Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Darui a Yuu)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 18:15

Simon

Keď som bol už v dostatočnej vzdialenosti tak som sa zastavil a postavil do mojej polohy.Suiton: Dai Bakusui Shōha. V tom so už letel na vlne a letel na toho nepriateľa.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 21:14

Yuu

Uviděl jsem Simona útočit na toho chlápka.
To je pitomost! Vždyť tu vodu zmrazí! Budu muset riskovat Simonovo zdraví.. řekl jsem a
výbušný lístek, který jsem měl v ruce, ten jsem přivázal na kunai a hodil ho po tom chlápkovi..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 11:51

Chlápek

Jela na mě velká vlna, ale to opravdu nebyl problém. Poskládal jsem pečetě, bylo jich docela dost. "Hyoton: Hyuuri nishi no jutsu!" Zvolal jsem a v tu chvíli dal před sebe ruce a Simon si všiml, jak se jeho voda rychle mrazí, když v tom na mě letěl i výbušný lístek a já se vyhnul, tak že mi to málem lízlo obličej, ale vybuchlo to vedle mě, takže mě to odhodilo do stromu. Ač si Simon neuvědomil, že mu vodu zmrazim, tak aspoň odvedl pozornost od Yuua, který hodil výbušný lístek na kunaii. V tu chvíli jsem se pomalu zvedl z pozůstatků toho stromu, ale to už mym krkem projela Raitonová hůl a já dopadl na zem. "Fajn, dobře jste to zvládli kluci." Řekl Darui a vyčistil si hůl od krve.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 14:07

Yuu

Došel jsem pomalu k Daruovi.
Doufám, že je fakt po něm.. řekl jsem si a
sebral odštěpek od roztříštěného kunaie a začal si sním házet z ruk do ruk..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 14:38

Simon

Sakra. Stál som na vlne a pozeral na to chlapa. Tak rýchlo ho dorazil. Ale myslím, že všetko záležalo v tomto momente teda na nás troch. Ja som ho odlákal Yuu ho trochu oslabil a ten, ktorého nepoznám ho dorazil. Zasmial som sa a stále pozeral na tých troch.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:26

Darui

Podíval jsem se na chlápka, jak mu z díry v krku vytéká krev. "Ano je mrtvý." Dodal jsem k tomu a pak se na oba podíval. "Fajn, myslim si, že můžem jít pryč."

Jenže najendou se tam objevil nějaký jounin ze Suichu a ukázal na Yuua a na Daruie. "Máte se připravit. Jdete na misi a sraz je u Sendokageho v kanceláři. Hned teď!" Zvolal jounin a odběhl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:33

Yuu

Dobře.. Někam půjdem.. řekl jsem a v tom se tam objevil ten Jounin.
Mise.. že zrovna teď.. ale na misi jsem nebyl sakra dlouho! řekl jsem a
pomalu jsem kráčel k Sendokageho budově a čekal, že Darui půjde zamnou..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Darui a Yuu)   Mlha (Darui a Yuu) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Darui a Yuu)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Jukara a Hiyori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: