Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavé časy

Goto down 
+3
raul2653
Tom555
anthraxik
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 14:02

Mise Getsu do Suichu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 17:14

Dotsu

Když uslyším někoho bouchat vařečkou o pánev tak jsem myslel že se zblázním.Vylezu přede dveře a kouknu se na Willa.Vážně nás musíš budit takhle??To to nešlo jinak?? zeptám se Willa ospalým hlasem.Pak čekám na jeho odpověď opřený o dveře.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 17:45

Yotsuke

"Sakra takhle brzo mě budit. A šlapat někam bez snídaně. To že byla výhra?" bylo slyšet přes dveře remcání z mojí kajuty.
Po chvíli jsem vyšel ven připravený na odchod, ale tvářil jsem se u toho jako bych chtěl zabíjet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 17:52

Will

"Hahahaha" začal jsem se smát na celé kolo.
"Příště to můžete udělat vy mě, jestli to zvládnete."
Odložím pánev s vařečkou a rukou začnu bušit Situremu na dveře.
"Vstávej lenochu, čeká nás mise."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 18:29

Siture

Slyšel jsem jak mi někdo buší něčím na dveře a podle hlasu jsem hned poznal že je to will.Takhle brzo nás budit,to neni snad ani zdravý ne?Řekl jsem s ironií v hlase a snažil jsem se co nejrychleji probrat.
Tak co máme tady vlastně dělat,proč nás sem poslali?Zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 21:47

Will

"Dobré ránko mladý pane" a vesele vezmu situreho za tváře a roztahnu mu je do směšnýho šklebu.
"Hahaha" bylo slyšet jeho smích. Bylo vidět že mám dnes dobrou náladu
"No nic, teď vážně. Dobře že se ptáš Siture, aspoň si to můžeme shrnout. Jdeme vyjednávat o spojenectví. Útok, obrana, špionáž, hospodářství. Tomu všemu by pomohla jenom obyčejná smlouva. Problém je v tom že naše země už přes dvacet let nevyjednávala s jinými zeměmi jinak než řinčením zbraní. Pro vás to nic neznamená, jdete pouze jako doprovod. V podstatě jsem vás chtěl jen cvičit, protože tady to bude hlavně jednání a to břemeno leží na mě. Jeden úkol mít přeci jen budete. I když sepíšeme smlouvu, tak nám důvěřovat nějakou dobu nebudou, tak budem muset být opatrní. Buťe jenom jako hosti, ale stále se dívejte kolem sebe. Sledujte hlídky, niji v ulicích. I děti na akademii. Hledejte důležité budovy ve vesnici. Vedení vody, prostě chci kompletní špionáž, ale tak aby nevzniklo podezření. Pokud by se někomu ze Suichu něco nezdálo, mohlo by to ohrozit vyjednávání."
Pak se zase začnu smát.
"Netvařte se jako mrtvoly, jak často jste byly v jiné zemi. Vyrážíme, svačiny jsem nám udělal, tak se najíme a proberem to po cestě."


.
.
.
Společně vystoupíme z lodi na pobřeží a postupujem do vnitrozemí.

Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 22:25

Dotsu

Abych řekl pravdu tak je to poprvé co jsem v jiné zemi řeknu.Takže špionáž? pomyslím si a při tom si představuji jak asi vypadá Suichugakure.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 22:33

Yotsuke

Dostali jsme se do řídkého lesa a jdeme zarostlou cestou.
Už dlouho nebyla používaná.
"Víte že tahle země je ostrov skoro stejně velký jako Horagakure?" povídám a pak mě něco napadne.
"Proč jsme vlastně nevystoupili v přístavu u vesnice?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 23:23

Siture

Takže špionáž,to bude aspoň docela zajímavé,pokusíme se nějak nenápadně zjistit co nejvíc a doufám že si nám udělal dobrou svačinu,že si to neodfláknul.Řekl jsem Willovi ze srandy,potom jsem si připravil svý věci a postupuju za nimi.
Po chvíli jdeme nějakým lesem,kterej nebyl moc používanej podle toho jak to tam bylo zarostlý,několikrát jsem si vzal svůj kunai a čistil si prostor před sebou,aby se mi šlo aspoň o troćhu líp,ale moc to stejně nepomáhalo.Mohli by si to tady trochu upravit to by se u nás na ostrově nikdy nestalo,máme to tam přece jenom hezčí.Řekl jsem trochu na odlehčení s úsměvem a pokračoval v cestě.
Doufám že tady aspoň něco naučim,aby to bylo k něčemu..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 11:29

Will

"Nevystoupili jsme v přístavu protože by nás pravděpodobně lidi nenechali vystoupit. Je to hodně navštěvovaný přístav a je tam hodně lidí co nás nemají rádi. Nejspíš by jsme se nedostali ani z lodi. Takhle můžeme dojít přímo do vesnice a bavit se ninji. Ti by měli mít emocemi nezastřené smysly."

Procházeli jsme řidkým a zarostlým lesem (tzn. málo stromů daleko od sebe+vysoká tráva, ale žádná džungle to není). chvílemi jsme přešli přes louku a nebo jsme z dálky viděli farmářskou vesničku, ale lidem jsme se snažili spíše vyhýbat. Cesta byla jednotvárná, ale docela dobře ubíhala.
"Jo Siture, pro tebe mám extra pochoutku. Mločí oči v moči."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:43

Eimi
Kývla som.
Moja prvá misia! Potešila som sa a čakala som kedy vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:52

Darui - Suichugakure

Povzdechl jsem si na prosbu Sendokageho. Při čemž jsem otevřel dveře a nechal ty tři vyjít. "Vyrážíme ihned, nemáme čas na čekání a nepřátelé se mohou pohybovat hodně rychle." Rozhodl jsem a vyběhl pryč směrem k bráně a dál, s doufánim, že ty tři poběží za mnou.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:59

Siture

Takže mločí oči,tak u tebe by mě to tak ani nepřekvapilo.Řekl jsem a začal jsem se smát,potom jsme pokračoval za nimi.Doufám že tam bude i nějaká zábava a ne jenom práce,třeba pár hezkejch holek,nemuselo by to být tak špatný.Řekl jsem stále s úsměvem a bylo poznat že to myslim jen ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:04

Eimi
Hneď som sa rozbehla za Daruiom.
Dúfam že Hirovi sa nič nestane...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:16

Dotsu

Šel jsem pořád lesem a jednou za čas jsem si prosekal cestu.Jsem rád že jsem se dostal na tuhle misi..Hmmm.....Wille jak daleko je Suichugakure? zeptám se Willa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:17

Cloud

chjo...to bude na dlouho...honilo se mi hlavou když jsem vyšel z kanceláře a běžel za Daruiem.doufám že nenastanou potíže....
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 08:43

Yuu - Suichugakure

Běžel jsem jako poslední, ale nabral jsem tempo a doběhl až k Daruovi.
Co si myslíš, že nás tam čeká? zeptal jsem se Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 15:41

Darui - Suichugakure

Zamyslel jsem se, ale vůbec nic mě nenapadlo. "No určitě tam budou nějací nepřátelé. Možná zvědi, možná se chystají na úkol. Jediné co vim jistě. Přes nás se nedostanou." Zvolal jsem a zavelel k rychlejšímu běhu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 15:57

Yuu - Suichugakure

Jen jsem kývnul a zvýšil tempo, abych se udržel u Daruie.
Neřekl si mi to tam, tak to řekni teď.. Proč když chodíš, tak kulháš
a proč když běžíš, tak nekulháš??
zeptal jsem se směšným tónem.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 16:17

Will - Getsugakure

"Jó, pěkný, mladý, šťavnatý holky. To bych si taky přál." zamyslel jsem se a z pusy mi začala téct slina.
Šel jsem zamyšlený, ale zakopnul jsem a plácnul sebou na ze. Hned jsem vstal a začal se přihlouple smát. Chtěl jsem to nějak zamluvit.
"Se Suichugakure je docela potíž, protože s nima nikdy nic nebylo. Jejich vesniice byla skryta pod vodou a vyplula až na povrch, takže nemáme ani jednu mapu této země. Takže jak je to daleko ti neřeknu protože jdeme jen podle směru."

Yotsuke
Bože to je pako ten sensei. Má nám dělat učitele a místo toho nás má za partu kámošů.
Možná má talent, ale rozhodně nikdy žádnej tým nevedl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 17:04

Dotsu - Getsugakure

Tak to je blbý,no řeknu.Snad to nebude nějak daleko.Už mě začínají bolet nohy pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 17:29

Darui - Suichugakure

Bratrova otázka byla opravdu zajímavá a byl jeden z mála, který si toho všiml. "Jde o úraz z minulého roku, kdy jsem se potkal s démonem na vysoké úrovni a svedl s nim souboj, on mi však udělal něco s pravym kolenem a když jsem v klidu, tak mě bolí, ale jakmile běžim a soustředim do toho místa raiton, tak už to nebolí." Řekl jsem. Byli jsme už celkem daleko od vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 17:31

Yuu

Jen jsem kývl a běžel stále dál stejným tempem, jako má Darui.
Jestli tamti, po kterých jdeme jsou z Kumogakure a jestli je tam Bunzo,
tak se musím ovládnout a neudělat pitomost!
řekl jsem si v duchu a pokračoval..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 19:24

Darui - Suichugakure

Najednou Suichugakure tým již z dálky uviděl skupinku o 4 lidech. Hned nám došlo, že se jedná o ty lidi, na které nás poslal Sendokage. "Fajn, to jsou oni. Připravte se. Půjdem do lesů okolo a zaútočíme na ně až půjdou kolem nás." Řekl jsem a došel se schovat za jeden ze zasněžených stromů.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 19:26

Yuu - Suichugakure

Jakmile jsme zastavili, kývl jsem na Daruie a vyběhl na místo.
Byl to strom nedaleko Daruie.. Sledoval jsem tu skupinku čtyř lidí.
Bunzo tam není.. To zřejmě nebude Kumogakure. řekl jsem si a čekal na rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavé časy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavé časy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: