Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chunninské zkoušky přichází

Goto down 
+10
Pein
Kakuza-chan
likuku0
Morgen
Rhaegar
Srotak
Shika-san
Yuu
Forward
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:48

Sry za Double post ale musí to tak být

Dante

Z dáli jsem viděl modrou bublinu která mi přišla jaksi podivná.Nevšímal jsem si jí a pokračoval jsem déle s čekáním na odpověď od akiho a Natsuki.
Nejsíše to byla ochrana proti nezvaným hostům kterou vytvořil sendokage


Naposledy upravil sfrit dne Fri Nov 05 2010, 14:53, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:54

Vy o tomhle nemáte tušení, nechci aby jste do toho zasahovali. Takže si zde v klidu hrajte ..
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:05

Upraveno
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 05 2010, 17:47

Akemi Same
boli sme už neďaleko ramenu a potom sa opýtal či už máme tým No tak ja teda nemám neviem ako Natsuki no ja zatiaľ žiaden tým nemám. Tak poďme dnu preberieme to pri dobrom jedle čo vy nato ? Povedal som a čakal na ich reakciu Sakra už by som niečo zjedol . preletelo mi hlavou a čakal som pri dverách a čakal s otvorenými dverami kým vstúpi Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 05 2010, 18:11

Natsuki Yoake

Vstúpila som a pousmiala som sa na Akemiho. ďakujem. Povedala som keď mi podržal dvere a ja som vstúpila dovnútra. Sadla som si za najbližší voľný stôl a pozrela som sa na tých dvoch pi čom som si viac premerala Danteho, aj keď takým pobaveným výrazom. Ty si shinobi? uchechtla som sa. Ten fakt nevyzerá že by bol nejaký silný, vlastne ani na ten nutný priemer. pomyslela som si a potom som sa otočila k Akemimu. Nie, hmm nemám tým. povedala som zamyslene a vyzeralo to tak ako keby som nad niečím rozmýšľala.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 00:20

Chytl jsem dveře a rěkl běž podržím to.Ano jsem shinobi akorát nedávám najovo svou sílu a nesnažim se machrovat.Jsem spíše klidný a samotářský typ pokračoval jsem a sedl si do čela stolu.
Třikrát ramen prosím a tři lahvičky sake pověděl jsem číšníkovy a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 11:54

Creepy Boy

Po zkončení zkoušek a útoku Akatsuki jsem zamířil se svou popálenou rukou rovnou k doktorovy. Doufal jsem že mi ji dá rychle dohromady abych se mohl brzo dostat do nějaké mise.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:00

Dante

Zanedlouho nám přinesli jídlo a pití.ctěl bych pronést přípitek na kamarádství a doufám že nás dají do stejného teamu řekl jsem a začal se ďábelsky smát.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:30

Natsuki Yoake

Pozerala som sa na flaštičku od saké. Trochu som si k tomu pričuchala a ohromila ma tá, no nedalo sa povedať že to bola hnusná vôňa, ešte nikdy som totiž takú necítila. Nadýchla som sa a potom som zadržala dych. Dala som to do seba na ex no mala som čo robiť aby som to saké nevypľula. Sťažka som preglgla a takmer v momente som cítila ako keby som bola v ohni. Doslova som horela a do tváre sa mi nahrnula červeň. Asi o pol minúty na to sa mi zamotala hlava a ja som odpadla na stôl. Otvorila som ústa a začala som zo spánku odfukovať.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:43

Dante

Když jsem pohlédl na Natsuki a uviděl jí jak se válí po stlole začal jsem se lehce smát.Kopl jsem do sebe také flaštičku saké na ex za zeptal se Není ti nic??.Nemám zavolat doktora? a na tváři jsem měl jakýsi ustrašený výraz.Ne nesmíme zavolat doktora ozvalo se mi v hlavě.Kdyby jsi ho zavolal zavřeli by tě a nejspíše z tebe udělali i nukeninaEště jsem čekal jestli Aki taky vypije flaštičku na ex.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:08

Kinhitayo
Pomali som dezorientovane kracala a tackala sa zo strany na stranu.
Nie, nepyla som sake.
Bola som len ospala a tie skusky tiez nieco zobrali.
Presla som okolo Simona a cunika, ale nevsimla som si ich a potkla sa. padala som smerom k simonovi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:12

Nimeshi

Po cestě při hledání jsme jsme narazili na Kin, teda spíš ona spadla na nás. Hoj Kin, to už ses po srazu stihla tolik opít? Zeptal jsem se jí a pomohl jí vztát. Mimochodem gratuluju k chunninství.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 20:17

Dante

Dal jsem se do jídla.Neustále jsem měl oči upřené na akiho a čekal jsem kdy to vypijie.Ehm.Mohu vás pak pozvat ke mě??Na zákusek nebo ta řekl jsem nejistým hlasem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:38

Simon

Keď som sa otočil uvidel som padať Kin. Ona si myslí, že ju bude každý zachraňovať alebo čo? Keď padala chytol som ju za ramena a zdvihol. Po ďalší krát si dávaj bacha áno? Zasmial som sa a pogratuloval jej k prejdeniu chuuninských skúšok.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:44

Kin
Jasne povedala som a odstrcila simona.
TAk, super bol nejake tluste prasa s ruzovimi lickami, takze to bolo lahke. odfrkla som si, aj ked som vedela, ze to tak nie je.
Vyhrala som iba preto, ze sa ten tlusty vepr vzdal sekundu predo mnou. avsak nahlas som to nepovedala.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:47

Nimeshi

Jenom jsem se pousmál, když mi Kin vyprávěla o svém souboji, já jsem ji však po svém zápasu sledoval z pódia a viděl jí jak se pak skoro zhroutila, nicméně jsem o tom pomlčel. To je vlastně poprvé, co spolu pořádně všichni 3 mluvíme, že? Zeptal jsem se, aby řeč nestála.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:49

Simon

Ja si musím ísť domov ľahnúť. Som vyčerpaný. Tá včelia mrcha ma dostala. Tak sa majte pekne zajtra sa stretneme na tréningovom place dobre? Pousmial som sa na členov tímu a vykračoval si ho dom.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:11

Nimeshi

Dobrou, Simone, ahoj, Kin, řekl jsem stroze, ale pak jsem si uvědomil, že by to mohlo být nezdvořilé k dámě Kinina formátu a tak jsem ještě dodal: Musim si ještě vypilovat techniku, takse mějte.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:12

Simon

Prišiel som domov, keď mama spolu s nejakým cudzím - chlapom - sedela pri stole a stále sa niečomu smiali. Dobrý deň. Ahoj mama. Musím ti povedať niečo suprové. Stal som sa chuuninom. Zasmial som sa a rýchlo som utekal do izby. Kto by to mohol byť ten sympatický muž. Pomyslel som si a sadol si na posteľ. Vytiahol som knihu a začal ďalej študovať rôzne techniky, ktoré by boli pre mňa tie vhodné. Po pol hodine som s knihou v náručí zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chunninské zkoušky přichází
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Chunninské Skoušky
» Čas nervozity přichází
» Cesta na zkoušky
» Chuuninské zkoušky
» Chuuninské zkoušky: Vzor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: