Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:39

Saburo

Věř mi... Tím, čím jsem si prošel před tímhle... Tohle není peklo...
Řekl jsem vážně, bez náznaku ironie...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 13:54

Akuma Kōsei

Poslouchal jsem setkání dvou přátel a jen se pousmíval, ale pak se Saburo ozval, že zažil něco horšího než je tohle, což je naprosto nereálné. Jen jsem se zasmál "Nehraj si tu na největšího borce prosim tě. Možná jsi zažil něco ve světě, ale je ti sotva 16 a tohle je tvé bezpochyby první vězení, budeš rád, když tu vůbec přežiješ." Řekl jsem, jelikož takovéhle namachrovsnce co o životě ještě nic nevědí nesnášim.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 14:18

Montaro Yuurinshi

Trošku jsem se přiduseně usmál .. Kdyby todle slyšel nákej šílenec tu tak se na tebe vrhne a zabijete rychlejš než by sis ho všimnul .. řekl jsem s usměvem a zandal jsem kunai do pouzdra
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 17:14

Saburo

To věřím... Ale furt je lepší tohle, než abych ve tmě pořád čekal, až mě dorazí... Tak nějak jsem přemýšlel, že už jsem asi měl umřít...
Řekl jsem a slova Akumi jsem moc neposlouchal...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:31

Akuma Kōsei

"Nebýt Modrého draka a mě, tak jsi mrtvý než by jsi zde prohodil jedno slůvko." Řekl jsem mu po pravdě, jak jsme mu zachránili život před těmi zločinci. Pak jsem zareagoval na smrt ve tmě. "Tohodle místa se tma bojí." Dodal jsem tiše až tajemně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:53

Montaro Yuurinshi

Bojí ? .. jo pravda .. řekl jsem si ..
A proč tu ubec si ? .. Saburo .. dodal jsem jeho jméno k otázce a to už jsme od toho davu byly daleko pryč ..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:18

Saburo

No snad mě to nehodláš předkládat do konce mýho života...
Řekl jsem s notnou dávkou ironie.
Dost dlouhej příběh...
Řekl jsem a ukázal na obvaz, který mi zakrýval levé oko...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:45

Montaro Yuurinshi

Tady nato máme dostatek času .. pokud vím byl si občejný ninja .. tak bych nečekl že skončíš zrovna ty tady .. řekl jsem překvapeně aby spustil a moje zorničky se zvědavosti zvětšili
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:11

Saburo

No... Jak jistě víš tak jsem zachránil celou Suichu, když jsem skočil s tou bombou do propasti... Ten pád sem přežil a pak jsem tam dost dlouho bloudil... Až sem našel východ a našel mě jistý ninja... Byl hodně mladej... No pak sem s ním cestoval a stalo se mi tohle...
Řekl jsem s úsměvem a znovu ukázal na zavázané oko...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:05

Akuma

Pousmál jsem se, když v tu chvíli mi na rameni vyrostlo jakési oko (To jak je na té fotce) a jeho zornička zmodrala. "Hm, zda se, že nelže." Řekl jsem (Takže pokud Saburo nebo Montaro zalžete, tak to někam napište, jelikož Akuma má Kekkei Genkai poznat kdo lže.)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:20

Montaro Yuurinshi

Pousmál jsem se ... To je pěkné .. řekl jsem když jsem viděl to oko .. ten umí ale dostat informace řekl jsem si když jsem vlastně zjistil že by bylo stejně zybtečný mu lhát kdybych přemenil svoji minulost ... a pak jsem se kouknul na sabura který mi ale stále neřekl proč je tu ... Takže si ho potkal a cestoval snim ... byl si hrdina ale to stále nevysvětluje proč bys tu měl být
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:06

Saburo

Jééé... To chcu taky...
Řekl jsem nadšeně na oko, které si mě prohlíželo a chtěl jsem si do něj šťouchnout prstem, ale oko zmizelo, tak jsem dal ruku pryč...
No s tím druhým chlapem sme zabili někoho o hodně silnějšího... Myslím, že to byl ochránce vůdceho čajový země... Utíkali sme, ale Oininové chytli akorát mě...
Dořekl jsem stručně část svého příběhu...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:08

Montaro Yuurinshi

Uhm .. byl jsem zaraženej Proč jste ho zabijely ? .... ptal jsem se překvapene .. a vypadalo to jako kdyby moje otázky neměly konec
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:17

Saburo

Nějak sme se živit museli... Ten druhej mě sice jméno neřekl, ale prý dřív pracoval v nějaký Yutace... Jo jo...Byli jsme dobrá dvojka...
Řekl jsem a zapřemýšlel se, co asi provádí ten můj "parťák" teď...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:47

Montaro Yuurinshi

Aha ... stejně mě zaráži proč se nevydal spátky do Suichugakure .. řekl jsem si a dál už už jsem neřešil ..
Pak mi došly otázky a já se zastavil byly jsme poblíž domu Akumy a já se jen tak rozhlížel kuly tomu kouři
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 18:59

Akuma

"Hele Saburo u mě v cele už není místo, ale je volná támhleta naproti, tak budeš poblíž nás. Kdyby něco tak dej vědět, ikdyž myslim, že když říkáš, že tohle podle tebe není peklo, tak to zvládneš v pohodě co?" Řekl jsem a na konci dodal lehkou ironii. Mezitím jsem odešel do mé celi, nechal jsem ty dva o samotě
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:03

Saburo

Že tohle není peklo ještě neznamená, že bych neměl přijmout radu od někoho zkušenějšího...
Odvětil jsem ironicky a podíval se na Montara, jestli ještě něco chce...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:13

Montaro Yuurinshi

Za dnešek jsem měl dost byl jsem i vyčerpanej po boji s uklízečem ...
Tak saburo .. zatím .. a dávej pozor nato co děláš ... řekl jsem beze srandy protože tady nikde nebylo bezpečí a kdykoliv tu mohl být nákej šílenec ..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:41

Saburo

I na tohle jsem byl připraven po zkušenostech z podzemí Suichu...
Že i to, co vypadá neškodně, mě může zabít...
Odešel jsem do své cely, kde jsem se posadil na postel a hleděl ven...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 08:29

Pokračování v další části. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» 7. Souboj - Sora Koromi(Clover) vs Montaro Yuurinshi (Ramaru)
» Hiro Yuurinshi
» Genbu (Jun Yuurinshi)
» Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: