Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Darui a Yuu)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 14:58

Jenže tohle se Yuuovi v žádném případě nemohlo povést, jelikož proražení země nebylo těžké, ale prorazit tenhle led mu opravdu jen tak nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:01

Simon

Hmmm. Tá si verí. Suiton: Mizu Rappa. Povedal som a keď som uvidel ako na mňa vyštartovala vodu som namieril na zem. Keď sa nebudem hýbať tak sa nešmyknem. Takže keď ona bežala musela sa šmyknúť.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:03

Yuu

Objevil jsem se za tou dívkou, která běžela proti Simonovi.
Sakra! Uhni! zařval jsem na Simona a připravil si
výbušný lístek se, kterým jsem chtěl roztavit led..
Tohle je blbost.. řekl jsem si a přiložil k ledu výbušný lístek.
Vyskočil jsem do vzduchu a potichu řekl Kai,.
Doufal jsem, že naruším teplem z výbuchu led a rozteče se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 20:36

Simon

,,Keď chce niekto zamachrovať tak sa proste musí predviesť." Zasmial som sa a vyskočil na strom, ktorý bol najbližšie. Tak a teraz sa budem pozerať ako bude pokračovať. Keď ho resp. ju chce zničiť tak nech si ju zničí. Ja si počkám. Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 12:11

Dívka

Čepele na mých nohou se zarážely do ledu, takže jsem se kvůli vodě nesměkla a bodla Simona do boku, jelikož než odskočil tak měl ještě hromadu řečí. V tu chvíli za mnou vybuchl led a kus ledů se roztříštily do kololí a já se najednou rozpadla také na několik ledových kusů. Kde jsem teď asi tak mohla být. V tu chvíli začalo více sněžit, ale nepadaly vločky, nýbrž malé kroupy.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 13:41

Yuu

Dopadl jsem na zem a klečel jsem.
Proč jsou vždy holky plaché.. řekl jsem si potichu a podíval se na Simona.
Příště raději uhni a neměj kecy.. řekl jsem mu a pak se podíval do okolí.
Kdo jsi a proč tu jsi? zvolal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 15:38

Simon

Aaaah. Sviňa devská. Odskočil som do zadu a pozeral na toho Yuua. Iba mi problémy každý robí. No nič budem musieť niečo vymyslieť. Vyskočil som s ranou na teli na strom a pozeral na Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 17:10

Dívka

Kroupy stále padaly, avšak to vypadalo dost neškodně, jenže to už se z kroup začaly formovat postavy a najednou před váma stály tři ty dívky, ale která z nich byla ta pravá, jestli mezi nima ta pravá vůbec byla.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 17:26

Yuu

Kroupy mi mlátili do hlavy a přede mnou se obvěvily tři ty dívky.
Sakra.. Ta pravá se nejspíš někde ukrývá.. řekl jsem si a
vytáhl z pouzdra poslední tři shurikeny a hodil je po těch dívkách.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 20:08

Simon

Hmmm zaujímavé. Technika vyzerá ako Kage bushin. Myslím, že tá pravá tam je niekde, ale kerá tak to neviem. Musíme to nejako zistiť. Zamyslel som sa a čakal na reakciu, keď Yuu hodil po dívkách shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 11:49

Dívky

Všechny jsme se rozeběhly, jenže to už jeden kunai trefil přímo hlavu jedné z nás a ta dopadla na zem, při čemž se rozdrolila na kusy ledu. Mezitím už jedna z dívek co běžela na Yuua se ji v ruce zformovaly dvě ledové jehly a hodila je na Yuua a druhá už si znovu proměnila ruku na ledový bodák, kterým máchla proti Simonovi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 14:48

Yuu

Už zase jehly! řekl jsem a začal skládat pečetě.
Doton: Doroku Gaeshi řekl jsem bojovým hlasem a přiložil
ruce k zemi, ze které pak vyletěla asi 2-3 metrová stěna o, kterou se
ledové jehly roztříštily.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 18:25

Simon

Uvidel som jednu z dievčať sa rozbehnúť po mne. Hmmm. Zasa mám použiť tú techniku alebo čo? Vytiahol som kunai a hodil po ľadovom bodáku. Odskočil som zo stromu dole a pozrel sa na dievča.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:34

Děvče u Simona

Zastavila jsem se a vyhnula se kunaii, hleděla jsem přímo na Simona. "Koukám, že panáček si myslí, že je něco víc, tak nebere souboj vážně, že? Netvař se tak arogantně, on ti ten výraz zmizí." Řekla jsem a bodak odpadl na zem a já udělala pečeť "Kai." Najednou místo malé holky tam stal asi 30ti letý chlap, uplně bez zranění. Došlo ti, že tohle je ten pravý a tamta holka u Yuua je jen klon. Najednou se kolem tebe začaly točit ledové krystaly.

Děvče u Yuua

Jehly se roztříštily, ale v tu chvíli jsem vyskočila na zeď, od které jsem se následně odrazila směrem na Yuua a z ruky se mi vytvořil ledový bodák, kterym jsem ho chtěla nabodnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:41

Yuu

Sakra.. Na to jsem zapoměl! řekl jsem si pro sebe a uskočil jsem doleva.
Uskočil jsem rychle a tak jsem ležel na zemi.. Zvedl jsem se pomalu ze země a podíval se na dívku.
Možná je ona ta pravá.. řekl jsem si a podíval se na Daruie.
Budu muset zachránit Daruie.. Tohle jako Genjutsu nevypadá.. řekl jsem si a rozeběhl se
k Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:09

Dívka

Zařvala jsem na něj a v tu chvíli po něm vystřelila ledový bodák, jenže ten kolem Yuua proletěl uplně těsně. V tu chvíli Yuu doběhl k Daruiovi a povedlo se mu ho rozvázat. Najednou se Darui postavil a usmál na Yuua. "Tak pojď bratře, jdem si ji podat!" Zvolal Darui a ukázal na ní.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:18

Yuu

Pousmál jsem se na Daruie a odpověděl.
Jasně! řekl jsem a podíval se na tu dívku, mezitím
jsem si připravoval kunai na sebeobranu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 13:08

Simon

Hmmm. Tak toto je ten pravý a čo to má byť za techniku? Hmmm. V tom som uvidel ako sa začali okolo mňa točit krýštály ľadu. Vyskočil som a z kapsy som vytiahol výbušný kunai a rýchlo hodil po tom mužovi. A potom som vytiahol druhý a ten som hodil po kryštáloch, čo sa okolo mňa točili.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 09:21

Darui a dívka

Darui se koukl na připraveného Yuua a rozeběhl se na dívku. Najednou ti mohlo být divné, jaktože vždycky za chůze kulhá a jinak dokáže normálně a v pohodě běhat. Jenže to už byl u dívky, ale on nehodlal zaútočit jen se prudce zastavil a na holi se objevily rudé pečetě a on s holí bouchl do země a najednou dostala dívka velkou raitonovou ránu až ji to odhodilo do vzduchu, což byl čas pro Yuua, který ji měl dát poslední zásah.

Chlápek u Simona

Jenže krystaly se najednou přilepily na oba kunaie a v tu chvíli se rozletěli zpět na Simona. "Tak co ty machýrku? Přestaneš si tu hrát na borce?" Zeptal jsem se ho s výsměchem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 09:26

Yuu

Viděl jsem jak vyběhl Darui na tu dívku.
Když dívka dostala raitonovou ránu a vyletěla do vzduchu, vyskočil jsem do vzduchu směrem k dívce.
Budu jí muset zabít.. řekl jsem si a když jsem byl u dívky, kunai jsem do ní zabodl a dopadl zpátky k Daruovi.. Sakra.. jednou mi vysvětli proč při chůzi kulháš, ale běžíš normálně.. řekl jsem a trochu se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 09:44

Darui

Pomalu jsem se otočil na Yuua, za kterým právě dopadla dívka na zem a rozletěla se na několik ledových krystalů. "Toho pravého má zřejmě ten druhý kluk." Řekl jsem mu, ale to už mluvil o holi. "No to ti řeknu potom, ale teď není čas." Jenže v tu chvíli ucítil Yuu neuvěřitelnou bolest na prsou a jemu došlo, že se jedná o tu ruku. Najednou Yuu spádl do hlubokého spánku a před očima ve spánku viděl z dálky vybuchující Suichugakure a všechno to mělo takové temné napětí. V tu chvíli se jakoby přemístil do hodně rozpadlé Suichugakure a tam uviděl postavu v černém plášti s rudými obláčky, jak Simona, Clouda, Eimi a všechny různé chuuniny, geniny, jouniny ze Suichu hodně ta postava z Akatsuki ničí. V tu chvíli se ti před očima objevily jakési rudé oči a najednou jsi se probral a nad tebou byl Darui, který s tebou klepal, aby jsi se probral.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 10:04

Yuu

Pomalu jsem přestal vnímat, protože jsem cítil šílenou bolest na prsou, od té ruky.
Najednou jsem hluboce usnul a před sebou jsem viděl z dálky vybuchující Suichugakure. Najednou
jsem se jakoby přemístil do rozpadlé Suichugakure a uviděl jsem tam postavu v černém plášti s rudými
obláčky, jak ničí všechny Jouniny, Chuuniny a Geniny ze Suichu včetně mého týmu..
Najednou se mi před očima objevily rudé oči a probral jsem se. Uviděl jsem Daruie, který
se mnou klepal, abych se probral..

Podíval jsem se na Daruie. Něco se blíží.. měl jsem vidiny.. řekl jsem a u toho se klepal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 10:20

Simon

-> Nemali ty kuanie vybuchnúť, keď sa prilepili na krystáli?, keď to sú výbušné.

Odskočil som do boku, aby ma kunaie nezasiahli. Pozrel som sa za seba a rýchlo som utekal preč od miesta, kde bol aj Yuu. Chcel som nepriateľa prilákať k sebe, aby som mohol použiť jednu techniku tak, aby som nezavadzal Yuuovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 11:34

Chlápek a Darui

V tu chvíli se kunaie zarazily do stěny a vybouchly. jenže to už se Simon dostal k Daruiovi a Yuuovi, který se právě probral z divného snu. "Není čas něco řešit Yuu, musíme teď jednat." Řekl Darui a dotkl se hole, která začala vysílat malé výboje blesků. V tu chvíli Darui ukázal na blížícího se chlápka společně s ledovými krystaly a vystřelil po něm blesk, jenže to už se před chlapem objevilo eldové zrcadlo a najednou se blesk rozletěl přímo na Daruie, který však blesk pohltil do hole. "Je proti bleskům imuní." Řekl Darui.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 12:21

Yuu

Musíme zkusit Doton. řekl jsem a pomalu jsem vstal.
Sakra! Nemám žádné útočné techniky, možná Shinju Zanshu na uvěznění, ale
nevím..
řekl jsem potichu Daruiovi a vytáhl si z pouzdra jeden výbušný lístek..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Darui a Yuu)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Jukara a Hiyori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: