí.Berte to odemne jako omluvu za ten trapas pověděl jsem a usmálse.


Naposledy upravil sfrit dne Wed Nov 03 2010, 22:59, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:49

Jestli Sfrite nebudeš psát pořádně, tak jak máš a delší příspěvky s trochu dobrou češtinou, tak ti postavu smažu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:00

Natsuki Yoake

Premerala som si Danteho od hlavy po päty, potom som sa otočila k Akimovi. Hmm ako vidím tak názor dámy ani nebolo nutné počuť.Zahundrala som a zaškerila som sa pri tom. No čo už no, mne nevadí že pôjdeš s nami. Povedala som smerom na Danteho a vydala som sa úplne iným smerom ako nám hovoril. Očividne som si to nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:04

Akemi Same
Natsu........ začal som hovoriť no nedokončil som a rozbehol som sa smerom k nej TAk teda pôjdeme tadiaľto povedal som a usmial som sa pritom som rukov mávol na toho chlapca aby šiel s nami
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:05

Dante

Odkašlal jsem si a řekl Jdeš špatným směrem.Ten ramen je na druhou stranu odrazil jsem se a jedním skokem se dostal před ní.Asi jsem něco pokazil pomyslel jsem si.Druhým odrazem jsem vyskočil na sloup a sedl si na něj.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:07

Akemi Same
Ach čo tu takto poskakuje pomyslel som si vykročil som ďalej a povedal mu Čo tu skáčeš ako klokan hmm. poď tadiaľto sa ide na rámen viem to. usmial som sa a kráčal som ďalej
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:11

Dante


Když myslíš řekl jsem a seskočil z toho sloupu.Jmenuji se Dante no Gyouko řekl jsem směrem k člověku kerý mě nazval před chvílí klokanem.Doufal jsem že mi také sdělí své jméno.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:16

Akemi Same
podal som mu ruku a s úsmevom som povedal Ja som Akemi Hop Hop Same teší ma pri tom som sa brutálne usmieval a prišlo mi to vtipnä tak som mu podával ruku a čakal som na jeho reakciu
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:30

Dante

Také jsem mu podal ruku a řekl Těší mě.Zakručelo mi v břiše a já se za něj chytl Měli bychom přidat nějak mi vyhládlo pokračoval jsem a přidal na tempu.To k tobě vůbec nesedí, co se to s tebou děje?Nejdřív se omluvíš a teď i podáváš ruku?Ozval se hlas uvnitř mě.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:35

Akemi Same
No to teda počujem že ti vihladlo tak teda poďme hop hop. povedal som a zasmial som sa potom som pozrel na Natsuki a povedal Ak ideme moc rýchlo kľudne povedz spomalíme však Danone načo som spýtavo pozrel na Danteho a kráčal som ďalej
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:40

Dante

No? co? ano jistě kdyžtak spomalímeodpověděl jsem směrem k Akimu.Jo a dnešní útrata je na mě pověděl jsem k akimu a dívce kteří vypadali jako milostný pár.Po chvíli jsem se nasadil neutrální výraz.Musíš se ozývat zrovna teď??A vůbec co ti je do toho co dělám!Dej mi pokojodpověděl jsem vnitřnímu hlasu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 23:45

Akemi Same
Zasmial som sa povedal som mu To fakt ? Inak nenahnevaj sa ale nevyzeráš zrovna ako veselá kopa hlavu hore je pekný deň tak sa skús trocha usmiať ne. a žmurkol som .
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 09:43

Dante

No jo dobře pověděl jsem a nahodil přitom falešný úsměv.Eště jsem se nedozvěděl jméno slečny pokračoval jsem a usmál se lépe.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:19

Natsuki Yoake

Počúvala som ako tí dvaja debatujú, usmievala som sa pri tom ako keby na svete neexistovalo nič čo by ma vedelo naštvať. Keď na mňa Dante prehovoril tak som sa znova len usmiala. Ja som ho už povedala, ale keby si ho náhodou prepočul tak som Natsuki. Povedala som milo a zatvárila som sa zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:33

Dante

Na hodil jsme široký úsměv a řekl Oh promiň asi jsem nedával pozor.Pijete alkohol? zeptal jsem se s úšklebkem v obličeji a otočil jsem se na millostný pár jsoucí za mnou.


Naposledy upravil sfrit dne Thu Nov 04 2010, 18:00, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:49

Dante -> Příspěvky minimálně na dva řádky.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:08

Natsuki Yoake

Alkohol? nie, prečo by som mala? je to zbytočné pitie ktoré robí aj z dobrých, poctivých a múdrych ľudí hlupákov a odpadlíkov. Odpovedala som nabiflenú vetu ktorú ma tu stihli naučiť no sama som v podstate nevedela čo to presne znamená. Potom som sa pozrela na Akemiho a čakala som čo na to odpovie on.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:26

Dante

Hmm skoda no, když je ta útrata na mě stak sem si myslel že si připijeme na přátelství porozhlédl jsem se kolem a čekal na to až Aki odpoví.Vytáhl jsem z pouzdra shiriken a začal jsem si hřehazovat mezi prsty.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:37

Akemi Same

Zasmial som sa a povedal som No prípitok si dať môžeme . Ale že by som nejak extra pil to nie je to zbytočné. znova som sa zasmial a pozrel som na Natsuki To si sa ako dlho učila tú vetu . a pri tom som sa usmieval od ucha k uchu
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:42

Natsuki Yoake

Ehm, popravde? spýtala som sa s úsmevom. Chvíľku mi trvalo kým som sa ju naučila takto odrecitovať. Povedala som a znova som sa usmiala. Ehm.. a je to dobré? ten.. alkohol? spýtala som sa znova no tentokrát s väčším záujmom.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:43

Dante

Ok v tom případě jdeme řekl jsem a usmál se na ně.No musíš si na to zyvknout odpověděl jsem. Ramen shop byl už pár kroků od nás takže jsme nemuseli jít ještě nějakou dlouhou štreku.Máte už tým?? zeptal jsem se jich a otočil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chunninské zkoušky přichází
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Chunninské Skoušky
» Čas nervozity přichází
» Cesta na zkoušky
» Chuuninské zkoušky
» Chuuninské zkoušky: Vzor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: