Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavé časy

Goto down 
+3
raul2653
Tom555
anthraxik
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 18:30

Eimi
Je na čase sa obetovať... Pomyselal som si a v momente som ho chytila za nohu, takže nemohol uskočiť.
Nebolo možné uskočiť, keďže mal dosť zranenú nohu a lístok vybuchol pri oboch takže nás zranil oboch.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 18:33

Dotsu - Getsu

Ona mě chytila za nohu a proto jsem spadl a pak vybuchl lístek.Odhodilo mě to asi metr za Situreho.Siture....Postarej se o to...prosím řeknu a omdlím kvůli zraněním.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 18:35

Eimi
Aspoň jeden. Zvládnete to. Povedala som si a odpadla som.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 18:54

Cloud

vždycky to je na mě...na to se vám jednou už vážně vy*eru...bylo skoro neuvěřitelný že sjem i v takové situaci vtipkoval.Kunai is výbušným lístkem jsem chytil do ruky an které jsem měl svoji rukavici a poté lístek explodoval.způsobilo mi to že jsem s tou rukou skoro nemohl hýbata tak byla nepoužitelná ale stejně v boji používám hlavně nohy.a stejně jsem neměl navýběr jinak by výbuch hodně poranil i Yuua.druhou rukou jsem jim naznačil aby na mě šli.copak dostaly jste strach?řekl sjem se šíleným úšklebkem na tváři a hrozným pohledem v očích.kdyby tu byla Miya tak by pochopila že jsem se zase trochu začal podobat zvířeti-orlovi.dostal jsem chuť na krev,hodlal jsem svoji oběť uštvat.Yuu už takový pohled jednou viděl když jsem s ním bojoval poprvé když jsme se potkaly.tak pojďte zm*di...dostaly jste strach?řekl jsem a vytáhl katanu.rozběhl jsem se proti Situremu.Když jsem byl už jen pár metrů od něj tak jsem zařval Tsuuga!a v tu chvíly jsem se roztočil a katanu dal před sebe.tohle byla jedna z mých překvapujících taktik.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 18:59

Yuu

S touhle náladou se s Cloudem nedomluvím.. Teď to není snad ani člověk, ale
vražedná věc..
řekl jsem si a pomalu vstal a obešel zeď, kterou jsem vytvořil.
S úsměvěm na tváři jsem nespozorovaně pomalým krokem šel za strom, který byl někde dál..
Posadil jsem se do dřepu a vykašlal trochu krve.. Stále mám dost chakry na to udělat tady svinčík!
Řekl jsem si a vyplivl krev do sněhu. Přiložil jsem ruce k zemi, přivřel oči a začal koncentrovat chakru do
země. Teď nebo nikdy! Udělám jim sněhovou bažinu!
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 19:42

Will

Musim se odsud dostat.
"Uklidněte se!" poprvé jste kdy slyšeli, abych zvýšil hlas.
Pak se otočím k senseiovi ze Suichu.
"Nechci prolévat krev, té bylo už dost. Před časem v Getsugakure proběhla revoluce při které byl svržen původní vůdce. nyní máme tolerantní a starostlivou vůdkyni, která naší zemi miluje. Nyní se snažíme změnit naší budoucnost. Už nechceme být krvavý měsíc. Sami jsme byli napadeni a jediné naše štěstí bylo že to byly jen piráti a ne ninjové."
Na chvíli jsem se odmlčel aby ostatní mohli vstřebat informace.
"Přišli jsme sem vyjednávat o spojenectví a obchodě. Předpokládali jsme že když jsme s vaší zemí nikdy neměli žádný konflikt, tak nás alespoň vyslechnete. Bohužel předsudky zaselpili vaší mysl. Proto vás žádám, nechte nás v klidu odejít, než se někdo zbytečně zraní."
Ale to bylo už pozdě a boj začaql. Už se to nedalo zastavit

Yotsuke

Mlčí a zhodnocuje situaci.
Prohlíží si nepřátele a pak se na delší dobu zaměří na raitonové vězení.
Pak si uvedomím že v ruce držím kunai na ocelovém lanku a dostanu nápad.
Navážu na druhý konec lanka další kunai a oba hodím směrem na vězení.
Jeden se zabodne do země a druhý vletí do paprsku raitonu.
Najedno na mě letí kunaie od Clouda.
Dám ruce k sobě a řeknu "Shoyo". A najednou zmizím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 19:58

Will

Chvíli se dívá na bitvu a pak si uvědomí že jim musí pomoct.
"Urieli, je čas."
Každé místo na zemi kam šlápnete se během pár vteřin změní ve změt červů do které zapadnete až po kotníky. Snižuje vám to pohybové schopnosti..

Yotsuke

Nečekaně se objevím nad bojištěm. Vypadalo to jako extrémě rychlý shunshin, ale při mojí úrovni to nebylo možné.
Zhora jsem viděl yuua krčit se za stromem. "Mě neutečeš." řekl jsem si a hodil po něm kunai na ocelovém lanku.



----------------------
Sakra, jeden den a vy uděláte 3 stránky :-D
Glavie je něco jako spear, ale na konci má závaží. Je to hlavně na tupé útoky.
Ten útok do země je klanové jutsu a takovéhle pošození dělá jen na zem, takže kdo byl pod zemí měl dost velkej problém.
A hlavně, je velká blbost aby jste tam bojovali a sensei se na vás díval, takže Aspimu se bude pěkně blbě odepisovat.
No ale zase si můžeme dát souboj mezi náma dvěma :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 20:06

Yuu

Dával jsem zbytek svojí chakry do země, ale přerušil jsem koncentrování chakry a pomalu se otočil.
Sak-.... řekl jsem si a zasáhl mě kunai do zadní nohy na ocelovém lanku.
Už jsem dost domlácený.. Ale tohle není jako kdysi.. Jako boj se třináctkou..
Jako boj se dvojkou.. ani jako boj stou holkou..
řekl jsem si a proplazil se za strom tak, abych
byl kryt před dalším útokem Yotsukeho. Připravil jsem si do ruky kunai a začal zhluboka dýchat, přičemž
jsem tlumil bolest na mojí noze, kde mě zasáhl kunai.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 20:16

Yotsuke

Kunai jsi z nohy ještě nevyndal a tak jsem pustil do lanka dávku raitonu která tě omráčí.
(Už si stějně dodělával.)
Pak se podívám na Clouda.
"Tak ty sis dovolil po mě házet kunaie? Tos přehnal."


Naposledy upravil anthraxik dne Mon Nov 29 2010, 20:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 20:19

Yuu

Najednou do mě projela skrz lanko dávka raitonu, po které se mi začala točit hlava..
Že já nikdy neposlechnu.. řekl jsem si a byl jsem omráčen..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 20:21

Siture

Viděl jsem jak na mě běží Cloud a ještě předtím než udělal svojí tsuugu tak jsem po něm hodil kunai s výbuštnym lístkem a kunai,abych ho zastavil.Lístek musel vybouchnout kousek od tebe a byl tam kouř,takže tsuugu si dělal téměř na slepo,v dýmu jsem ihned uskakoval do strany,při čemž jsem slyšel jak řveš tsuuga,tak jsem skočil co nejdál do strany,aby si mě netrefil,uskočil jsem poměrně daleko od toho kouře,takže úhyb by se mi měl povédst,potom jsem se připravoval na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 20:37

Darui

V tu chvíli jsem poskládal pečetě, když jsem cítil, jak se mi propadaj nohy do červivé země a v tu chvíli jsem bouchl holí do země a zavřel oči. "Raiton: Fuushu rappa!" V tu chvíli celym místem, kde jsme byly, projela silná Raitonová vlna, která pozabíjela všechny ta červy, ale lidem se vyhnula. Dále jsem však držel Willa v Raitonovém vězení. On pomalu cítil, jak mu mizí chakra, ale proč? "Měla přijít samotná vůdkyně. Pokud by byla natolik chytrá, tak pošle s váma nějaký důkaz, že mluvíte pravdu. Takhle to nemůžete dosvědčit." Řekl jsem s úsměvem, mezitím jsem už udělal další pečetě. "Raiton: Sayora no jutsu." zvolal jsem a v tu chvíli se pod Siturem zachvěla zem a z ní vyletěla raitonová ruka, která ho chtěla plácnout, byla velká asi 4 metry a jakmile by projela Siturovym tělem, tak by dostal silnou paralyzační ránu. Ruka byla fakt rychlá. Používám až moc silných jutsu, musim se uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 23:16

Siture

Cítil jsem jak pode mnou se začína něco dít,ale nevěděl jsem co,ihned jsem se snažil uskočit.Ruka mě ale přece jenom těsně trefila a já začínal cítit jak se nemohu pohybovat a vůbec nic dělat.Snad to za chvíli přejde,trefila mě to jen těsně,uvidíme musím se o to pokusit.Řekl jsem si a zkusil se zvednout,ale žádná změna nebyla oproti minule.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 14:23

Cloud

Vyběhl jsem z kouře a otevřel oči.po chvíly zmatků jsem se zase vzpamatoval a rozběhl se ke skoro omráčenému Siturovi a chtěl jsem ho kopnout nohou do hlavy.V jeho stavu toho moc dělat nemohl a tak jsem si nemyslel že by mto mohl vykrýt.kopnutí ho nemělo zabít pouze omráčit.Mezitím na mě youtsuke něcozařval ale já mu nevěnoval zatím pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 17:00

Siture -> pomalu ti paralyzace mizela, ale kopu Clouda jsi se nemohl moc vyhnout, leda ho ztlumit, tim že bys dal ruce před obličej, ikdyž tady zase hrozila třeba zlomená ruka.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 18:26

Siture

Viděl jsem jak na mě jde Cloud a chce mě kopnout,začínal jsem i cítit jak mi začína mizet paralizace a tak jsem se zkusil ihned překulit a vzal jsem kunai do ruky a hodil na něj,aby ho to zpomalilo a trochu vyvedlo z klidu,dal jsem si i levou ruku před obličej,abych zkusil nějak ubránit ten útok,poté jsem se ihned zvedl a ustoupil do zadu,kde jsem se připravoval na boj,levá ruka mě dost bolela,ale zlomenou sem jí asi neměl,asi jen naraženou,ale i tak to bolelo,přece jenom ten útok by měl být trochu zeslabenej,začínal jsem cítit i jak paralizace je téměř pryč.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 19:36

Cloud

Kunai jsem se nevyhl ale úmyslně jsem nastavil ruku na které jsem měl rukavici jelikož tu jsem stejně už nemohl kvůly výbušnému lístku použít.Nepřestával jsem běžet a ukriočil dozadu tak na něj vletěl zezadu sakaryo a pokusil se mu zarýt své drápy zezadu do krku.nemohl ho vidět takže byla velká šance že se to povede.to ho mělo vyvést z rovnováhy a aŤ už se povedlo nebo ne tak jsem soustředil do nohy chakru.věděl jsem že to možná vykryje rukou a proto sem u to chtěl pořádně osladit.perfektně jsem si do nohy rozložil chakru a pokusil jsem se ho kopnout do žeber.přímej zásah by mu je měl přelámat a kdyby nastavil ruku tak bude zlomena i ona ale rčitě kop bude,sice už slabší ale přesto,pokračovat dál.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 19:57

Siture


Ten tvůj kop jsem vykryl tou rukou,což jsem psal už minule,ruku jsem měl pravděpodobně zlomenou nebo naraženou,potom co jsem byl na nohou jsem slyšel nějaký zvláštný zvuk za mnou a tak jsem se rychle otočil a vzal si kunai do ruky a seknul jsem po orlovi,takže se mohl jen vykrýt a nemohl na mě útočit jinak by to schytal na kunai co jsem měl v ruce jsem připevnil ještě rychle výbušnej lístek a hodil ho po Cloudovi,lístek musel vybouchnout těsně před ním,takže přes dým nemohl nic vidět a já jsem mezitím ustoupil co nejvíc dozadu,abych si trochu odpočinul,ruka mě bolela hodně,ale snažil jsem se to překousnout,připravil jsem se dál na boj.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 20:37

Yuu

Ležel jsem tam a z nohy mi tekla krev, kvůli kunaii.
Byl jsem pod Raitonovým proudem, ale pootevřel jsem oči a sledoval s bolestmi boj.
Jestli Cloud odpadne.. Zbývá už jenom Darui. Darui je dost silný na to, aby je
zde dokázal zabít.. Ale nevím..
řekl jsem si a vyplivl krev, protože jsem krvácel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 15:26

Darui

Uviděl jsem jak na tom všichni jsou, takže mé ruce už začaly skládat pečetě. V tom má hůl, která byla zapíchla v zemi začala jiskřit až se pomalu celá obalila raitonem, nebylo poznat, že šlo o hůl. Spíše to vypadalo, jako nějaký dlouhý raitonový meč. Chytl jsem ho do ruky a pomocí Shushinu jsem se objevil přímo vedle Clouda, kterého jsem ramenem odstrčil do strany, aby ho nezranil ten výbušný lístek od Situreho a pomocí dalšího rychlého Shushinu jsem už byl před Siturem a hodlal jsem zaútočil, ale v tom jsme já i Siture pocítili silné chvění v nohou.

Sendokage

V tu chvíli Situreho i Daruie obalil sníh, který v tu chvíli zamrzl. Uprostřed nich jsem se objevil já. Daruiova hůl se zase vrátila do normálu a já se naráz dotkl obou "sněhuláků". Led na nich popraskal a oni byli znovu volní. "Oboum týmům se omlouvám. Jak týmu z Getsugakure tak týmu ze Suichugakure. Akatsuki podle všeho nějak narušila mé sněhové jutsu, které mi říkalo pomocí chakry o koho jde a já myslel, že váš tým z Getsugakure je tým z Akatsuki, tak jsem poslal náš tým a došlo k nedorozumění." Řekl jsem a v tu chvíli ukázal na Willa a Darui poskládal pečetě, při čemž raitonové vězení zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:18

Cloud Gojo

azrovna to začalo být zajímavý...řek ljsem a došel k Yuuovi a Eimi a hodil si je přes ramena asi jako pytle.pochybuji že je nás tu potřeba...raději zanesu tyhle dva do nemocnice...a tebe Yuu varuji že jestli mi krví zaspiníš oblečení tak tě na místě zabiju...zasmál jsem se a s obouma přes ramena jsem pomalejším krokem vyrazil do suichu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:40

Siture

Zvedl jsem se a poté si prohlížel svoji ruku,která mě poměrně bolela.Mohl jsem tě klidně porazit,kdyby nás nezastavili máš štěstí,že ti pomohl váš sensei,protože jinak by si dostal někdy chci odvetu.Řekl jsem Cloudovi,když jsem k němu přišel,tak aby to slyšel jen on,ze začátku jsem to řekl docela provokativně,ale potom jsem se usmál na znamení míru jako že je všechno v pohodě,potom jsem žel za Dotsem,abych mu pomohl při cestě do města.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:18

Yuu

Trápeně jsem se podíval na Clouda.
Myslím, že už se stalo. řekl jsem a uchechtl se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:34

Sendokage

Darui došel k Willovi a značně se mu omluvil, při čemž dohnal děcka a šel s nima do vesnice. Já mezitím došel k Willovi. "Putoval jsem světem, takže vim, jak na tom je Getsugakure. V naši vesnici jste vítáni. Pojďte ke mně, přenesu nás tam, aby jsme tam byli rychleji." Řekl jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:52

Dotsu - Getsu

Po chvíli jsem se probudil a všiml jsem si že už nebojují.Co se stalo? zeptám se Situreho.Pak s bolestmi vstanu a jdu k tomu chlapíkovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavé časy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavé časy   Krvavé časy - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavé časy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: