Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:16

Montaro Yuurinshi

Byl jsem celkem vyděšenej jak nás tam rychle zamiká ...
Pak jsem ho poslouchal .. Bíla liška ?! ... řekl jsem si v mysli ... Kroshini ?! ... řekl jsem si v mysli
Po delší odmlce to vypadá ne pěknej problém ... šeptnul jsem mu a polknul jsem ... maj tu zajímavou zábavu .. a raději jsem zalezl dál do cely .. od vrat pryč
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:35

Akuma Kōsei

Otočil jsem se na něj s ukazováčkem před pusou. "Pšš." Naznačil jsem, aby byl ticho a sedl si do dřepu přímo před mříže. Jenže to už se ozval zvuk dopadnutí obrovských drápů na zem a následně i hlasitý dech bestie.
Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Black_Dog_by_IceDogKitana

Kroshin si stoupl přímo před mou tvář a svými žlutými oči na mě hleděl a lehce nadzvedával své pysky a cenil zuby, které byly od krve. Když v tom jeho chlupy kompletně celé uplně zčernaly, takže byl uplně černý a jeho oči se najednou změnily na tmavě rudé a on začal silně štěkat a Montaro si mohl všimnout, jak se mu zvětšily zuby a prodloužily drápy. Pak se Kroshin otočil a šel, jakoby pryč, ale v tu chvíli se rychle rozeběhl při čemž to napálil do mříží, které se prohnuly, ale to už jsem vytáhl z kapsy kunai a chtěl jsem mu ho bodnout do krku, ale on po mě seknul packou a udělal mi značnou ránu na zápěstí. "Áááh!" Zařval jsem a chytl se za ruku, jenže nebyl čas, abych si to léčil, vzal jsem meč spoza svých zad a přesekl ten řetěz, poté jsem vyskočil z cely ven a stál jsem přímo proti Kroshinovi. Ale proč jsem tolik riskoval?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:42

Montaro Yuurinshi

Sakra .... řekl jsem si pro sebe a vtom najednou vyskočil ven s cely a stál proti nemu
Proč to sakra dělá ??? ... mohly jsme to tu přečkat .. začal jsem lehce panikařit , neveděl jsem co mam udělat a neveděl jsem co se může stát neveděl jsem o nich ubec nic.... Musím mu pomoct .. řekl jsem si a vzal jsem jednu z katan který byly na zdi ... snad mu to nebude vadit ... řekl jsem a pořádně jsem jí chytl nikdy jsem ještě s katanou neutočil a vyběhl ven vedle Akumi .... Má něco speciálniho ? .. zeptla jsem se ho rychle abych mu jednak oznamil že jsem vedle něho a taky abych onich neco víc veděl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:58

Akuma Kōsei

Montara jsem si nevšímal, jelikož jsem měl jediný cíl, Kroshina. Rozeběhl jsem se na něj s tim svym mečem a v tu chvíli jsem vyskočil, při čemž meč zazářil rudě a na Kroshina se rozletěla rudá chakra vlna, která ho odhodila a ve vzduchu ho lehce potrhala. Jenže v tu chvíli Kroshinovi z těla vylezlo několik černých ostrých hrotů a rozeběhl se přímo na mě. V tu chvíli vyskočil a já udělal otočku do strany, ale to už mě chytla jeho mohutná tlapa a strhla mě k zemi. Já si dal meč před sebe a on kousal přímo do meče, když v tu chvíli jsem dal do meče ránu dlaní a vrchní část hlavy Kroshina odpadla na zem, hned poté spadlo na zem i celé jeho tělo. Já se pomalu zvedl a oprášil se. "Nesmíš dopustit, aby se tvá krev dostala na Kroshinovo tělo, jelikož nějaký z nich umí i prvky genjutsu, a proto tě při vypouštění svého pachu zblbnou natolik, že jdeš pak sám za nima a oni tě lehce zabijí."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:02

Montaro Yuurinshi

Uskočil jsem radši pryč když řádil Akuma s tou bestii pak ho rozřízl a žačal mi říkat o jejich shopnosti...
Dobře dobře ... řekl jsem a polknul jsem
Pevně jsem stiskl katanu a dával jsem si pozor na ostatní jeslti se tu nákej poblíž mě neoběví a nezahlédne namě jako na cíl ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:04

Akuma Kōsei

"Většinou když jednoho zabiješ, tak už na tebe žádní nepůjdou, protože k tobě mají respekt, takže už by jsme měli být v bezpečí." Řekl jsem a dal si meč na záda a sehnul se pro tělo Kroshina, když v tu chvíli Montaro uviděl, jak na mě ze zadu letí jeden z dalších Kroshinů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:21

Montaro Yuurinshi

Bacha!! .. zakřičel jsem ale to už byl dost blízko neváhal jsem a za každou cenu jsem tam skočil před jeho záda nebo aspon na kroshina s katanou hrotem ke kroshinovi a doufat že se kroshin v zápalu zabit Akumu nabodne/ nebo že ho aspon nabodnu jak naněj skáče
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:10

Akuma Kōsei

Montaro vyskočil a pokusil se zabít Kroshina, jenže on to s katanou neuměl tak dobře, aby Kroshina zabil, nebylo to žádné béčkové zvíře. Byla to bestie dlouhá asi 2 metry a vysoká 1 metr, takže pěkně velká mrcha. V tu chvíli kroshin chytl katanu mezi své přední tlapy a cukl s nima dostrany, čimž katana odletěla do strany a kroshin už jen otevřel tlamu, aby Montara kousl do ramene.
Já mezitim udělal ktou dopředu, abych udělal místo Montarovi a rychle se postavil na nohy, při čemž jsem sledoval co Montaro vymyslí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:19

Montaro Yuurinshi

Ty svině .. řekl jsem ji a moje katana mi vyletěla z ruky ... najednou namě mířila jeho tlama a ja jsem se proti nemu otočil a na prave ruce se mi formovala chakra dělej .. řekl jsem a najednou jsem jednou nohou cuknul a hlavou trhnul do té samé strany dopadu abych spadl dolu a mě jeho utok minul neboly naschvál jsem sletěl dolu a mezitím se mi v ruce sformovala chakra Jūho Sōshiken .. řekl jsem v klidu a kolem ruky se mi oběvila dračí halva kterou jsem chtěl okamžitě naprat do tě bestie ze zdola .. takže pokud bych se trefil mělo by jí to i pěkně odhodit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:56

Modrá chakra z dračí hlavy trefila svůj cíl a v tu chvíli kroshin odletěl o několik metrů dozadu a měl potrhané celé břicho, když se snažil zvednout, tak se mu podlomily nohy a on pomalu, ale jistě vykrvácel.

Akuma Kōsei

Pousmál jsem se, když jsem uviděl tu jeho techniku. Možná Souboj titánů přežije. Teda jinak, má nějakou šanci. Pomyslel jsem si a pak se ozval gong a v tu chvíli se ozvalo jakési zaskřípání a odsouvání mrtvých těl, pomalu se otevřela jakási brána. "Fajn teď přichází "Uklízeč", tak jsem ho nazval, jelikož je to ten co přichází odklidit mrtvoly kroshinů a mrtvý vězně. Kdo se mu připlete do cesty, tak ho zabije. Nepokoušel bych ho." Řekl jsem a pomalu zašel do cely.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:59

Montaro Yuurinshi

Fajn .. řekl jsem v klidu protože to že jsem ho sundal mi dodalo zase lehce sebevědomi .. něž jsem šel zaním do cely tka jsem si ještě zašel pro katanu a pak jsem mířil aním dovnitř cely ... To tu máte takovou zábavu pořád ??? .. zeptal jsem se ho s doře naladěným tonem protože ty názvy různých etap a ještě uklízeč mi přišlo celkem hodně optimistický a vtipný ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:05

Jenže v tu chvíli Montaro ucítil, jakýsi tlak na jeho břicho a když se tam podíval, tak měl kolem břicha jakési laso nebo bič. V tu chvíli jsi se rozletěl do vzduchu směrem dozadu a dopadl jsi asi 20 metrů vzadu od cely Akumi, v tu chvíli tě bič pustil. Možná mohl Montaro lehce pochopit, že ještě není konec toho teroru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:09

Montaro Yuurinshi

Coto kurva ? ... zastěžoval jsem si a spadl jsem celkem daleko od cely Akumy ..
Pomalu jsem vstal .. kterej parchant ? a vytáhl kunai který jsem měl kolem pasu .. a pomalu jsme se začal otáčet kdo to byl .. ale na druhou stranu jsem si dával pozor naot kdo je kolem m a co se děje protože mi stačila ta vezenská "ferovka" co namě ušili
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:19

Uklízeč

Když jsi se díval před sebe, tak sis všiml, že Akuma teď bojuje s dvouma kroshiny, jinak by ti šel hned pomoct. Ve chvíli, dky jsi se otočil, tak jsi uviděl
Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Ashesbycroaky
Přes ofinu mu nebylo vidět do očí, ale došlo ti, že se asi bude jednat o uklízeče, protože za nim byl velký vozejk s mrtvými vězni a kroshiny. Na zádech měl smotaný bič a jeden bič měl v ruce, což byl bič, kterým tě chytil, ale jaktože tě dokázal chytit na takovou vzdálenost? "Ty jsi mi chtěl bránit v úklidu?!" Řval na tebe a z pusy mu vylétávaly sliny. V tu chvíli si jednou rukou připnul na konec biče jakousi malou, ale ostrou dýku a začal s nim ve vzduchu točit. Během chvíle už se na tebe rozletěl bič a chtěl tě bodnout do ramene.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:30

Montaro Yuurinshi

Cuknul jsem do strany protože ten byč byl celkem rychlý .. a dýka mě říznula do ramene ... Hele ! .. vás tu baví terorizovat mladší .. řekl jsem naštvaně ale nečekla jsem odpověd protože mi to bylo jasný .. hned jak byč kolem mě proletěl tak ja poněm hodil kunai a uskočil jsem do strany
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 08:05

Uklízeč

Začal jsem se nahlas smát, protože co řekl, byla největší kravina, co jsem za poslední dobu slyšel. "Jsi někdo, kdo někoho jen tak zabíjí a mám tě nechat, protože jsi ještě malé dítě?" Řekl jsem a v tu chvíli se na mě rozletěl kunai, ale to už jsem dal ruku před sebe a vystřelil z černé rukavice jednu z jehel, která kunai odrazila. Následně jsem rychle cuknul bičem a ten se rozletěl po nohách Montara a vzápětí vzduchem letěla jedna z jehel, aby se zabodla do Montara, letěla metr nad tim bičem a trochu později, aby se Montaro soustředil na bič a o jehle nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:51

Montaro Yuurinshi

Tak to ti něco povím ... nevinýho člověka jsem ještě nezabil .. řekl jsem v klidu a najendou se namě rozletěl byč ... tomu jen tak neuhnu .. řekl jsem a okamžitě jsem se postavil do bojového a najednou se zvedul prach a já začal rotovat .. kaiten .. prohodil jsem a vytvořil jsem kolem sebe kouly který nehodlala nic ke mě pustit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:17

Uklízeč

Využil jsem toho, že v té rychlosti nemá šanci postřehnout, kde právě jsem a vytáhl spoza zad druhý bič, na jehož konci byla jakási železná ruka. Romzáchl jsem se tim bičem, při čemž jsem švihnul směrem k jednomu z těch baráků a v tu chvíli se železná ruka zachytila za zeď toho baráčku, což byla cela a já se rozletěl přímo tam, při čemž jsem při dopadu vymrštil druhý bič přímo na Montara.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:31

Montaro Yuurinshi

Už je klid ? .. řekl jsem si najednou jsem zastavil ... vlasy mi spokojeně dopadly zpátky n aobličej a já si oddechl ale v tum najednou uplně z jiného směru vyletěl bič a "kousl" mě do ramene a ja sebou cuknul a s otevřenou pusou jsem zasyčel bolestí ale váhat jsem nemohl .. ten uder mě ale dosr rozzuřil protože ránu byčem jsem ještě nedostal .. je rychlí ... je daleko .. ale skusit do musím nenechám se tu odněj buzerovat . .řekl jsem a pevně zatnul pěst a nenávistně jsem naněj lece koutkama rtů zavčel a zničeho nic jsem se naněj rozeběnul a začal jsem skládat pečetě jenom jsem čekla až namě poletí byč protože jsem stím počítal že to bude jeho proti utok .. čekla jsem ho hlavně ze strany protože jeden měl u sebe a druhej byl vedle mě ... a kdyby použil ten ze předu pak by si mohl zablokovat cestu a jen tka by nezautočil tím co je vedle mě dokavat by ho nenamotal což byl čas pro mě ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:38

Uklízeč

Když v tu chvíli má ruka, která držela bič, kterým jsem před chvílí kuchnul Montara, začala černat, když v tu chvíli se bič, který zasáhl Montara, jakoby navíjet a na zemi za Montarem v té rychlosti mlátil všude kolem sebe, že by nebylo nemožné, aby to Montara seklo ještě pěkně po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:52

Montaro Yuurinshi

Běžel jsem naněj ale vtom se byč rozdováděl a najednou mě něco kouslo na zádech Sakra ... řekl jsem a cuknul jsem jednou nohou že spadnu ale ještě jsem se držel a zrychlil .. já ho dostatnu ... řek jsem si pro sebe ale najedmou me byč seknul do nohy a já spadl na koleno ... moje koutky se opět zvedli a zavrčel jsem .. ale vtom jsem uslyšel svištění biče který mi míří na hlavu kurva .. řekl jsem a najenou jsem uskočil do strany a ze složených pečetí mí z ruky z chakry vyletěla moje sít aby uklidnilo byč .. snažil jsem se za ten běh koncentrovat co nejvíc chakry aby to ten byč okamžitě neroztrhal a ja ho nachivlku uklidnil ,, dopadl jsem o kousek dál s myšlenkou "snad jsem ten byč uklidnil" . a kapka potu mi sjela podel oka ... je rychlejší než jsem si myslel .. neotálel jsem a zvedl jsem se a rychle jsem se zabijáckým a naštvaným pohledem rozeběhl na toho uklízeče a protože už jsem byl blíž tak jsem udělal pečetě .. nakoncentroval jsem chakru a vystřelil jsem další chakra lanko tentokrát už ne tak učinný na jeho ruku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 19:36

Uklízeč

Bič to opravdu odhodilo pryč, takže měl Montaro chvíli čas a hned toho využil, že se na mě rozeběhl, já jsem se jen usmál. Jenže v tu chvíli vystřelil další lano a mě to odhodilo ruku do strany a lehce jsem se posunul dozadu. Jenže to už jsem dupl pravou nohou o zem a z předku podrážky mé černé boty od krve, vyjel železný bodáky, dlouhý asi 7centimetrů. Ve chvíli kdy na mě letěl, tak jsem pustil biče a ty silně dopadly na zem , při čemž já vyskočil a z otočky jsem mu chtěl tim bodákem kopnout do krku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 20:02

Spíš tak od čtvrtky až půlky

Montaro Yuurinshi

Chvilku se mě zmocnil pocit radosti mám ho .. řekl jsem si a začal jsemkoncentrovat chakru do ruky ale v tom najednou odhodil biče a na botách mu vyjely 7 centimetrový bodáku ... najednou mě popadl strach a můj usměv se vytratil.. najednou jsem byl mimo a me zorničky se razantně zmenšili...
Sakra .... vyděsil jsem se když jsem uviděl ty bodáky jak mi mířili nakrk
V hlavě jako dkyby se mi zastavil čas vybavoval jsem si vzpomínky ze života .. jak blízko jsem byl smrti ... jak blizko jsem byl smrti když mi podák projel nohou ... a já zakřičel bolestí .. jak blízko jsem byl smrti když mě málem zabil jeden z věznů ... Musím se sebrat .... pokud chci přežit ... musím se stát tím čím jsem byl dříve .. říkal jsem si v hlavě .,,
Najednou jsem se vrátil na reality a spatřil jsem ty bodáky .. vtom jsem se pousmál protože moje uši to zaznamenaly o něco dřív a já jsem naněj nesprintoval za každou cenu ...
Musí se to povest ! .. řekl jsem si v hlave jako moje jediná možnost cuknul jsem sebou do strany kterým jel kop a nohu jsem mu chytl rukou těsně nad vysokýma botama protože jsem veděl kudy přesně poletí a slyšel jsem to jak jsme tu nohu chytl tak jsem kousek popojel a než by stihl něco udělat ve druhý ruce se mi doformovala chakra a byla na mě vidět unava a pak se mi na druhé ruce oběvila dračí hlava Jūho Sōshiken .. řekl jsme unaveně a snažil jsem se mu to narvat do hrudě co největší silou ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 23:35

Uklízeč

Usmíval jsem se, jelikož jsem si myslel, že ho zabiju, když v tom, jakoby se probral někdo uplně jiný a já si všiml, že chytl moji nohu uplně v klidu a poslední co jsem uviděl byla modrá hlava draka. Drak? Pomyslel jsem si, když v tom jsem uvítil obrovskou bolest na břiše a najednou jsem proletěl vzduchem a ve vzduchu po mně zbylo několik kapek krve. Jak jsem dopadl na zem, tak se mi pomalu zvedla hlava a já uviděl, jak mám celé břicho od krve, poté mi hlava padla na zem a oči se mi pomalu zavřely.

Akuma Kōsei

Když v tu chvíli Montaro uvítil pevné stisknutí jeho ramene a můj hlas. "Dobrá práce, Modrý draku ze Suichu." Řekl jsem a prošel kolem něj, při čemž jsem se podíval na uklízeče. Hned jsem usoudil, že sice není mrtvý, ale je v bezvědomí a značně vyčerpaný. Jenže to už mé oči spatřily na schodech Bílou lišku, jak svými stříbrnými oči sleduje Montara. "Modrý draku ze Suichu, pojď. Není čas, aby jsi tu jen tak stál." Řekl jsem a překročil tělo Uklízeče a dál pokračoval do své cely.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 13:52

Montaro Yuurinshi

Drak zasáhl svůj cíl a mě se na obličeji oběvil usměv ... Mám ho ... řkel jsem a usmíval jsem se když votm jsem najednou v koleni ucítil jiskru a ta mě donutila spadnout na kolena ... z nedostatku chakry ..
Nejdříve jsme hlasitě dýchal protože jsem byl velice unaveny ale vtom se mě dotkla nějaka ruka a já sebou cuknul protože jsem to nečel až pak jsem se pomlu otáčel kdo to je a uslyšel jsem hlas Akumy a uklidnil jsem se a pomalu jsme vstal a miřil vyčerpaný zaním nejdřív jsem bežel shrebný ale pak jsem se srovnal a bežel jsem jako kdybych byl plný energie nechtěl jsem aby si mě nikdo všimnul že jsem takhle vyčerpán i když let uklízeče asi zaměstnal mnoho pohledu .. když jsem zaním šel nebo spíš klusal ... modrý drak ze suichu jo ?? .. řekl jsem a v duchu jsem se usmál ... když jsem se lehce rozeběhl tak jsem ucítil krev na zádech která tam tekla kuly kousanci bičem a ta začla strašně pálit .. nato ted nebyl čas a já mířil hned za Akumem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)   Vězeňský život (Montaro Yuurinshi) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» 7. Souboj - Sora Koromi(Clover) vs Montaro Yuurinshi (Ramaru)
» Hiro Yuurinshi
» Genbu (Jun Yuurinshi)
» Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: